Miesto šventės atgarsis – neblaivių nepilnamečių antplūdis

Birželio 5-8 dienos

Per keturias dienas į Komisariatą išblaivėti buvo pristatyta 12 asmenų, tačiau daugiau kaip pusė jų teko birželio 7-ajai, kai Širvintos šventė miesto šventę. Tądien pristatytas Kalnalaukio gatvės gyventojas Dainius Matijošius buvo aptiktas neblaivus prie savojo namo, o Upelio gatvės gyventojas Viktoras Glinevičius neblaivus griuvinėjo miesto šventėje.

Policijoje išblaivėjo net penki nepilnamečiai: 1991 metais gimęs ukmergiškis J. V. neblaivus išplūdo parduotuvės „Visą parą“ pardavėją (policija gavo rašytinį skundą), 1990 metais gimęs Kabaldos kaimo Rožių gatvės gyventojas D. T, jo bendraamžis Širvintų kaimo gyventojas V. S. ir 1992 metais gimęs Širvintų miesto Atminties gatvės gyventojas I. Š. neblaivūs šlitinėjo prie bažnyčios, o 1990 metais gimęs Kalnalaukio gatvės gyventojas E. Š. – prie tilto. Be to, policijai buvo pranešta, kad į Širvintų ligoninės priimamąjį dėl apsinuodijimo alkoholiu buvo pristatyta 1992 metais gimusi Anykščių rajono gyventoja M. R.

Neblaivių klientų netrūko ir po vidurnakčio, birželio 8-ąją. Net penki jų atvežti nuo parduotuvės „Maxima“: įtariama, kad neblaivūs Žarnavagių kaimo gyventojas Andrius Jakubickis, Širvintų miesto Vilniaus gatvės gyventojas Tomas Katkauskas, Jaunimo gatvės gyventojas Arminas Vaitkevičius, Sodų gatvės gyventojas Dainius Perednis ir Kalnalaukio gatvės gyventojas Deividas Markūnas sukėlė konfliktą prie prekybos centro ir išdaužė vitrinos stiklą.

Su neblaiviais asmenimis reikalų turėjo ir policijos patruliai, budėję keliuose. Įtariama, kad birželio 8-ąją, 17 val., Širvintų miesto P. Cvirkos gatvėje automobilį „Audi 80“ neblaivus vairavo Kabaldos kaimo Paširvinčio gatvės gyventojas Ramūnas Griškevičius, mat šis vairuotojas vengė patikrinimo, ar yra blaivus. Birželio 9-ąją, 0.45 val., Ukmergės gatvėje automobilį BMW 320 neblaivus ir vairuotojo pažymėjimo neturėdamas vairavo musninkietis Lionginas Mikutavičius.

Dar vieno vairuotojo blaivumas bus patvirtintas ar paneigtas po kraujo tyrimo: birželio 8-ąją, 19.45 val., Vileikiškių kaime motorolerio nesuvaldė Širvintų miesto Vilniaus gatvės gyventojas Vitalijus Kapliukas. Nuvažiavęs nuo kelio, 1989 metais gimęs motorolerininkas apsivertė ir susižalojo. Jis paguldytas į Širvintų ligoninės chirurgijos skyrių.

Dar du žmonės buvo sužeisti per žurnalistų ralį, kurio trasa vedė ir mūsų rajono keliais. Plačiau apie tai skaitykite atskiroje publikacijoje.

Be šių eismo įvykių, kurių metu nukentėjo žmonės, būta dar kelių. Birželio 6-ąją, 0.20 val., automagistralės 53-iajame kilometre su stirna susidūrė biržiečio Jonaro Petrulio vairuojamas automobilis „Ford Mondeo“. Birželio 8-ąją, 20.10 val., kelio Maišiagala-Širvintos 14-ajame kilometre posūkyje automobilio „Audi 80“ nesuvaldė kieliškis Kazimieras Jakubickis. Nuvažiavęs nuo kelio, automobilis atsitrenkė į sodų bendrijos tvorą ir apvirto. Žmonės nenukentėjo.

Apskritai Viešosios policijos patruliai šiomis dienomis išaiškino 13 Kelių eismo taisyklių pažeidėjų.

Be skandalų bei eismo įvykių, policijai pranešta ir apie kitus dalykus: J. V. policijai pranešė, kad birželio 6-ąją, apie 1 val., buvo padegtas jo automobilis; kaunietis M. B. policijai parašė skundą, kad, panaudojus jo elektroninę banko mokėjimų kortelę, iš sąskaitos paimta 3000 litų; Širvintų miesto J. Janonio gatvės gyventoja Janina Skorupskienė savo skunde rašo, kad atvykusi į sodą Puorių kaime pastebėjo, jog iškasti ir supjaustyti vandentiekio vamzdžiai (žala nesiekia 120 litų).

Gintaras Bielskis

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+