Keturių dienų kronika: vienas žmogus žuvo, keturi – sužeisti

Spalio 11-14 dienos

Per šias dienas į Širvintų rajono policijos komisariatą buvo pristatyti 9 asmenys.

Spalio 12 dieną iš „Cento“ parduotuvės buvo pristatytos širvintiškės E.S. ir K.U., kurios kėsinosi išnešti prekių už jas nesumokėjusios. Rajono gyventojas A.D. girtas pasirodė viešoje vietoje, Širvintų miesto Kalnalaukio gatvėje.

Šeštadienį į policiją buvo pristatytas rajono gyventojas J.V. Jis neblaivus vairavo automobilį ir padarė eismo įvykį, kurio metu susižalojo keleivė. Policija atliko procesinius veiksmus.

Anot oficialaus pranešimo, spalio 12 dieną prie automobilio „Mercedes Benz“, įtariama, neblaivus sėdęs J.V. nepasirinko saugaus važiavimo greičio, kelio vingyje nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į kelio šlaitą. Eismo įvykio metu susižalojo kartu važiavusi rajono gyventoja V.S., kuri dėl galvos smegenų sumušimo paguldyta į VšĮ Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Neurochirurgijos skyrių.

Kaip informuoja šalies žiniasklaida, tai nutiko prieš pat vidurnaktį, apie 23.45 val., kelio Paširvintis-Juodiškis-Giedraičiai 6-ajame kilometre. 1965 metais gimusiam J.V. nesuvaldžius automobilio „Mercedes Benz 200“, buvo sužalota 1968 metais gimusi keleivė. Vairuotojui nustatytas 2,15 promilių girtumas, tai atitinka vidutinį girtumo laipsnį.

Penki asmenys į policiją buvo pristatyti sekmadienį. Širvintiškis E.T. tądien girtas šlapinosi viešoje vietoje Širvintose, Vilniaus gatvėje, o miesto gyventojai A.V. ir E.T. viešoje vietoje girtavo. Iš parduotuvės „Maxima“ į policiją buvo pristatytas nepilnametis G.K., bandęs pavogti 10,47 Lt vertės prekių, ir nepilnametis K.N., bandęs išsinešti 54,4 Lt vertės prekių.

Parulių būrio pareigūnai išaiškino 5 Kelių eismo taisyklių pažeidėjus, tarp jų – neblaivų vairuotoją: spalio 11-ąją rajone sustabdžius dviratį paaiškėjo, kad jo pedalus mina neblaivus Ukmergės rajono gyventojas V.D.

Be minėto eismo įvykio, spalio 12-ąją užregistruotas ir kitas, kurio padariniai – daug skaudesni. Policija praneša, kad tądien, apie 18.43 val., A.A. vairuojamas „AUDI“ markės automobilis partrenkė kairiąja kelio puse ėjusį M.I., kuris dėl daugybinių kūno sužalojimų buvo išvežtas į Vilniaus greitosios pagalbos universitetinę ligoninę.

Kaip informuoja Policijos departamentas, eismo įvykis nutiko Širvintų kaime, Draugystės gatvėje – 1982 metais gimusio A.A. vairuojamo automobilio „Audi A4“ parblokštas 1984 metais gimęs vyras apie 23 val. mirė ligoninėje.

Atrodo, vairuotojas buvo blaivus.

Apie eismo įvykį policijai buvo pranešta ir spalio 11-ąją. Nustatyta, kad rajono gyventojas G.J. nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė automobilio ir nuvažiavo nuo kelio. Eismo įvykio metu automobilis apvirto. G.J. po eismo įvykio automobilį paslėpė, iš įvykio vietos pasišalino. Šio incidento metu, kaip paaiškėjo, nesunkiai buvo sužaloti vairuotojas ir keleivis A.S., kurie paskui buvo išvežti į Vilniaus respublikinę greitosios pagalbos ligoninę.

Spalio 11-ąją Komisariate užregistruotas rajono gyventojos I.K. pareiškimas, kad rugsėjo 8-osios rytą sodybos sode rado sergančią ožką, kuri paskui nugaišo. Gyvulio skrodimo akte nurodyta, kad kritimo priežastis – neaiškios kilmės ūminė toksikozė (apnuodijimas). Žala – 800 litų.

Dar keli panašūs įvykiai užregistruoti sekmadienį: rajono gyventojas S.L. policijai parašė pareiškimą, kad ryte ganykloje rado sužalotą savo arklį (anot Policijos departamento, tai nutiko laukuose prie Lauryniškių kaimo, arkliui padaryta žaizda pilve, įtariama, kad arklys peršautas), o O.L. apie 12 val. rado sužalotą savo žirgą.

Spalio 14 dieną Komisariate užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad rajone, savo namo virtuvėje, rastas I.K. kūnas. Apžiūrėjus medicinos ekspertui, smurto žymių nenustatyta.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top