Kelyje „Zibalai – Šešuolėliai I“ žuvo vyras

Nuotrauka JP.lt

Liepos 27 – rugpjūčio 2 d. įvykių suvestinė parengta remiantis gauta pirmine informacija apie įvykius. Per savaitę Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėti 3 ikiteisminiai tyrimai.

Liepos 27 d. užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad liepos 27 d. apie 15 val. 30 min. rajoninio kelio Nr. 4309 (Zibalai – Šešuolėliai I) 4,091 kilometre vyras (gim. 1959 m.), gyv. Širvintų r., Zibalų sen., Šešuolėlių I k., vairuodamas automobilį SEAT LEON, nepasirinko saugaus greičio, neatsižvelgė į eismo sąlygas, dėl to, nesuvaldęs automobilio, nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė. Eismo įvykio metu vairuotojas žuvo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Liepos 28 d. vyras (gim. 1974 m.), gyv. Širvintų r., Širvintų sen., Motiejūnų k., būdamas neblaivus, kai nustatytas 0,81 promilės neblaivumas, vairavo dviratį  Širvintų r., Širvintų sen., Motiejūnų k. Surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

 Liepos 30 d. užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad namuose, esančiuose Širvintų r., Širvintų sen., Gavėnių k., po žodinio konflikto neblaivus vyras (gim. 1968 m.) vieną kartą kumščiu į veidą trenkė savo neblaiviam posūniui (gim. 1989 m.), prakirto jam lūpą ir sukėlė fizinį skausmą. Posūnis su GMP išvežtas į Žalgirio klinikas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo artimajam giminaičiui ar šeimos nariui. Vyras sulaikytas.

Rugpjūčio 2 d. užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad liepos 27 d. gautas raštas iš Lietuvos banko grynųjų pinigų departamento ekspertizės ir technikos skyriaus, jog 2022 m. liepos 20 d. Širvintose į „Luminor bank“ bankomatą buvo įnešta netikra 20 eurų kupiūra. Pradėtas  ikiteisminis tyrimas.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top