Kelyje atsitrenkė į sėjamąją

Rugsėjo 18-21 dienos

Per šias dienas į policiją buvo pristatyta 16 asmenų.

Rugsėjo 18-ąją Širvintose, Vilniaus gatvės gyv. E. K. bute girti triukšmavo miesto gyventojai – 1969 metais gimęs A. V., 1984 metais gimęs E.K., 1966 metais gimęs S. R. ir 1973 metais gimusi R. K. Tą pačią dieną Širvintose, Sodų g. 29-ojo namo kieme, girtas pasirodė 1980 metais gimęs širvintiškis V. Č., o Čiobiškio seniūnijoje – neblaivus vietos gyventojas K. I., gimęs 1988 metais.

Rugsėjo 18-ąją į Širvintų rajono apylinkės teismą iš Ukmergės areštinės buvo pristatytas 1994 metais gimęs D. K., o į policiją apklausai dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimo – 1981 metais gimęs miesto gyventojas A. G.

Į policiją buvo pavežėtas ir 1969 metais gimęs Jauniūnų seniūnijos gyventojas R. D., neblaivus vairavęs automobilį.

Kitą dieną į Ukmergės areštinę buvo išvežti du asmenys, įtariami nusikaltę – 1984 metais gimęs širvintiškis M. B. ir metais jaunesnis rajono gyventojas V. G. Taip pat išvežtas ir 1987 metais gimęs rajono gyventojas P. V. Jis, teismo nutarimu, atliks 25 parų areštą.

Tą pačią dieną viešoje Pokiškio kaimo vietoje girtas pasirodė 1963 metais gimęs rajono gyventojas Č. S.

Šeštadienį į policiją buvo pristatytas 1964 metais gimęs rajono gyventojas O. Č. Jis, įtariama, panaudojo fizinį smurtą prieš savo buvusią žmoną. Komisariate užregistruotas I. L. K. pareiškimas, kad O. Č. namuose po žodinio konflikto du kartus ranka jai trenkė į veidą, taip sukeldamas fizinį skausmą.

Sekmadienį viešoje Čiobiškio seniūnijos vietoje girtas pasirodė 1992 metais gimęs rajono gyventojas R. Č., o 1951 metais gimęs Širvintų seniūnijos gyventojas V. Z. girtas gulėjo viešoje vietoje Širvintose, Plento gatvėje.

Policijos pareigūnai išaiškino 18 administracinės teisės pažeidėjų, tarp jų – du neblaivius vairuotojus: šeštadienį kelyje Kieliai-Šiauliai automobilį „Honda“ neblaivus vairavo 1982 metais gimęs Ukmergės rajono gyventojas G. G., o sekmadienį 1991 metais gimęs ukmergiškis R. T. automagistralės 41-ajame kilometre neblaivus vairavo opelį, nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Įvykio metu buvo apgadintas kelio atitvaras ir automobilis.

Beje, apie eismo įvykį buvo pranešta ir rugsėjo 18 dieną. Tądien, 21.40 val., 4-ajame kelio Širvintos-Rimučiai-Kernavė-Dūkštos kilometre į traktoriaus velkamą sėjamąją atsitrenkė 1996 metais gimusios miesto gyventojos G. B. vairuojamas automobilis. Įvykio metu lengvojo automobilio vairuotojai lūžo kojos du pėdkauliai.

Policija patikrino G. B. ir traktoriaus vairuotojo L. M., gimusio 1964 metais, blaivumą. Alkotesteris parodė nulius. Įtariama, kad eismo įvykio priežastimi tapo traktoriaus tempiama grūdų sėjamoji, kuri buvo išsikišusi į priešpriešinio eismo juostą ir nebuvo pažymėta šviesą atspindinčiais elementais.

Kitas pranešimas apie eismo įvykį policiją pasiekė rugsėjo 19-ąją: 13.10 val. joniškietis V. Z., gimęs 1962 metais, vairuodamas sunkiasvorį automobilį „Renault“ Plento gatvėje esančios įmonės aikštelėje ir sukdamas į dešinę, nepaliko tarpo iš šono ir kliudė akmens vatos plokštes bei jas apgadino. Eismo įvykio metu žmones nenukentėjo, automobilis neapgadintas.

Rugsėjo 18 dieną policija užregistravo tarnybinį pranešimą, kad 23.45 val. Širvintų mieste, Kalnalaukio gatvėje, viešoje vietoje, tarp grupės vyrų kilo muštynės. Jų metu buvo sumušti trys Musninkų seniūnijos gyventojai – 1989 metais gimęs V. K., dvejais metais vyresnis A. U. ir 1982 metais gimęs A. M.

Policijai taip pat pranešta, kad rugsėjo 19-ąją, apie 2 val., automagistralėje Vilnius-Panevėžys, automobilių stovėjimo aikštelėje, iš Ukrainos pil. A. M., gimusio 1954 metais, vairuojamo automobilio kuro bako buvo pavogta 100 litrų dyzelinio kuro. Nuostolis – 400 litų.

Tą pačią rugsėjo 19-ąją užregistruotas 1929 metais gim. rajono gyv. A. S. pareiškimas, kad apie 10.30 val. parduotuvėje „Maxima“ iš striukės kišenės buvo pagrobta piniginė, kurioje buvo 150 litų. Padaryta 180 litų žala. O štai vilnietė D. M., tądien atvykusi į savo sodybą mūsų rajone, aptiko, kad pavogta įvairių buities daiktų. Padaryta žala tikslinama.

Penktadienį, apie 19.20 val., rajone, savo kiemo malkinėje, buvo rastas pasikorusios E. R., gimusios 1962 metais, kūnas be išorinių smurto žymių.

Rugsėjo 19-ąją policija užregistravo šalčininkiečio A. L. pareiškimą, kad jis negali patekti į rajone esančią savo sodybą – po teritoriją laksto palaidas šuo. Sodyba priklauso keturiems asmenims.

Šeštadienį užregistruotame rajono gyventojos O. V. K. pareiškime skundžiamasi R. Š. netinkamu elgesiu jos atžvilgiu, rajono gyv. L. K. praneša apie pinigų vagystę, o Zarasų rajono gyventoja S. V. pareiškime skundžiasi dėl konflikto su buvusiu sugyventiniu D. K.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top