Kavinėje sulaužė nosį

Vasario 12-18 dienos

Per savaitę į Širvintų policiją buvo pristatyti 7 asmenys: 5 – už viešosios tvarkos pažeidimus, 1 – administraciniam teisės pažeidimui surašyti, 1 – įtariamas įvykdęs nusikaltimą.

Policijos pareigūnai išaiškino 34 administracinės teisės pažeidėjus. Surašytas 1 protokolas dėl smulkiosios vagystės, 1 – dėl skambinimo pagalbos telefono numeriais žinant, kad nėra pagalbos poreikio (už tai numatytas įspėjimas arba bauda nuo 86 iki 144 eurų arba administracinis areštas nuo 15 iki 30 parų), 7 – už girtavimą ar girto pasirodymą viešoje vietoje, 18 – už Kelių eismo taisyklių pažeidimus (4 jų padarė pėstieji, dviratininkai ar vadeliotojai), 2 – už žinomai melagingą specialiųjų tarnybų iškvietimą, 2 – už narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimo tvarkos pažeidimus, 2 – už akcizinių prekių apyvartos pažeidimus.

Policija išaiškino 5 neblaivius vairuotojus, 4 jų neblaivūs vairavo dviračius. Beje, net trys neblaivūs dviratininkai įkliuvo vasario 16-ąją.

Vasario 12 dieną policija užregistravo 1978 metais gimusio vyro pareiškimą, kad 8 metais jaunesnis vyras savavališkai pasiėmę raktelius ir pavogė automobilį.

Kitą dieną užregistruotas 1972 metais gimusios moters pareiškimas, kad 2014 metų balandžio 29 dieną moteris apgaulės būdu, pasinaudodama internetine bankininkyste, jos vardu ir jai nieko nežinant paėmė 2200 litų kreditą, o pinigus pervedė į savo sąskaitą.

Vasario 14 dieną užregistruotas 1994 metais gimusio vyro pareiškimas, kad Širvintose esančioje kavinėje buvo sumuštas trijų iš matymo pažįstamų vyrų. Sulaužytas nosies kaulas.

Kitą dieną užregistruotas 1983 metais gimusios moters pareiškimas, kad rado apvogtą rajone esančią sodybą, o vasario 16-ąją buvo užregistruotas 1924 metais gimusios moters pareiškimas, kad vyriškis iš jos buto pavogė 435 eurus.

Vasario 17 dieną Komisariate buvo užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad išvakarėse nepilnametis iš UAB „Norfos mažmena“ pavogė 5 butelius viskio ir vieną butelį degtinės. Padaryta 127,14 Eur žala.

Policija taip pat informuoja, kad gavo dar 10 kitų skundų, pareiškimų ar pranešimų, bet jų nedetalizuoja. Kitaip mano Policijos departamentas. Jis praneša, kad vasario 16 dieną, 10.33 val., gautas pranešimas, jog Širvintose dažais apipurkšti plakatai, esantys ant Vilniaus g. 142 ir 101 bei Nepriklausomybės a. 3 namų.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top