Juodiškiuose supleškino du „teletabius“

Spalio 14-16 dienos

Per tris dienas į Širvintų rajono policijos komisariatą buvo pristatyti 2 asmenys.

Pirmadienį viešoje vietoje Medžiukų kaime girtas pasirodė 1968 metais gimęs R.P., o trečiadienį į Komisariatą buvo atvežtas 1986 metais gimęs vilnietis V.Ž., įtariamas nusikaltęs.

Patrulių būrio pareigūnai išaiškino 3 administracinės teisės pažeidėjus.

Trečiadienį policijai buvo pranešta apie eismo įvykį: apie 9.20 val. Širvintų seniūnijoje miesto gyventojas A.K., gimęs 1987 metais, nepasirinko saugaus greičio ir automobiliu „Audi“ atsitrenkė į priekyje važiavusi „Renault“ automobilį, vairuojamą Širvintų seniūnijos gyv. E.J., gim. 1968 metais. Paaiškėjo, kad A.K. vairavo automobilį, neapdraustą transporto priemonių savininkų civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu. Įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadinti abu automobiliai.

Spalio 14 dieną policija užregistravo tarnybinį pranešimą, kad rugsėjo 28-ąją, apie 21 val., Širvintose, I. Šeiniaus gatvėje, viešoje vietoje, buvo sumuštas 1988 metais gimęs S.N.

Tą pačią dieną užregistruotas ir širvintiškės V.U. pareiškimas, kad spalio 13-osios rytą pastebėjo, jog iš jos ūkinio pastato pavogti įvairūs elektriniai instrumentai. Padaryta 1150 litų žala.

Antradienį Komisariate buvo užregistruotas širvintiškės L.R. pareiškimas, kad pavogtas jai priklausantis telefonas „Samsung“.

Spalio 16-ąją užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad spalio 10-ąją buvo pastebėta, jog Juodiškių kaime, antrinių žaliavų surinkimo aikštelėje, sudeginti popieriui ir plastmasei skirti konteineriai. Padaryta 2579 litų 72 centų žala.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top