Jauniūnų seniūnijoje kilęs gaisras nuo žemės paviršiaus nušlavė namą

Gegužės 29 – birželio 1 dienos

Policija užregistravo 8 įvykius, tris iš jų – eismo. Po vieno jų vairuotojas buvo pristatytas išblaivėti. Tai nutiko gegužės 29-ąją, kai 16.10 val. Širvintų kaime, Tiesos g. 4-ojo namo kieme, į rūsio sieną atsitrenkė neblaivaus to namo gyventojo Petro Dambrausko nesuvaldytas automobilis „Audi 100“. Eismo įvykio metu buvo apgadinta pastato siena ir automobilis. Petras Dambrauskas po įvykio išblaivėjo Policijos komisariate.

Be jo, į Komisariatą buvo pristatytas Širvintų autobusų stotyje greta suoliuko neblaivus gulėjęs jauniūniškis Janas Andriuškevičius. Policijoje taip pat išblaivėjo Musninkuose neblaivus šlitinėjęs Širvintų miesto Vilniaus gatvės gyventojas Egidijus Tarazevičius. Upelio gatvės gyventojas Saulius Stuklinskas neblaivus svirduliavo Upelio gatvės 16-ojo namo laiptinėje, Vilniaus gatvės gyventojas Darius Šimkevičius – prie Plento gatvėje esančios parduotuvės „Visą parą“. Atvežti išblaivėti ir Družuose nusigėrę vietos gyventojai Vytenis Petuška bei Tadas Katinas.

Per šias dienas policijai pranešta dar apie kelis eismo įvykius. Gegužės 29-ąją, 13 val., automagistralės 40-ajame kilometre su iššokusia stirna susidūrė panevėžiečio Arūno Unskino vairuojamas 2007 metų laidos automobilis „Volkswagen Crafter“. Kitą dieną, apie 23 val., kelio Zibalai-Beivydžiai 5-ajame kilometre rastas į šalikelę nuvažiavęs ir apvirtęs juodos spalvos automobilis „Volkswagen Golf“ (valst. Nr. AGO 187).

Viešosios policijos patruliai per savaitgalį išaiškino 16 Kelių eismo taisyklių pažeidėjų. Manoma, kad šiomis dienomis jų padaugės, nes šalies policija visą savaitę tikrins vairuotojų apsvaigimą. Kaip informavo Eismo priežiūros poskyrio viršininkas Kęstutis Lelevičius, pasirinktose vietose bus stabdomi visi automobiliai, o kurią nors vieną šios savaitės dieną bus surengta masinė vairuotojų apsvaigimo ir neblaivumo patikra. Šią priemonę inicijavo Europos kelių policijos tinklas (TISPOL).

Grįžtant prie įvykių reikia pasakyti, kad Komisariate užregistruotas dar vienas tarnybinis pranešimas. Jame informuojama, kad viename Širvintų miesto kiemų buvo apgadintas J. J. automobilis. Tą pačią dieną užregistruotas ir tarnybinis pranešimas dėl mieste rasto J. B. kūno.

Gegužės 30-ąją policija užregistravo A. V. Z. pareiškimą. Moteris teigia, kad atvykusi į sodybą pastebėjo, jog buvo įsibrauta į pastatus. Birželio 1-ąją užregistruotame V. Š. skunde teigiama, kad tądien buvo pastebėta, jog išdaužtas Daciūnų kaime esančio namo lango vienas stiklas.

Gegužės 31-ąją pareiškimą parašė Z. P. Moteris teigia, kad pastebėjusi, jog kapinėse nugriautas paminklas jos tėvui ir broliui.

Savaitės pabaigoje pranešta apie du gaisrus.

Gegužės 29-osios pavakarę užsidegė Meilūnų kaime esantis individualus medinis namas. Atvykus ugniagesiams, 16X9 m ploto rąstų pastato šiferinis stogas jau buvo įgriuvęs į vidų. Gaisro metu visiškai sudegė gyvenamasis namas ir jame buvę namų apyvokos daiktai. Spėjama, kad gaisras kilo dėl elektros įrangos montavimo ir eksploatavimo taisyklių pažeidimų, (pastatų) elektros instaliacijos gedimų.

Birželio 1-osios rytą pranešta apie gaisrą Musninkuose: jo židinys buvo Parko gatvės 5-ojo namo didžiuliame, 50X18 m ploto ūkiniame pastate. Pasirodo, degė ūkinio pastato ventiliacijos įrenginys. Gaisro metu sudegė 8 plastikinės dėžutės daržovėms laikyti. Bitumine danga dengtas mūrinis ūkinis pastatas, jame buvęs BMW markės automobilis, mikroautobusas ir du MTZ markės traktoriai nenukentėjo. Spėjama, kad ir šio gaisro priežastis – elektros įrangos montavimo ir eksploatavimo taisyklių pažeidimai, (pastatų) elektros instaliacijos gedimai

Gintaras Bielskis

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top