Išbarškino parduotuvės langą

Liepos 8-9 dienos

Per dvi dienas Širvintų rajono policijos komisariatas užregistravo 2 eismo įvykius, vieno jų vairuotojas buvo neblaivus: liepos 8-ąją, 14 val., kelio Jauniūnai-Alionys-Pajuodžiai 4-ajame kilometre neblaivaus Anykščių rajono gyventojo Aniceto Auglio vairuojamas ekskavatorius „Case“, važiuodamas atbulas, atsitrenkė į stovintį vilnietės Linos Indriulienės 2000 metų laidos automobilį „Toyota Yaris“ ir jį apgadino.

Tą pačią dieną policijai pranešta apie eismo įvykį magistralėje. 12.50 val. 42-ajame kilometre saugaus važiavimo greičio nepasirinko ir automobilio nesuvaldė vilnietis Rimtautas Gržybauskas. Jo vairuojamas „Volkswagen Golf“ nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į tvorą. Eismo įvykio metu apgadintas aštuoniolikos metų senumo automobilis ir statinys.

Viešosios policijos patruliai išaiškino 4 Kelių eismo taisyklių pažeidėjus. Į Komisariatą išblaivėti buvo pristatytas kernaviškis Jonas Vilkevičius, kuris neblaivus triukšmavo namuose.

Liepos 9-ąją policija užregistravo D. P. skundą dėl vagystės iš gyvenamosios patalpos, o tos dienos vakare, 21 val., gautas VK „Veivera“ priklausančios Paspėrių kaimo parduotuvės vedėjos Stasės Buteikienės pranešimas, kad pro šalį ėjęs iš matymo pažįstamas vyras išdaužė parduotuvės lango stiklą. Dėl įvykio parašytas skundas.

Gintaras Bielskis

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

235 Atsakymai į “Išbarškino parduotuvės langą”

 1. alod gfwmrp fqbpa bdhpjf
  http://www.offspring.com/forums/member.php?u=20570 AMATEUR ASIAN GROUP SEX

 2. grczbes bazk pfrlxs aubids
  http://www.offspring.com/forums/member.php?u=20567 BIG TITTED ASIAN WOMEN

 3. dtquvx erbiudm bqskju vgdunom
  http://www.offspring.com/forums/member.php?u=20562 ASIAN ASS HOT WOMAN

 4. Buy ambien parašė:

  hogyia lugcinm gfihuqz qtfjy
  http://www.librarything.com/profile/ambien.html Buy ambien

 5. Buy meridia parašė:

  xsujqec nlctz wzejv pfrziwx
  http://www.librarything.com/profile/meridia.html Buy meridia

Comments are closed.

scroll to top
+