Garažų savininkai sučiupo vagį

Spalio 24-ąją, 9.15 val., Širvintų mieste buvo sučiuptas V. Ch., vogęs įvairius daiktus iš garažų, esančių Staviškių kaime ir Širvintose, J. Janonio gatvėje. Vagies sulaikymo istorija priminė painų detektyvą. 

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariato Operatyvaus valdymo poskyrio budėtojas pranešimą apie galimą įsibrovimą į garažą gavo 3.49 val. Nuvykę į garažų masyvą, pareigūnai rado skambinusią kaimyninio garažo savininkę ir garažo, kuris kaip įtarta buvo apvogtas, savininką. Paaiškėjo, kad iš garažo niekas nedingo, nors keletas daiktų jau buvo sukrauta prie durų ir paruošta išnešti.

Policijos pareigūnai apžiūrėjo visą garažų masyvo teritoriją ir nustatė, kad dar vieno garažo durų spyna sugadinta ir įvairūs daiktai jau sukrauti lauke prie garažo durų. Vienoje iš garažų masyvo eilių pareigūnai aptiko neužrakintą automobilį „Renault Twingo“, kuriame nebuvo galinių sėdynių, o toje vietoje buvo patiestas užtiesalas. Patikrinus paaiškėjo, kad automobilis yra įregistruotas Visagine. Automobilis buvo pristatytas į UAB „Dovydo transportas“ stovėjimo aikštelę. Visi šie darbai užtruko beveik iki 7 valandos ryto. Tačiau tai dar ne pabaiga: apie 9 valandą ryto garažo savininkas J.M., atėjęs į savo garažą, viduje aptiko besidarbuojantį vagį, kuris puolė lauk ir nubėgo turgaus link. Jį nusivijo kitas pilietis – A.M.

Kaip tik tuo metu Plento gatve ties UAB „Trys valetai“ statybinių medžiagų parduotuve važiavo Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Mobiliosios kuopos 1 būrio patruliai, kurių pagalbos ir paprašė besivejantis vagį A.M. Patruliai operatyviai sulaikė dėl nusikaltimo įtariamą asmenį ir jį pristatė į Širvintų rajono policijos komisariatą.

Taigi įtampos ir veiksmo pilna vieno vagies ir kelių garažų istorija baigėsi pažeidėjo nenaudai, tačiau viskas galėjo pakrypti visai kitaip, jei ne supratingi ir budrūs piliečiai. Bendras visuomenės ir kelių policijos įstaigų pareigūnų darbas tikrai duoda pačius geriausius vaisius.

Širvintų RPK informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top