Fiesta Liukonyse neapsiėjo be automobilio „Ford Fiesta“

Gegužės 26-28 dienos

Širvintų rajono policijos komisariatas užregistravo 7 įvykius, iš jų 2 – eismo. Į Komisariatą išblaivėti pristatyti 7 asmenys. Družų kaimo gyventojas Vidas Meilūnas neblaivus triukšmavo namuose. Motiejūnuose neblaivi šlitinėjo vietos gyventoja Violeta Ragauskienė, Lesčiūnuose – neblaivus vietos gyventojas Mindaugas Ryžakovas, Bartkuškyje – neblaivus vietos gyventojas Antanas Žilionis, Širvintų miesto Zibalų gatvėje – neblaivus Ramaškonių kaimo gyventojas Stasys Bičkauskas, Vilniaus gatvės 41-ojo namo koridoriuje – neblaivus Vilniaus gatvės gyventojas Arūnas Dirma, o Policijos komisariate – neblaivi Kielių kaimo gyventoja Olga Kozlova.

Gegužės 28-ąją policija išaiškino neblaivų vairuotoją: apie 15 val. Liukonių kaime neblaivus ir teisės vairuoti neturintis gelvoniškis Marius Vaičikonis nesuvaldė automobilio „Ford Fiesta“ ir įlėkė į pakelės griovį. Eismo įvykio metu buvo apgadintas automobilis.

Redakcijos žiniomis, tai dar ne viskas – šis automobilis prieš eismo įvykį galėjo būti pavogtas. Maža to, su šiuo automobiliu susijusi istorija prasidėjo dar išvakarėse, gegužės 27-ąją, kai 23.30 val. kelio Musninkai-Liukonėliai 15-ajame kilometre saugaus greičio nepasirinko ir šio 1990 metų laidos automobilio „Ford Fiesta“ nesuvaldė teisės vairuoti transporto priemonės neturėjęs Garliaučiznos kaimo gyventojas Antanas Visockis. Jo vairuojama fiesta nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į kelio ženklą. Vairuotojas apgadino automobilį ir kelio ženklą, apie eismo įvykį nepranešė, iš jo vietos pasišalino.

„Širvintų krašto“ žiniomis, ir tai dar nebuvo paskutinis šio automobilio nuotykių epizodas. Maždaug tuo pačiu metu, kai gegužės 28-ąją Liukonyse buvo nuvažiuota į griovį, ten buvo kviečiami ir ugniagesiai – anot jų pranešimo, šiame kaime sudegė lengvasis automobilis „Ford Fiesta“.

Galimas dalykas, jis buvo padegtas tyčia.

Be avarijų įforminimo, per šias dienas Viešosios policijos patruliai išaiškino 15 Kelių eismo taisyklių pažeidėjų.

Gegužės 26-ąją policija užregistravo Vilniaus gyv. D. A. pareiškimą dėl pavogto automobilio. Paskui jis buvo surastas. Kitą dieną policija užregistravo ir S. U. skundą dėl to, kad, išdaužus langą, buvo įsibrauta į namą, iš ten pavogta įvairių daiktų.

Policija užregistravo ir tris finansinius nusikaltimus. Širvintiškis L. L. parašė pareiškimą, kad iš jo sąskaitos neaiškiomis aplinkybėmis buvo paimta pinigų, o štai UAB „General Financing“ ekspertė J. M. parašė net du skundus – dėl asmens, kuris, pasinaudojęs kito asmens tapatybės kortele, paėmė vartojimo kreditą, taip pat dėl nenustatyto asmens, kuris, pasinaudojęs kito asmens tapatybės kortele, iš minėtos bendrovės paėmė vartojimo kreditą.

Beje, UAB „General Financing“ yra gerai žinoma bendrovė, nuo praėjusios vasaros teikianti „greitojo kreditavimo“ paslaugą, žinomą pavadinimu „Kreditas 123“. Ji suteikia galimybę gauti iki 40 tūkstančių litų kreditą per kelias minutes arba pirkti prekes išsimokėtinai. Anot bendrovės pranešimo spaudai, „Norint pasinaudoti paslauga, nereikia gauti pažymų iš darbo ar ilgai laukti atsakymo dėl paskolos galimybės. Sukurtas platus klientų aptarnavimo tinklas leidžia pasinaudoti paslaugomis pašto skyriuose, taip pat žinomuose prekybos tinkluose, pavyzdžiui, – „Topo centras“, „Elektromarkt“, „Maxima“.

Gintaras Bielskis

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+