Eiti šaligatviu irgi nesaugu

Spalio 18-24 d. įvykių suvestinė, parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius

Per savaitę Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėti 3 ikiteisminiai tyrimai

Spalio 18 d. užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad apie 13.13 val. Širvintose, P. Cvirkos g., 1999 m. gim. širvintiškis, vairuodamas automobilį VW BORA, kelio vingyje nesuvaldė automobilio ir partrenkė šaligatviu ėjusią miesto gyventoją, gim. 1968 m. Moteris dėl sąmonės praradimo ir daugybinių sumušimų buvo pristatyta apžiūrai į Respublikinę Vilniaus universitetinę ligoninę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo.

Lietuvos kelių policijos tarnybos pranešime apie šį įvykį minima, kad eismo įvykio metu kelio danga buvo šlapia. Dėl daugybinių sužeidimų moteris paguldyta į ligoninę.

Buvo ir daugiau įvykių keliuose. Spalio 20 d. Musninkų sen. Viršuliškių kaime dviratį neblaivus (2,20 prom.) vairavo 1972 m. gim. vietos gyventojas. Jam surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

Spalio 20 d. Širvintų rajono keliuose Policijos komisariato pareigūnai vykdė tikslinę policinę–prevencinę priemonę, skirtą transporto priemonių vairuotojų blaivumo (apsvaigimo nuo alkoholio ir (ar) psichotropinių medžiagų) kontrolei, siekiant prisidėti prie vairuotojų sąmoningumo didinimo. Priemonių metu buvo patikrinti 148 transporto priemonių vairuotojai (Širvintų policijos paskyros „Facebook“ tinkle nuotr.). Pažeidimų nenustatyta.

Kaip informuoja Lietuvos kelių policijos tarnyba, šiandien prasideda ir iki savaitės pabaigos truks pėsčiųjų, dviračių vairuotojų kontrolė – bus tikrinama, kaip eismo dalyviai tamsiuoju paros metu naudoja matomumą gerinančias saugos priemones (atšvaitus, ryškiaspalves liemenes su šviesą atspindinčiais elementais, šviečiančius žibintus ir kt.).

Tamsusis paros metas ir toliau lieka pavojingas dėl migruojančių laukinių gyvūnų. Pavyzdžiui, spalio 20 d. šalyje užregistruotas 31 susidūrimas su gyvūnais, tarp jų ir su šunimi, o 2 tokie įvykiai buvo Širvintų rajone. Po vieną tokį susidūrimą mūsų rajone buvo ir kitas dvi praėjusio savaitgalio dienas.

Parengta pagal policijos pranešimus

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite spalio 27 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top