„Broliškas žadintuvas“

Vilniaus regiono apylinkės teismo Širvintų rūmai Edvardui L. skyrė galutinę 8 mėnesių laisvės apribojimo bausmę už tai, kad jis sukėlė skausmą artimam šeimos nariui – broliui. Per bausmės atlikimo laiką, tiksliau – per keturis jos mėnesius, nuteistasis įpareigotas neatlygintinai išdirbti 80 valandų sveikatos priežiūros, socialinių paslaugų įstaigose ar nevalstybinėse organizacijose, kurios rūpinasi senyvo amžiaus asmenimis, neįgaliaisiais, ar kitais pagalbos reikalingais žmonėmis. Edvardui uždrausta vartoti psichiką veikiančias medžiagas bausmės atlikimo laikotarpiu.

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas, kai policiją iškvietė vienas Edvardo brolių, kurį šis užsipuolė miegantį.

Kaip tvirtino nukentėjusysis, rugpjūčio 8-ąją paryčiais, apie 4 val., jo brolis Edvardas parėjo namo girtas. Jis miegojo kambaryje ir girdėjo, kaip Edvardas ginčijosi su motina virtuvėje, nes ši ruošėsi į darbą. Paskui atėjęs į kambarį, kuriame broliai kartu gyvena, Edvardas L. be jokios priežasties sudavė kumščiu jam, gulinčiam lovoje, ne mažiau trijų smūgių į galvą. Kai nukentėjusysis atsisėdo lovoje, Edvardas viena ranka sugriebė jam už nugaros ir ją apdraskė, o kitos rankos kumščiu sudavė ne mažiau dviejų smūgių į petį. Nukentėjęs brolis sakė taip ir nesupratęs, kodėl Edvardas taip pasielgė.

Gal Edvardas L. visai nemušė brolio, o taip jį žadino?

Tai ne pirmas kartas, kai Edvardas L. nusikalsta. Jis 11 kartų baustas administracine tvarka, turi galiojančių administracinių nuobaudų, nedirba.

Gintaras Bielskis

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite sausio 8 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+