Bagaslaviškiečiai supleškino konteinerį?

Spalio 8-10 dienos

Širvintų rajono policijos komisariatas praneša, kad per šias dienas į policijos įstaigą buvo pristatyti 3 asmenys.

Pirmadienį į policiją buvo atvežtas vilnietis S.K. Įtarus galvos traumą, išvežtas į Vilniaus universitetinę greitosios pagalbos ligoninę.

Antradienį iš Jauniūnų seniūnijos atsivežė 1968 metais gimusį R.P. Jis smurtavo prieš patėvį. Komisariate užregistruotas V.Z. pareiškimas, kad šis asmuo konflikto metu penkis kartus sudavė kumščiu į veidą ir sukėlė fizinį skausmą. R.P. išvežtas į Ukmergės areštinę.

Trečiadienį 1983 metais gimęs Gelvonų seniūnijos gyventojas J.S. girtas šlapinosi prie Širvintose esančios parduotuvės „Maxima“.

Patrulių būrio pareigūnai išaiškino 7 Kelių eismo taisyklių pažeidėjus, tarp jų – 1986 metais gimusį Musninkų seniūnijos gyventoją J.P., kuris trečiadienio popietę, 15.31 val., kelyje Širvintos-Rimučiai-Kernavė-Dūkštos neblaivus ir neturėdamas tam teisės vairavo automobilį „Volkswagen Golf“.

Antradienį Komisariate užregistruotas pranešimas, kad automobiliu važinėjantys asmenys sustoja prie reklaminių skydų, plėšia ir siaubia vieno iš kandidatų į LR Seimą politinės reklamos plakatus.

Policija gavo „Ecoservice“ Širvintų padalinio atstovo pareiškimą, kad rugsėjo 26-ąją Bagaslaviškio antrinių žaliavų aikštelėje sudegė Širvintų rajono savivaldybei priklausantis konteineris, skirtas popieriui. Materialinė žala – 1624,86 Lt.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top