Automagistralėje – bakų „nusausintojų“ išpuoliai

Rugsėjo 22-24 dienos

Per tris dienas į Širvintų policiją buvo pristatyti 9 asmenys.

Pirmadienį į Ukmergės areštinę buvo išvežtas 1951 metais gimęs Širvintų seniūnijos gyventojas V. Z. Širvintų rajono apylinkės teismo nutartimi jam viešųjų darbų bausmė buvo pakeista į 20 parų areštą.

Tą pačią dieną į areštinę buvo išvežtas ir 1966 metais gimęs rajono gyventojas T. L. Įtariama, kad jis girtas padarė nusikaltimą – policija gavo šio asmens sutuoktinės pareiškimą, kad apie 18 val. neblaivus T. L. konflikto metu jai sudavė ranka du kartus ir spyrė tris kartus į nugarą, taip sukeldamas fizinį skausmą.

Pirmadienį į policiją taip pat buvo pristatytas 1985 metais gimęs širvintiškis R. J., neblaivus viešoje vietoje įvykdęs nedidelį chuliganizmą, taip pat ir 1981 metais gimęs vilnietis L. U., kuris girtas pažeidė KET reikalavimus. Jam surašytas administracinės teisės pažeidimo protokolas.

Kitą dieną atlikti 25 parų administracinio arešto, kurį skyrė Vilniaus miesto apylinkės teismas, į Ukmergės areštinę buvo išvežtas 1980 metais gimęs rajono gyventojas R. P. Širvintose, Vilniaus gatvėje, 1970 metais gimęs širvintiškis J. D. buvo sučiuptas neblaivus ir neturintis teisės vairuojant automobilį „Fiat“, o 1972 metais gimęs benamis V. Š. girtas pasirodė viešoje vietoje Širvintose, Vilniaus gatvėje.

Trečiadienį viešoje vietoje, Širvintų rajono apylinkės teisme, girtas pasirodė rajono gyventojas R. J., o rajono gyventojas K. J. į policiją buvo pristatytas todėl, kad, įtariama, namuose smurtavo prieš žmoną. Komisariate dėl to užregistruotas L. J. pareiškimas.

Policijos pareigūnai per tris dienas išaiškino 19 administracinės teisės pažeidėjų, tarp jų – Širvintų miesto gyventoją A. M., kuris mieste vairavo automobilį BMW, kai atimta teisė vairuoti transporto priemones.

Be minėtų įtariamų neblaivių vairuotojų antradienį įkliuvo 1963 metais gimęs rajono gyventojas A. D. Jis Anciūnuose neblaivus vairavo dviratį. Nustatytas lengvas girtumo laipsnis.

Vėl sulaukta pranešimų apie vagių siautėjimą automagistralės Vilnius-Panevėžys poilsio aikštelėse. Rugsėjo 23-iąją, apie 2 val., buvo pastebėta, jog 38-ajame kilometre iš stovinčio automobilio kuro bako pavogta 160 litrų dyzelinio kuro. Nuostolis – 712 litų. Taip pat užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad automagistralėje iš vilkiko „Volvo“ puspriekabės-šaldytuvo, sulaužius kuro bako dangtelį, pavogta dyzelinio kuro.

Kitą dieną policija užregistravo J. K. iš Širvintų pareiškimą, kad išvakarėse buvo pastebėta, jog nepilnametė iš namų pavogė apie 50 litų, o trečiadienį užregistruotas vilniečio J. B. pareiškimas, kad iš metalinio garažo prie statomo namo Širvintų rajone pavogti įvairūs elektros prietaisai, elektros generatorius, kastuvai bei talpa su 20 l benzino.

Dėl tetos A. R. netinkamo elgesio pareiškimą parašė Širvintų seniūnijos gyventoja A. S., o širvintiškė D. S. savo pareiškime teigia, jog apie 17.30 val. jos namuose, įvykus žodiniam konfliktui, tris kartus į veidą trenkė, o paskui smaugė 1988 metais gimęs kaimynas D. K. Širvintiškei buvo sulaužyta nosis, nustatytas smegenų sutrenkimas. Trečiadienį policijoje užregistruotas B. P. skundas, kad buvęs dukros vyras A. V. konflikto metu išplūdo necenzūriniais žodžiais ir apspardė būto duris.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top