Atsidūręs teisme, Sysas dėl to kaltino žurnalistus

Tuo metu, kai valdžios vyrai visuomenei dirigavo, kaip ji turėtų susivaržyti ir ko neturėtų daryti per paskelbtą karantiną, Seimo narys Algirdas Sysas su keliais prietėliais buvo užfiksuotas viešai sau srebiantis pietus prie staliuko Seimo kavinėje, nors tuo metu maistą buvo leidžiama tik išsinešti.

„Įdomu, ar tuo metu, kai Kernavėje policija dalijo šimtus eurų siekiančias baudas atvykusiems pabūti gamtoje, kas nors už akivaizdų pažeidimą nubaudė draugą Sysą?“ – perskaičius apie tai, tada toptelėjo paika mintis. Išvada atėjo pati: vargu bau, nes už Karantino taisyklių nesilaikymą baudžiama maitinimo įstaiga, o ne klientas.

 • Gal vertėtų pažeidėjams taikyti tokius pat standartus, kaip ir dėl prostitucijos – per nagus ir tam, kam kilo noras? – girdžiu, kaip klausia skaitytojas.

Šį pirmadienį Vilniaus miesto apylinkės teisme buvo atversta byla. Kaip rašo portalas 15min.lt, atsakomybėn patraukta kavinės „Taurakalnis“ direktorė Viktorija Dūdienė tvirtina, jog pietavę Seimo nariai reikalavo maitinti juos vietoje ir pasiginčyti su jais nebuvo įmanoma. Buvo tokių atvejų, kai patys Seimo nariai prašydavo įdėti maistą į lėkštę. Direktorė teigė negalėjusi prie staliukų susėdusių politikų išprašyti iš kavinės. Buvę net replikų: „Mes Seimo nariai, o kas mums?“

Supraskite, Seimo nariai – neliečiamieji, kuriems galima tai, ko negalima žemės kirminams. Na o braškė ant tortuko – tai prieš teismą stojusio Algirdo Syso pareiškimas, kad dėl šios situacijos kalti … žurnalistai, kurie paviešino, kaip parlamentarai pažeidinėja karantino reikalavimus.

Ką čia bepridursi, kai kalba ne koks piemuo, o dar esantis Seimo narys. Matyt, šešias kadencijas praleidęs Seime, žmogus visai prarado realybės jausmą…

Gintaras Bielskis

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite rugsėjo 25 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (3 įvert.)

17 Atsakymų į “Atsidūręs teisme, Sysas dėl to kaltino žurnalistus”

 1. lione parašė:

  va kaip būna

 2. Kis parašė:

  Tai tik dar karta parodo,kad 2 kadencijas ir lauk is seimo.Gana tu ilgaamziu,uztenka gabiu ,protingu zmoniu.Man Sysas tiesiog atgrasus ir ne tik jis vienas toks.Laikas priimti istatyma,kad zmogus isbuves dvi kadencijas turi viena praleisti,o po to kandidatuok vel .

 3. strutis parašė:

  wow

 4. Anonimas parašė:

  seubas!

 5. rinkejas parašė:

  .

 6. rinkejas parašė:

  o as balsuosiu

 7. rinkejas parašė:

  As uz nieka nebalsuosiu.

 8. rinkejas parašė:

  O aš balsuosiu už Jotautį.

 9. Neringa parašė:

  O aš balsuosiu už Sysą. Geriau tegul bezdyla Seime negu pirdyla (Čimbaras).

 10. alkanas parašė:

  ir taip 24 metus tik ede,ede,ede, ede…

 11. Sima parašė:

  bet kaip jiems negeda, visiems draudziama, jiems ponams galima ir dar zurnalistams i akis rezia, galima, kodel negalima? apgailetina, jauciasi isskirtiniai, negalima tokiu rinkti

 12. ????????????? parašė:

  Kokia ten papildoma pensija?
  Isvis galetu i pensija visus nuo 60 metu leisti. Dabar sedi tokie seime be darbo ir visiems seimunams aisku, kad tikie dieduliai gali dirbti. Tegul padirba kur prie konvejerio ar griovi pakasa. Gal pamatys, kas yra metai ir nereikes seiman noret.

 13. Fe parašė:

  nom nom nom, kaip ausys kruto, aijajai

 14. Tikras socdemas parašė:

  Šitas brudas šndien balsavo prieš papildoma prnsiją.

 15. Dparcyja parašė:

  Kad ir koks yra Landsbergis senis ,bet jis gerai apie tokius pasakė, kad jie -šūdmaliai. Kam patinka šūdo kvapas, tai balsuokite.

 16. DO parašė:

  Kad ir koks yra Landsbergis senis ,bet jis gerai apie tokius pasakė, kad jie -šūdmaliai. Kam patinka šūdo kvapas, tai balsuokite.

 17. Geda parašė:

  Jiems gi ponams viskas galima, net tai, kas eiliniams draudziama, ir jie tame nieko blogo nemato, geda

Comments are closed.

scroll to top
+