Alkanas įsibrovėlis grobė maisto produktus

Spalio 22-24 dienos

Per tris dienas į Širvintų rajono policijos komisariatą buvo pristatyti 2 asmenys.

Pirmadienį policija gavo 1953 metais gimusios Širvintų kaimo gyventojos N.M. skundą, kad apie 19.30 val. namuose jos sūnus R.M., gimęs 1972 metais, grasino ją sumušti ir nužudyti. Policija iš pareiškėjos namų atsivežtą ten pat gyvenantį įtariamąjį išvežė į Ukmergės areštinę.

Trečiadienį į policiją pristatytas 1974 metais gimęs vilnietis V.C., įtariamas nusikaltęs.

Patrulių būrio pareigūnai išaiškino 5 Kelių eismo taisyklių pažeidėjus. Antradienį, apie 11 val., Motiejūnų kaime dviratį neblaivus vairavo 1977 metais gimęs Širvintų seniūnijos gyventojas L.J.

Spalio 22-ąją Komisariate buvo užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad spalio 11-ąją, išankstinio balsavimo metu, už žadamus pinigus buvo siekiama palenkti rinkėjų valią balsuoti už konkretų kandidatą ir partiją.

Antradienį policijoje užregistruotas tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad spalio 15-ąją R.Š. apgaulės būdu paėmė iš 1932 metais gimusios Širvintų seniūnijos gyventojos K.Z.rinkėjo kortelę (kvietimą), kuri būtina, kai rinkėjas balsuoja ne rinkimų (referendumo) dieną ne rinkimų apylinkėje. Todėl jai, kaip Lietuvos Respublikos pilietei, buvo sutrikdyta teisė rinkti.

Spalio 23 dieną Komisariate užregistruotas pranešimas, kad spalio 11-ąją T.J. priklausantis automobilis buvo pristatytas dažyti į Širvintų mieste esantį privatų garažą. Tame garaže buvo išdaužytas ir pavogtas duslintuvo katalizatorius, jo vertė – 2000 Lt.

Trečiadienį užregistruotame tarnybiniame pranešime rašoma, jog spalio 24-osios rytą, apie 8.30 val., buvo pastebėta, kad įsibrauta į UAB „Gintaro baldai“ parduotuvę, esančią Širvintose, Musninkų gatvėje. Pagrobtas seifas su kasos aparato kontrolinėmis juostomis. Padaryta žala nustatinėjama.

Policijoje užregistruoti ir širvintiškių A.S. bei V.A. pareiškimai, kad ryte pastebėjo, jog yra apvogti jiems priklausantys garažai, esantys Širvintose, J. Janonio gatvėje, ir Staviškių kaime. Pavogta įvairių daiktų, apgadinti automobiliai.

Į policiją kreipėsi ir vindeikietis S.P. – spalio 24-ąją, apie 17.30 val. grižęs į namus, jis pastebėjo, kad buvo įsibrauta į namą ir pavogta maisto produktų bei piniginė, kurioje buvo apie 70 Lt ir asmens dokumentai. Žala – 200 Lt.

Trečiadienį policijoje užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad į Širvintų ligoninės priėmimo skyrių bendradarbiai iš miško, esančio Jauniūnų seniūnijoje, atvežė be sąmonės Musninkų seniūnijos gyventoją V.P., gimusį 1958 m. Medikai bandė reanimuoti V.P., tačiau jis sąmonės neatgavo ir mirė.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top