Ž. Pinskuvienė: nepaisant VRK sprendimo, mes EP rinkimuose dalyvaujam

Vyriausioji rinkimų komisija nusprendė, kad Lietuvos regionų partijos pirmininkas, Seimo narys Jonas Pinskus Kūčių vakarą lankydamasis Širvintų savivaldybės socialinių paslaugų centre ir perduodamas merės Živilės Pinskuvienės vaišes (kalėdaičius, kepiniai su aguonomis, obuoliais ir grybais) papirkinėjo rinkėjus.

Nuspręsta, kad taip Rinkimų kodeksą pažeidė ir Ž. Pinskuvienė, nors pati merė būtent per praėjusias Kūčias sirgo ir susitikimuose su centro gyventojais nedalyvavo. Toks sprendimas leidžia daryti prielaidą, kad įžvelgtas nusižengimas esą buvo padarytas nuotoliniu būdu, todėl galima spėti, kad kitą kartą kas nors bus nubaustas už „neteisingas“ mintis ar „ne tokią“ poziciją. Juolab kad susitikimų metu neužsiimta jokia rinkimine agitacija, dovanoms nebuvo naudojama Lietuvos regionų partijos atributika ir pan.

Konservatorių deleguota Gitana Matiekovienė, jų ištikimų satelitų – socialdemokratų atstovas Justas Pankauskas, tikėtina, po Vytauto Gapšio istorijos valdžiai skolingos besijaučiančios Darbo partijos narė Jolanta Petrušauskienė, teisininkų draugijos deleguotas Andrius Puksas ir VRK pirmininkė Lina Petronienė, nepaisant to, jog senolius lankė tik J. Pinskus, o Ž. Pinskuvienė tuo metu sirgo ir buvo namuose, nusprendė, jog vis tiek nusižengė abu politikai ir balsavo „už“. Prezidentūros atstovas Andrius Vaišnys, Teisingumo ministerijos deleguotas Maksimas Reznikovas bei Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narė Olga Kilkinova nusižengimo senoliams rodomame dėmesyje neįžvelgė. Laisvės partijos narys Martynas Čerkauskas ir antroji teisininkų draugijos atstovė Laura Martinaitytė – susilaikė. Pati merė Ž. Pinskuvienė su tokiu sprendimu nesutiko ir patikino skųsiantį jį teismui.

„Aš, Širvintų r. savivaldybės merė ir mano vyras Seimo narys J. Pinskus, VRK narių nuomone, esame kalti, nes 9 metus iš eilės Šv. Kūčių vakarą su šeima sutinkame ne savo namuose, o vykstame į Globos centrą ir kalėdaitį laužiame su jame gyvenančiais senoliais. Man už visus VRK sprendimus brangesnės yra tradicijos ir ta šiluma, kuria nuolat dalinamės su vienatvės ir ligos pakirstais žmonėmis, todėl šią savo misiją vykdysime ir toliau“, – akcentavo politikė.

Jos nuomone, šias „raganų medžiokles“ iniciavo ne kas kitas, o agonijos tampomas valdančiųjų koalicijos pagrindas – konservatoriai ir liberalai.

„Tik išvakarėse tiesioginiame eteryje paminėjau, kad jeigu didžioji Lietuvos dalis vėl bus abejinga ir neis balsuoti, konservatoriai suburs savo elektorato likučius ir į Briuselį dar vienai kadencijai išsiųs Andrių Kubilių ir Rasą Juknevičienę. Neabejoju, kad susireikšminusiems veikėjams tai užkliuvo ir prasidėjo puolimas prieš mane ir augančią bei stiprėjančią Lietuvos regionų partiją. Kaip šio puolimo dalį vertinu ir „miškų naikintojo“ pravardę visuomenėje gavusio liberalo Simono Gentvilo išsišokimą. Žmogus, kuris pareiškė, kad neleis važinėti transportui su išpjautais karbiuratoriais, kuris atvėrė vartus Lietuvos miškų genocidui, tarsi netyčia, prieš pat rinkimus ėmė man prikaišioti esą pasisakau prieš žaliąją energetiką. Į tai galiu atsakyti tik viena – rinkiminė kova dėl vietų Europos Parlamente prasidėjo ir kadangi valdantieji nebepasitiki savo jėgomis, nes, kaip rodo statistinės apklausos, praranda turėtą rinkėjų paramą, jie imasi įprastos susidorojimo su turinčiais savo nuomonę taktikos – drabstyti purvais oponentus. Tikėtis iš jų kažko kito būtų naivu, tačiau labai viliuosi, kad Lietuvos žmonės atsirinks kas yra kas ir savo nuomonę išreikš balsuodami“, – apibendrino Ž. Pinskuvienė.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3.67 (3 įvert.)

1 Atsakymas į "Ž. Pinskuvienė: nepaisant VRK sprendimo, mes EP rinkimuose dalyvaujam"

  1. bus um parašė:

    Šaunuole mūsų merė. Pavyzdys kitiems.

Comments are closed.

scroll to top