Vilnietei apdergti Širvintas patarė mūsų rajono gyventojas

Jau ne vienerius metus Širvintos gražėja, tvarkosi. Šias pastangas pamatė ne tik vietiniai žmonės, bet ir atvykėliai. Labai gražu, kai būtent jie pastebi ir tai, ko mes dar nepamatėme, apie ką nepagalvojome. Visų pastangomis Širvintos tampa gražesnis, jaukesnis miestelis.

Net nudiegė širdį pamačius vienoje judriausių miesto vietų ant medžio lipnia juosta priklijuotą skelbimą, informuojantį apie superkamus žemės sklypus. Parašytas ir telefonas: +370 683 15097.

Žinia, Širvintų rajone reklamuotis leidžiama tik tam tikrose vietose. Draudžiama afišas, skelbimus kabinti ant stulpų, medžių, tvorų ir kitose tam nepritaikytose vietose.

Pirmiausia internete patikrinome telefoną. Rasti atsiliepimai interneto portale kienonumeris.lt patvirtino, kad skelbime parašytas telefono numeris tikrai susijęs su nekilnojamuoju turtu. „Brokerė, kuri nedraugauja su protu. Skambina naktimis ir bando įtikinti pasirašyti sutartį dėl parduodamo NT turto“, „Neprofesionali brokerė, skambina 22 h vakaro ir klausia dėl parduodamo turto, nesusipažinus su parduodamu turtu net“, „.NT brokerė“ – tai tik keli atsiliepimai apie asmenį, skambinantį iš šio numerio.

Surinkome numerį. Atsiliepusios moters pasiteiravome, ar šiuo adresu kreipiamės dėl nekilnojamojo turto? Balsas patikino, kad taip. Pasidomėjus, kur ji, atsakė, kad Vilniuje.

 • Kodėl tada jūs reklamuojatės Širvintose ant medžio? – tiesiai šviesiai paklausėme jos. – Miestas tvarkosi, gražėja, o jūs jį dergiate.

Moteris paaiškino, kad taip reklamuotis patarė vienas turgelyje Vilniuje prekiaujantis Širvintų rajono gyventojas. Įsiklausė. Atvažiavo ir priklijavo skelbimą ant medžio.

 • O jūs Vilniuje irgi taip reklamuojatės? Ant stulpų, ant medžių?

Balsas pripažino, kad ne. Vilniuje taip nesielgia.

 • Tai kodėl tada manote, kad Širvintose taip galima? Galima atvažiuoti ir apdergti. Čia žmonės kitokie, ar miestas netvarkingas?

Moteris ėmė atsiprašinėti, sakė, kad daugiau taip nedarys. Gal ir nebedarys, nes užsiminėme apie galiojančią administracinę atsakomybę.

Gintaras Bielskis

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite balandžio 2 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (3 įvert.)

9 Atsakymai į “Vilnietei apdergti Širvintas patarė mūsų rajono gyventojas”

 1. rinkėja parašė:

  Perziūrejau FB, Kaip Širvintos keisis iki 2025 metų . Fantastika. Vėl balsuosime uz Pinskuvienę.

 2. Kazimieras parašė:

  Labai gerai, kad mūsu mere yra Pinskuviene. Grazu ziurėti, kaip visame mieste darbai vyksta. O toks apleistas miesteliukas buvo. Va kaą reiskia geras rinkėju sprendimas.

 3. Anonimas parašė:

  Kodėl laikraštyje Širvintų kraštas neskelbiama, kas rajono gyventojams aktualu, naujos vandens kainos ir pan.
  Laikraštis gauna lėšų iš savivaldybės, tai turėtų būti skelbiama tik svarbi informacija,
  Ar vandens naujos kainos gali turėti neigiamą įtaką mūsų valdžiai?

 4. paskutiniam parašė:

  o kas turi ateity pasluoti? paims slota ir pasluok, kam skustis? vis tie skundikai.

 5. Anonimas parašė:

  Širvintų miestas, tai ne tik miesto centras, bet didesnį plotą užima. Miesto pakraščiuose nematau jokios tvarkos.
  Tai išeina, kad tvarkoma tiktai maža dalis miesto, kita dalis taip ir stovės.

 6. skaitytoja parašė:

  ,,Širvintų kraštas“ – tai vienintelis rajono laikraštis, kurį skaitau. Visada laukiu straipsnių, kuriuose nėra pykčio, pažeminimo, purvo, patyčių. Laikykite toliau aukštą lygį ir kultūrą.

 7. 20 kapeikų parašė:

  Čia kaip prieš 50 metų. Ant tvorų, ant stulpų, ant namų sienų… Dabar kažkaip sumažėję tokių visokių. Parsiduoda karvė 3 veršių. Priimu ant buto ir kitokios pievos. Tai atsirado veikėja iš sostinės. Lygis žemas.

 8. Silkė Pataluose parašė:

  Miestas atrodo tvarkingai, bet vis atsiranda „pagražintojų“.

 9. rozalinda parašė:

  fui kaip tai yra negrazu

Comments are closed.

scroll to top