Ūkanose ryškėja naujos Širvintų autobusų stoties kontūrai

Stoties ir prekybos centro Širvintose vizualizacija. Paspauskite nuotrauką, kad padidintumėt.

Surengtas Širvintų rajono savivaldybės tarybos komitetų posėdis, kuriame tarp kitų svarstytų klausimų buvo aptartas ir pritarimas jungtinės veiklos sutarties tarp UAB Širvintų autobusų parkas ir UAB „Širvintų turtas“ projektui.

Trumpai, šią jungtinę veiklą vainikuotų naujas objektas Širvintose – autobusų stotis su visa infrastruktūra, o šalia išdygtų prekybos centras.

Šią žinią apie planuojamą projektą jau esame skelbę, tačiau tai ne vienas skaitytojų priėmė kaip viziją, kone politinės savireklamos triuką.

Sumanymas, juo labiau ir panašus rezultatas dėl naujos stoties nėra pirmas. Kaip pristatė komitetų posėdyje dalyvavęs Darius Baliukevičius, įmonių grupės PROJESTA, kuriai priklauso UAB „Širvintų turtas“, vadovas, tarp įmonių grupės jau įgyvendintų projektų galima paminėti Kėdainių, Skuodo, Šilutės, Klaipėdos autobusų stotis. Šilutėje buvo investuota ir į autobusų parką, o Klaipėdoje – į turgavietę.

Kol kas dar nėra nuspręsta, koks prekybos ženklas įsikurtų naujai pastatytame prekybos centre, kuris išdygs vietoje dabartinės stoties. Kaip prasitarė svečias, jie „preliminariai yra sutarę su IKI“.

Įmonių grupė pasiūlė papildomą investiciją – 250 tūkst. Eur miesto infrastruktūrai.

Po Komitetų posėdžio Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė išplatintame pranešime rašė:

„Širvintų rajono savivaldybės tarybos nariams sprendimai pateikti. Siūloma pritarti jungtinės veiklos sutarčiai tarp UAB Širvintų autobusų parko ir UAB „Širvintų turtas“.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite rugpjūčio 25 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)

6 Atsakymai į “Ūkanose ryškėja naujos Širvintų autobusų stoties kontūrai”

 1. dar viena parašė:

  Gali buti visai gerai jei i tai paziures kompleksiskai ir apgalvos is anksto bedra ko-egzistavima tu traukos tasku, kad parkavimas ir ejimas pestute butu patogus. It butinai reikia itraukti i tai turgu nes ta vieta nesikeite jau nuo 90-uju. Man ta tvora nuotraukoje nuo turgaus tai kazkokia komedija. Taigi kaip tik atverti reikia teritorija, gal koki nedideli pavilijona numatyti, kad tas turgus taptu modernesniu, kad ir pirkejai normaliai jaustusi ir kad prekybininkams butu kur ne tik skudurus pakabinti bet ir desras ar zuvi pasideti- nereiktu autobusiuku stovejimo aiksteleje ir pirkejams butu patogiau.

 2. paskutiniam parašė:

  Labai pritariu. Noras gyventi senoviškai jiems labai svarbus. Bet koks novatoriškas siekis tuoj pat sužlugdomas.

 3. Anonimas parašė:

  Tuoj skundu rašytojai užvers visas imanomas instancijas skundais…….ir nebus naujos stoties..jiems gi nieko nereikia..jau toks ju būdas

 4. architektas parašė:

  Stoti atnaujinti labai reikia bet labai vienas svarbus dalykas gali buti praziuretas jei strigus prie senovinio suvokimo tokios stoties kokia yra liks prie sito dizaino. Net dideliuose europos miestuose daugelis moderniu autobusu stociu daromos ne ivaziuojamo tipo bet pravaziuojamo tipo (kelios stoteles lygegreciai sustatytos kaip gelezinkelio begiai gelezinkelio stotyje). Tokiu budu sutaupoma labai daug vietos nes autobusams nereikia apsisukineti ir isvaziuoti atgal. Svieslentes padaro stoteliu isdestyma dinamiska (vietoje pasenusio krypciu isdestymo) Ir is esmes beveik visas plotas gali buti paliktas stotelems . Be to pravaziuojantiems autobusams labai sutrumpeja laikas pralesitas sukinejantis. Tokiu budu gal but paskatintu daugiau pravaziuojancio transporto i ukmerges ar vilniaus puse.

 5. gerbėja parašė:

  Aš manau, kad tokio atsakingo mero kaip Pinskuviene daugiau Lietuvoje nėra.
  Aišku, tai parodė rinkimų rezultatai.

 6. hangsfsh parašė:

  Jeigu tokia aikstele prie prekybes centro, tai turgui didele paspirtis, ne svietos būtų daugiau.

Comments are closed.

scroll to top