UAB „Ecoservice“ Širvintose jaučiasi „dievais“?

Nemažai rajono gyventojų, kuriems teko bendrauti su UAB „Ecoservice“ Širvintų padalinio vadovu Andrium Murnikovu ar kitais ten dirbančiais žmonėmis, yra pasipiktinę jų elgesiu. Mat paskambinę ar nuėję į operatoriaus biurą kai kurie gyventojai ne tik negavo norimos informacijos, bet dar buvo apšaukti dėl to, kad kreipėsi.

Rajono spaudoje UAB „Ecoservice“ skelbė Širvintų padalinio adresą ir ragino žmones kuo greičiau apsilankyti pas juos bei pasirašyti sutartį dėl buitinių atliekų surinkimo ir išvežimo. Priminė ir tai, kad nepasirašiusiems gresia 2500 tūkst. litų baudos. Kai kurie rajono gyventojai, nuėję pasirašyti sutarties, buvo nemaloniai nustebinti, nes vietoj mandagaus aptarnavimo susilaukė nepelnytų priekaištų. Viena Širvintų gyventoja pasakojo, kad nuėjus į operatoriaus biuro padalinį pasirašyti sutarties, viena iš darbuotojų numetė dokumentą ir liepė skubiai jį pasirašyti. Kai širvintiškė pasakė, kad pirmiausiai norėtų sutartį perskaityti, išgirdo, kad nėra čia ko skaityti, ir pridūrė, kad nėra jokio skirtumo – klientė pasirašys sutartį ar ne, bet sąskaitą už atliekų išvežimą vis tiek gaus. Tokiu elgesiu pasipiktinusi moteris pasiteiravo, kodėl UAB „Ecoservice“ darbuotoja taip nemandagiai su ja kalba? Ši atšovė, kad turi daug darbo ir neketina žaisti su klientais. Įsižeidusi moteris taip ir išėjo namo nepasirašiusi sutarties. Panašių atvejų buvo ir daugiau. Kam tuomet reikia raginti gyventojus ateiti pasirašyti sutarčių, jeigu paskui tenka išklausyti nepasitenkinimo priekaištus?

Neseniai į „Širvintų krašto“ redakciją kreipėsi rajono gyventoja Janina Žukienė, kuri irgi piktinosi UAB „Ecoservice“ Širvintų padalinio Andriaus Murnikovo „chamišku“ elgesiu. Moteris pasakojo, kad sutartyje nurodytą dieną nesulaukusi UAB „Ecoservice“ šiukšliavežės, paskambino A. Murnikovui, norėdama sužinoti, kodėl taip atsitiko ir kada bus išvežtas jos konteinerio turinys. Mat kaimynų atliekos buvo surinktos, o iki jos operatoriaus darbuotojai nepasivargino nuvažiuoti, nors moteris gyvena tik 300 metrų tolėliau. Tačiau vietoj paaiškinimo J. Žukienė susilaukė priekaištų dėl to, kad paskambino, ir kaltinimų, jog neišstūmė konteinerio, o savo šiukšles… išveža į pamiškes. Sutrikusi moteris bandė klausti, ar A. Murnikovas bent jau suvokia, ką kalba? Deja, Širvintų padalinio vadovas ir toliau plūdo moterį, kaltino ją nebūtais dalykais. Tuomet moteris pareiškė, kad jeigu UAB „Ecoservice“ nevykdys savo įsipareigojimų, tai ji nutrauksianti sutartį. Tačiau toks J. Žukienės pareiškimas prilygo „benzino įpylimui į ugnį“, nes A. Murnikovas dar labiau pradėjo plūstis ir pareiškė, kad žmonės, paėmę mažiausios talpos konteinerius (120 litrų), yra jiems nuostolingi, ir grasino paskųsti moterį Aplinkos apsaugos agentūrai už daromą žalą gamtai. Laimei, po ilgo ir nemalonaus pokalbio rajono gyventojai pavyko susitarti su A. Murnikovu, kuris pažadėjo, jog kitą dieną šiukšlės bus išvežtos. J. Žukienė sakė nesuprantanti, kodėl konteinerį UAB „Ecoservice“ darbuotojams nebuvo sunku atvežti, o pavažiuoti 300 metrų ir paimti šiukšles tapo per daug sudėtinga, nors ten gyvena ir daugiau žmonių, kurių, matyt, operatoriaus šiukšliavežės nepasiekė. „Be to, nuo kada klientas, mokantis už paslaugą, turi dar ir rūpintis, kad vykdytojas atliktų ją laiku?“ – klausė moteris.

Nepatenkinti UAB „Ecoservice“ darbu ir daugelis Širvintųpradinukų tėvų. Mat šiukšliavežės prie Širvintų pradinės mokyklos paimti šiukšlių atvažiuoja būtent tada, kai vaikučiai eina į mokyklą. Ta gatvelė ir taip siaura, o atvažiavus tokiai didelei mašinai, vaikai tiesiog nežino, kur jiems dėtis. Be to, ir automobiliams, atvežusiems vaikus į mokyklą, pravažiuoti sunku, kai gatvę užtveria šiukšliavežė. Nejaugi negalima atvažiuoti vėliau, kai mažiausieji mūsų visuomenės nariai sėdės pamokose?

Toks UAB „Ecoservice“ darbuotojų elgesys verčia susimąstyti, ar jie pelnytai užima šias pareigas. Jeigu žmonės nesusitvarko su savo darbu ir nemoka kultūringai bendrauti su klientais, tai gal reikėtų įdarbinti tokius, kurie bus jautrūs ir pagarbūs klientams? Juk ieškančių darbo šiais laikas tikrai netrūksta.

Ivona Komarovska

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

17 Atsakymų į “UAB „Ecoservice“ Širvintose jaučiasi „dievais“?”

 1. sodiete parašė:

  su labai patenkinta ecoservice darbui

 2. Blinda parašė:

  Širvintuose esantis Ecoserviso padalinys darbus atlieka atmestinai, labai prastai. Ten dirbantis žmonės lyg tyčia parenkami chamai, bešyrdžiai, nekompetetingi. Pasiziurekite kaip su klijentais bendrauja rimtos bendroves TEO. LESTO ir net ta pati MAXIMA. O čia bjauru, žemas lygis antroji VEIVERA tik dar blogiau sovietmetis.ŠIUKŠLININKAI NUSIUSKIT ŠIRVITŲ DARBUOTOJUS [SAPOŽNIKUS] į KURSUS KAD JUOS PAMOKITU KAIP SU ŽMONEM BENDRAUTI REIKIA

 3. rita parašė:

  tas pats ir siluteje kai buvo kuzminskas buvo betvarke dabar dar didesne netvarka kai vadovauja neturintys reikiamu ziniu kaip tvarkyti darba taip pat nemandagus kolektyvas dirba o centras kai pranesi kad negalima susisneketi tai nereguoja

 4. Aurimas R> parašė:

  Buvo komunalinis nieks nesiskusdavo del siuksliu kalnu prie konteineriu, kad buvo per velai isvezamos siuksles, prie konteineriu smirdejo, buvo griaunamas sirvintu bendras vaizdas, privaciu namu gyventojai turejo patis pestute eit iki konteineriu kurie buvo kaikuriem neperarciausiai.. O dabar atsirado „Ecoservice“. Siuksliu kalnai prie konteineriu dingo, privaciu namu gyventojai turi kieme savus konteinerius, dingo smarves nuo konteineriu kvapas, sirvintos tapo grazesnes.. tai zmones jei jums kartais per velai isvezamos siuksles tai jum sunku paejet iki bendru konteineriu kaip seniau? Ar jums puikybe to jau nebeleidzia. neisveze viena kart isves antra, nereikia cia skustis kaip maziem vaikam del kiekvienos menkiausios smulkmenos. Suaukit. O tau pinskau gal jau vertetu apramint savo laikrasti? Pats su savo seima esi prisidirbes iki ausu ir dar dristi viska stumti ant sirvintu valdzios. Tuo nieko nepasieksi. tu jau visiem atsibodai su savo tuo laikrasciu ir redakcija.

 5. Klausimas parašė:

  Čia Pinskaus nuopelnas???

 6. oho parašė:

  aferistai su valdzios palaiminimu

 7. Juozukas parašė:

  Istikruju su tokiu chamisku elgesiu, kaip ekoservizo biuro darbuotoju dar neteko susidurti. Nuo kada sveciai sokdina seimyninkus?

 8. gugu parašė:

  Kam rusiuot jeigu viskas verciama i viena masina.Niekaip nesuprantu ir tikriausia nesuprasiu.

 9. maminukui parašė:

  …nepergyvenk, kad neisveza, ir siandien siuksliu vezimo diena, o konteineriuks stovi kaip stovejes, nepajudintas, su siukslemis…Ir taip jau trecia karta. Pasirodo, kiekviena karta turi kreiptis asmeniskai kad isveztu. Kai ten nuvarai ir irodai, kad tikrai prie tavo varteliu nesustojo /o vairuotojai buna pazymeje, kad tavo siuksles ispiltos/ tada kita diena atvaziuoja. Bet turi irodyti, ot, kaip!

 10. Navigatorius parašė:

  Tokios nesamones bus pastoviai kol bus monopolija.
  Butu kelios firmeles,- tai ir mandagumas atsirastu ir begiotu is paskos kiekvieno kliento, o atejus i biura dar ir kavos pasiulytu.
  Nera dyvo, kad jie taip elgiasi pas save kontoroje. Pries kelis menesius buvo atvaziave i Bartkuski del sutarciu pasirasymo.Gyventojai uzdave klausimusč gavo tokius atsakymus: „mes nezinom“,“ne musu reikalas“,“ jei kazkas nepatinka va ten durys“… Isivaizduojate chamiskumo laipsni bunant sveciuose??

 11. Baslys parašė:

  Kiek nubausta gamtos dergėjų,kas žinote?

 12. DJ parašė:

  Kol kas dar betvarke, bet manau, kad turetu tas ekoservizas i vazias ivaziuot… Siaip tai normaliose issivysciusiose salyse zmones didziulius pinigus moka, kad ju siuksles isveza. ir apie ekologija galvoja ir savo aplinka svaresne palaiko. paziurekit diskovery kanala ir pamatysit, ka is siuksliu daro. tikrai ne i pakrumes pila. pirmiausia i save paziuret reikia, o tada visokius ekoservizus kaltint

 13. pilipas parašė:

  man patinka šiukšlės išveža laikų , nera ko vryti.

 14. Maminukas parašė:

  Ai, pas mus jau du važiavimus jie neatvažiavo. Jei dar ir trečia neatvažiuos – reiks prie savivaldybės šiukšles išpilt. Gal sureaguos?

 15. Aninimas parašė:

  Nesamone, kad kaimuose privalai tureti konteineri, kokios ten atliekos? Platmase, stikla, metala ir popieriu as galiu mesti i tuos konteinerius rusiavimui, o jie nemokami. Popieriu galiu sukurenti. Na, o maisto atliekas deti i komposto deze, gaminti komposta. Taigi kam man tas konteineris???

 16. nina parašė:

  jo tikras kaimas, su kaimietemis darbuotojomis be jokio issilavinimo. Turetu buti bent jau elementari pagarba zmonems, juo labiau klientams. manau, kad zmones turetu teise rinktis kur deti savo siuksles. Juk visame pasaulyje yra zinoma, kad atlieku rinkimas – labai pelningas verslas.

 17. Meska parašė:

  O as du kartus ejau i Ekoservice ir neradau darbuotojos,kuri sudaro sutartis,savo vietoje.Netekau kantrybes,tai mama sekanti karta nuejo,rado darbuotoja(!) ir pasirase sutarti.
  Na gal dar susitvarkys tas siuksliu biznis 😀

Comments are closed.

scroll to top
+