Tvarkytinų tiltų interaktyviame žemėlapyje – objektas mūsų rajone

Žemėlapyje žaliu rombu pažymėtas jau tvarkomas tiltas Maželiuose.

AB Lietuvos automobilių kelių direkcija sukūrė interaktyvų žemėlapį, kuriame pateikiami šiuo metu planuojami tvarkyti 72 blogos būklės tiltai. Žemėlapyje taip pat žymimi projektavimo, rangos ir statybos darbai, o prie projekto nurodoma su juo susijusi informacija.

Į žemėlapį įtrauktas ir vienas tiltas Širvintų rajone. Tai 48-uoju įrašytas tiltas per Kabarkštos upelį kelyje Bagaslaviškis-Neveronys-Mikalajūnai, Maželių kaime.

Šio įrankio dėka gyventojai nuo šiol galės greitai gauti informaciją apie tvarkytinus statinius savo rajone, žinoti jų tvarkymo perspektyvas.

Lietuvos automobilių kelių direkcijos pranešime teigiama, kad žemėlapyje visi tiltai suskirstyti skirtingomis spalvomis, kurios nurodo objekto esamą įgyvendinimo fazę: projektavimo paslaugų viešąjį pirkimą, projektavimą, statybos darbų viešąjį pirkimą ar statybos darbus. Prie kiekvieno objekto pateikiama papildoma informacija apie statinio tvarkymo procesą, terminus, prioritetinės eilės sąrašo numerį, kelią ir tikslią statinio vietą.

Pateikiamais duomenimis, minėto mūsų rajono tilto projektavimo paslaugų viešasis pirkimas jau atliktas. Projektavimo sutartis pasirašyta dar 2021 metų gegužę, o 2022 metų rugsėjį buvo pasirašyta statybos darbų sutartis. Statybos darbai jau vykdomi, planuojama juos užbaigti šių metų rugpjūtį.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite balandžio 14 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top