Tarp 45 Prezidento įvertintų Motinų – dvi iš Širvintų rajono

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė gegužės 4 dieną pasveikino visas Lietuvos mamas ir globėjas Motinos dienos proga, informavo Lietuvos Respublikos Prezidento komunikacijos grupė.

Prezidentas ir pirmoji ponia visoms Lietuvos mamoms ir globėjoms palinkėjo daug laimės, sveikatos, vaikų bei vaikaičių meilės ir dėkingumo.

Tarp 45 apdovanotų mamų buvo ir dvi iš Širvintų rajono – Šešuolėlių II kaimo gyventoja Regina Žemaitienė ir Musninkų miestelio gyventoja Jadvyga Ceslevičienė. Gegužės 3 d. įsaku jos apdovanotos Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliais.

Kaip pažymi Širvintų savivaldybė, musninkietės Jadvygos Ceslevičienės kandidatūrą apdovanojimui pateikė Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Jadvyga Ceslevičienė pagimdė, išaugino ir išauklėjo dorais piliečiais 5 vaikus – Aušrą, Arvidą, Gediminą, Joną ir Gražiną. Moteris dalyvauja bendruomeninėje veikloje, yra surengusi nuostabią rankdarbių parodą.

Artėjant Motinos dienai, Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, vicemerė Laima Versekėnaitė ir Musninkų kaimo bendruomenės pirmininkė Jadvyga Kielienė susitiko su Jadvyga Ceslevičiene.

„Viešnios ne tik pasveikino su garbingu apdovanojimu, bet ir padėkojo, pagerbė, pasimokė stiprybės, stebėjosi senolės energija, džiaugėsi lengvu bendravimu.
Ilgas gyvenimo kelias, daugybė išbandymų, pačių artimiausių žmonių negalia, skaudžiausios netektys Jadvygos širdyje užima didelę vietą, tačiau nuoširdi šypsena, džiaugsmas kiekviena nauja diena, noras rūpintis vaikais, anūkais, poreikis savo rankomis kurti grožį gyvenimo svarstykles išlygina.
Ilgų gyvenimo metų, artimųjų rūpesčio, daug šilčiausių jausmų gerbiamai Jadvygai ir jos gražiai, didelei šeimai!“
– po susitikimo pasidalijo Savivaldybė.

Nuoširdūs sveikinimai skirti ir Reginai Žemaitienei. Ji dorais piliečiais užaugino savo vaikus, širdies šiluma, gerumu ir rūpesčiu apsupa tėvų globos netekusiuosius. Ji yra VšĮ „Pagalbos paaugliams iniciatyva“, kuri ir pateikė moters kandidatūrą apdovanojimui, globos centro budinti globėja.

„Stiprios sveikatos, drąsos, ištvermės ir kantrybės gerbiamai Reginai ir gražiai jos šeimai,“ – kartu su visais garbingu apdovanojimu džiaugiasi Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Savivaldybės ir Prezidentūros nuotr.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gegužės 12 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top