Širvintų rajono merė patyrė traumą, bet žinant jos charakterį abejoti nereikia – neganda nesustabdys

Galime pasidžiaugti, kad mes, sovietmečiu buvęs mažiausia rajonas, dabar daugelio esame žinomas Lietuvai, o šalies visuomenės dėmesį patraukia ne vien rezonansiniai įvykiai, kurių neišvengia nė viena savivaldybė. Dėmesiu apdovanojama ir vietos valdžia, neretai parodoma pavyzdžiu Lietuvai. Dažniausiai tų liaupsių kaltininkė – darbštumo, drąsių iniciatyvų ir rūpesčio žmonėmis nestokojanti Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

„Pasakykite nesusimąstydami, kas yra Ignalinos ar Šilalės meras? – ne kartą girdėjome tokį pasiūlymą, – O štai, kas vadovauja Širvintoms, nemirktelėjęs atsakys dažnas Lietuvos gyventojas: Pinskuvienė!“

Galima sutikti, kad toks politiko žinomumas duoda daug neapčiuopiamos naudos ne tik visuomenės, bet ir vidaus politikų, investuotojų akyse. Tai lyg savivaldybės prekės ženklas, garantuojantis kokybę.

Praėjusį savaitgalį keliuose šalies portaluose pasirodė pranešimas, kad Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė paslaptingai užsiminė apie ją užklupusias sveikatos problemas. Tuojau pat pasigirdo įvairių spekuliacijų, net iki liūdnų prognozių apie išgirstą nepagydomos ligos diagnozę.

Sutikite, nuo to neapsaugotas niekas.

Nerimo debesis prasklaidė pati merė, savaitės pradžioje interneto naujienų portalui paatviravusi, kokia neganda ją užklupo. Anot merės, atostogaujant Egipte ji pajuto pervargimo simptomus. Trumpam praradusi pusiausvyrą, merė pargriuvo ant marmurinių laiptų ir susilaužė žandikaulį. Gyvenimiška situacija, su kuria gali susidurti kiekvienas. Teko kreiptis į vietos medikus. Vykdama į kelionę, Živilė Pinskuvienė buvo apsidraudusi kelionių sveikatos draudimu, tad gavo kvalifikuotą pagalbą. Tolesnį gydymą tęs Lietuvoje. Dėl traumos specifikos gydytojai primygtinai rekomenduoja kelis mėnesius susilaikyti nuo aktyvios veiklos. Trauma rimta, dėl arti smilkinio esančios lūžio vietos įvardyta kaip sudėtinga.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite balandžio 14 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top