Širvintų miesto šventė koronaviruso „nepasėjo“

Į Širvintų miesto šventę susirinko ypač gausiai žmonių, tačiau COVID-19 protrūkių neatsirado.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro epidemiologinių tyrimų metu surinkti duomenys rodo, kad vienintelė galimybė išvengti didesnių praradimų rudenį yra skiepai, o delsti negalima.

Iki ketvirtadienio mūsų rajone nuo COVID-19 buvo paskiepyti 6953 žmonės, iš jų 687 – per liepą. Skaičiuojama, kad iki rugpjūčio 4-osios vakcinuota 46,6 proc. rajono gyventojų (Lietuvoje – 51,6 proc.), o imunitetą galiami įgiję 50,9 proc. rajone gyvenančių žmonių.

Ketvirtadienio duomenimis, šalyje buvo registruoti 74 aktyvūs protrūkiai, tačiau Širvintų rajone tokių nebuvo. Tai paneigia prieš kelias savaites skambėjusius skeptikų įspėjimus, kad liepos 23-25 dienomis suplanuota Širvintų miesto šventė virs dideliu dalijimosi COVID-19 židiniu. Kaip matėme, į miesto šventę susirinko ypač gausiai žmonių, tačiau protrūkių neatsirado.

Prieš tai paskutinis susirgimas COVID-19 rajone buvo užregistruotas birželio 21-ąją, o kitas – daugiau kaip po mėnesio pertraukos, liepos 25-ąją. Kol kas paskutinis iš šios bangelės susirgimų rajone užfiksuotas liepos 28-ąją.

Ketvirtadienio duomenimis, Širvintų rajone sirgo 4 žmonės, o 100 tūkst. gyventojų teko 33,5 atvejo (šalyje – 147,7). Pagal šį rodiklį patekome į sveikiausių savivaldybių penketuką.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite rugpjūčio 6 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

15 Atsakymų į “Širvintų miesto šventė koronaviruso „nepasėjo“”

 1. pastebėjimas parašė:

  Musu mere tiesiog tryksta elegancija ir energija.

 2. pries tai rasiusiam parašė:

  Ale koks valdiskas komentaras is kazkokios kito rajono kontoros apie susimojavima pro langus. Ar mes kokie ubagai ,kad pro langus mojuotume. Musu mere visada tarp zmoniu ir mes su ja bendraujame atvirai.Nereikia skaitineti visokiu smeizikisku rasinejimu apie mere o atvirai su bendrauti.

 3. Paskutinems parašė:

  Kada jūs ją matote, jei ji net Širvintose negyvena? 😀 Per savivaldybės langus susimojuojat?
  Patarėja, dėkoju už rekomendacijas. Pamokinote mane, dabar mokykit ir savo vadovę kultūringesnio bendravimo ir pakantos kitokiai nuomonei.

 4. sirvintiete parašė:

  Mes meres faisbuku neskaitom ir mums neidomu, ka ji tenraso, mes mere matome gyvai ir labai džiaugiames, kad tokia energingą merę turime.Jos geri darbai patys kalba uz ja

 5. Anonimas parašė:

  to to
  Užuot protinęs, kaip ir ką protinti, pasimokykite mandagumo. Aš tiesiog Jums mandagiai rekomenduoju, bet Jūs į tai dėmesio nekreipiate. 🙁

 6. Anonimui parašė:

  Užuot buvusi nepamainoma merės palaikytoja ir atsakinėtoja į visus klausimus ir replikas, geriau paprotinkite savo vadovę necenzūruoti komentarų savo feisbuke. Ar jums tai atrodo labai normalu? Ir ką tai pasako apie pačią merę? Pamąstykite.

 7. klausimas parašė:

  kodel maximoje nera „teisingo“ laikrascio? Kas nutiko?

 8. Anonimas parašė:

  to to
  Šiaip nuo pagiežos ir replikų pradėjote Jūs. Giriatės, kad Jums duota suprasti labai daug. Tuo net neabejoju, nes tikrai esate komentuotojas iš kito miesto (mūsų antimeriniai taip negeba), bet mandagumo Jums reikėtų vis dėlto stipriai pasimokyti.

 9. neringa parašė:

  Gal kas zinote, ar naujoje norfoje bus bankomatas?

 10. Anonimui parašė:

  😀 Nesijaučia jūsų komentare jokio mandagumo, tik kandi, pagiežinga replika. O man duota suprasti labai daug (ačiū, kad domitės), netgi suprantu, kas yra viruso spyglys, priešingai nei merė.

 11. Anonimas parašė:

  to to
  Komentare aš Jums parodžiau, kas yra mandagumas. Deja, nesupratote. Turbūt neduota suprasti?

 12. Anonimui parašė:

  Kurioje vietoje pasirodžiau nemandagus? „Šventoji“ ar „Širvintų carienė“ bus mandagesni kreipiniai?

 13. birute parašė:

  saunuole pinskuviene moka sventes organizuoti ir zmones buna labai [patenkinti sventemis, nes jos labai gerai organizuotos ir zmonems patinka ir labai laukia visi

 14. Anonimas parašė:

  to R. M.
  Į gerbiamą merę galima būtų kreiptis netgi mandagiau. Bet nemandagumas, beje, Jums, etatiniams rašinėtojams, labai gerai pažįstamas.

 15. R. M. parašė:

  Gerb. Živile, kada nustosite trinti jums ne(pa)tinkančius komentarus po savo feisbuko įrašais? Tai yra apgailėtina.
  Beje, štai puikus MOKSLINIS straipsnis apie L452R mutaciją:
  doi.org/10.1016/j.chom.2021.06.006
  Pasiskaitykite, švieskitės ar visgi geriau apsimesti „šlanga“ savo soc. erdvėje ir taip rinkti neapsišvietusių ir nesuprantančių mokslinių terminų, kaip ir jūs, beje, gerbėjų būrį?

Comments are closed.

scroll to top