Širvintose – „sėklininkystės ūkis“

Šįmet gerą derlių subrandino ne tik sodai ir daržai. Gamta dosniai atsidėkojo ir piktžolių bai šabakštynų puoselėtojams. Viena iš tokių „plantacijų“ – prie Širvintų miesto Vilniaus gatvės 18 namo kieme esančių garažų.

– Gal ir netrukdytų, jei netektų kaskart per tas „džiungles“ brautis prie įvadinių elektros dėžių, – atsakė vienas čia sutiktų žmonių. Jis teigė, kad prieš dešimtmetį prie garažų kooperatyvo sienos savąjį garažą prisilipdęs greta gyvenantis Jonas D. privažiavimu, kuriame veši žmogaus ūgio piktžolės, nebesirūpina ne pirmus metus: „Jei nebereikia, tai galėtų tą priestatą parduoti kokiam tvarkingui žmogui, visiems būtų nauda“.

Žmogus pridūrė, kad galėtų tą „plantaciją“ nušienauti ir jis, bet bijo. Gal Jonas D. užsiima sėklininkyste? Paskui paduos į teismą dėl negauto derliaus. Anot pašnekovo, vietos valdžiai reikėtų parodyti daugiau iniciatyvos ir daugiau nuveikti, kad mūsų miestas būtų laikomas tvarkingu. Kol dabartiniai rajono vadovai nebuvo patekę į valdžią, jie dėl tariamos netvarkos negailestingai pliekė buvusiuosius. Ypač dėl to pasistengė mero pavaduotojas Alfredas Astikas, savo laikraštyje nepatingėdavęs papozuoti prie kiekvienos duobutės asfalte ar išaugusios piktžolės. Tačiau žmonės sako, kad tokią tvarką, kokia buvo anuomet, duokdie šiandien.

– Tegul mero pavaduotojas pabando girtis per rinkimus, kad sutvarkė miestą. Patys atnešim išrovę tas piktžoles ir sugrūsim už kelnių, – išgirdau lyg ir palinkėjimą, lyg ir pagrūmojimą.

Gintaras Bielskis

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+