Prasmingai paminėtas Alionių bažnyčios 90-mečio jubiliejus

Parapijiečių – ne tik pilna bažnytėlė, bet ir šventorius.

90 metų. Tokią sukaktį likimas dovanoja ne kiekvienam. 90 metų – tai ilga kelionė, grįsta ilgu gyvenimo keliu, patirtimi, išmintimi.

Merės Ž. Pinskuvienės padėka kunigui E. Dukel‘iui ir simbolinė dovana – apeiginiai drabužiai.
Didžiuliu indėliu prie iškilmių prisidėjęs Alionių seniūnas Sigitas Bankauskas su žmona Donata.
Kraštiečiams koncertavo jau kelerius metus alioniškis Egidijus Sipavičius.

Birželio 12 d. ši ypatinga sukaktis dovanojo didžiulę šventę ir iškilmes Alionyse, kur buvo prasmingai paminėtas Alionių Švč. Mergelės Marijos nekaltojo prasidėjimo bažnyčios 90-mečio jubiliejus.

Iškilmingas šv. Mišias drauge su Alionių kunigu Edvard‘u Dukel‘iu aukojo garbingas svečias iš Vilniaus – arkivyskupas Darius Trijonis. Mišių metu giedojo Maišiagalos parapijos choras.

Gausiai susirinkusius parapijiečius ir svečius sveikino Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, Seimo nariai Rita Tamašunienė ir Jonas Pinskus.

Merė Ž. Pinskuvienė, padėkojusi kunigui E. Dukel‘iui ir arkivyskupui už šių iškilmių organizavimą, nuoširdžią tarnystę ir parapijiečių būrimą, įteikė simbolinę dovaną – apeiginius drabužius bei palinkėjo, kad į šią bažnyčią žmones atvedantis tikėjimas ir bendrystė džiugintų, padėtų ir gerais, ir sunkiais gyvenimo momentais.

Po oficialios iškilmių dalies vyko koncertas, kurio metu renginio dalyviai lingavo, kartu dainavo ir net pasileido į šokio sūkurį. O didžiausių ovacijų sulaukė Alionių seniūno S. Bankausko organizuota staigmena – tikro alioniškio, bendruomenės nario, žinomo atlikėjo Egidijaus Sipavičiaus koncertas. Seniūnas prisidėjo ir prie turtingo vaišių stalo – žvėrieną gardžiam troškiniui dovanojo Kielių medžiotojų būrelis.

Organizatorių inf.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite birželio 23 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top