Po Naujųjų nebeveiks Širvintų vakcinacijos centras

Kaip siunčia žinią Širvintų rajono savivaldybės administracija, po šv. Kalėdų – nerimą kelianti COVID-19 statistika. Vertinant pastarųjų 14 dienų skaičius, patekome į didžiausią sergamumo lygį demonstruojančių savivaldybių dvyliktuką.

Trečiadienio duomenimis, Širvintų rajone buvo patvirtinti 9 COVID-19 Omicron atmainos atvejai.

Iš viso COVID-19 sirgo 75 rajono gyventojai, o šia liga užsikrėtusiųjų skaičius rajone artėja prie 2,5 tūkstančių. Per šventines dienas (gruodžio 24-26 d.) nustatyta 15 naujų susirgimų. COVID-19 serga įvairaus amžiaus asmenys – nuo mažų vaikų iki senjorų. Trečiadienį rajone fiksuota 10 aktyvių protrūkių su 62 atvejais. Kiek daugiau nei per mėnesį net 27 atvejai nustatyti Bagaslaviškyje, per 10 dienų Musninkuose – 3. Širvintų pradinėje mokykloje fiksuoti 26 atvejai, „Atžalyno“ progimnazijoje 4, UAB „Širvintų šiluma“ – 2.

Net 23 susirgimai rajone buvo nustatyti gruodžio 27-ąją, bet kitą dieną – jau tik 2. Pastarąjį kartą toks rekordinis susirgimų skaičius rajone buvo fiksuotas balandžio 22-ąją, kai nustatyta 30 susirgimų.

„Prašome saugoti vieniems kitus ir laikytis visų saugumo reikalavimų,“ – į rajono gyventojus kreipėsi Savivaldybės administracija. – „Atkreipiame dėmesį, kad nuo Naujųjų metų nebeveiks Širvintų vakcinacijos centras. Tačiau galimybės pasiskiepyti yra sudarytos visose pirminės sveikatos priežiūros įstaigose – Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centre ir privačiuose centruose. Norintys pasiskiepyti turi registruotis įstaigoje, kurioje yra prisirašę pas šeimos gydytoją“.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gruodžio 31 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

10 Atsakymų į “Po Naujųjų nebeveiks Širvintų vakcinacijos centras”

 1. paskutiniam parašė:

  Labai gražu, kai zmones glaudžiasi viena s prie kito, baisiau, kai skundzia ir purvais taško.

 2. paskutiniam parašė:

  Labai gražu, kai zmones glaudžiasi viena s prie kito, baisiau, kai skundzia ir purvais taško.

 3. parašė:

  Papildomi apribojimai dėl COVID-19 įvesti nuo 2021 m. gruodžio 23 d. O kodėl Živilės Pinskuvienės organizuotame susitikime 2021 m. gruodžio 29 d. su Širvintų bendruomene „Upė“ žmonės glaudžiasi vienas prie kito, nesilaikant jokio atstumo, be kaukių. Čia yra valdžios elgesio pavyzdys? Ar pasijuokimas iš žmonių? Kur yra rajono valdžios atsakomybė? Apie susitikimą pati platina nuotraukas socialiniuose tinkluose. Negi niekas neatkreips dėmeso.
  Merė čia tikra „šaunuolė“.

 4. PENSININKAS parašė:

  Kas neaktualu žmonėms, pvz. kas gražiausiai imituos naujametinę eglutę. Aišku, kad Širvintos pirmame dešimtuke. Kadangi ten nieko nereikia galvot, dirbtii. Pasamdai įmonę, sumoki pakankamai apvalią pinigų sumą ir blizgam.
  O jeigu būtų dirbama rajone sveikatos apsaugos klausimais, tai rajonas pagal sergamumą galėtų būti 40, 41, 42 vietoje ir pan. Kodėl Živilė Pinskuvienė nesprendžia problematiškų klausimų, kas liečia mūsų patį brangiausią turtą – sveikatą? Kokia pagalbą, paramą teikia rajono savivaldybė gydymo įstaigoms? Kažkodėl negirdėjau.
  .

 5. Dainius Graužinis parašė:

  „Ponas Graužini! Negi yra skirtumas skiepytis poliklinikoje ar centriuke, ar vakcinacijos centre, kur eilėjė stovi pusė atvažiavusių?“

  Matysime. Jei širvintiškiai bus patenkinti nauja tvarka, tada viskas OK. Buvęs centras dirbo puikiai. Ačiū darbuotojams už malonų ir greitą aptarnavimą

  „Tiesiog yra toks, kuriam viskas ir visur blogai. Ir dar visi blogi, isskyrus pati.“
  Nejaugi? Savo viršininkės feisbuko tekstų gal neskaitėte? Jei toks pozityvus teisuolis esate, ko savo vardu ir pavarde bijote pasirašyti?

 6. to to parašė:

  Tikrai jokio skirtumo. Tiesiog yra toks, kuriam viskas ir visur blogai. Ir dar visi blogi, isskyrus pati.

 7. Covydas parašė:

  Ponas Graužini! Negi yra skirtumas skiepytis poliklinikoje ar centriuke, ar vakcinacijos centre, kur eilėjė stovi pusė atvažiavusių?

 8. Dainius Graužinis parašė:

  Visoje Lietuvoje? Nejuokinkite. Pats pasigūglinkite ir pamatysite, kad uždaromi tik kai kurie vakcinacijos centrai. Tos savivaldybės, kurioms rūpi jų gyventojų sveikata neskuba jų uždarinėti. Netgi tie, kurie planavo užsidaryti nuo sausio 1 d. dėl Omicron atmainos pratęsinėja darba, pvz. Vilniuje, Kauno

 9. Covydas parašė:

  Graužini pasigooglink uždaromi vakcinacijos centrai ir suprasi kodel taip daroma visoje Lietuvoje.

 10. Dainius Graužinis parašė:

  „patekome į didžiausią sergamumo lygį demonstruojančių savivaldybių dvyliktuką“

  Pats tinkamiausias laikas uždaryti Širvintų vakcinacijos centrą. Ačiū mere. Šaunuolė. Gera metų pradžia

Comments are closed.

scroll to top