Naujoji Širvintų rajono savivaldybės vicemerė – kas ji?

Laima Versekėnaitė. Su motociklu nuvažiuota per 40 000 km. Asm. alb. nuotr.

Balandžio 18 d. su iškilminga Tarybos narių priesaikos ir merės Živilės Pinskuvienės inauguracijos ceremonija startavo 2023-2027 m. Širvintų r. savivaldybės kadencija. Jau pirmojo posėdžio metu vienbalsiai buvo patvirtinta ir naujojo vicemero kandidatūra. Į moterišką savivaldybės vadovių komandą merės siūlymu buvo pakviesta ir atsakingas pareigas pradėjo eiti Alionių seniūnijoje gyvenanti Laima Versekėnaitė.

„Širvintų krašto“ redakcija, norėdama geriau pažinti ir savo skaitytojams pristatyti naująją vicemerę, paprašė atsakyti į keletą klausimų.

Kokia yra Jūsų profesija ir darbo patirtis?

-Mano gyvenimo, darbinės veiklos kelias yra labai spalvingas ir apima daug sričių. Turiu administracinio, vadovaujamo darbo patirties, daugelį metų darbavausi privačiame sektoriuje, versle, ūkyje. Jau brandžiame amžiuje, į savarankišką gyvenimą išleidusi sūnų, nusprendžiau, kad visą laiką juntamas noras kuo labiau padėti žmonėms, tai daryti realiai, fiziškai, turi virsti ir nauja profesija. Pirmas žingsnis buvo slaugytojo padėjėjo kursai. Ir nors sulaukiau aplinkinių kritikos, nusistebėjimo, tačiau nėriau į šią sritį visa galva, įgijau paties paprasčiausio medicininio darbo patirties, įkvėpimo, kurį gavau dirbdama operacinėje iš patyrusių gydytojų, profesorių, savo rankomis darančių stebuklus. Tada studijas tęsiau aukštojoje mokykloje, įgijau slaugytojo, akušerio bakalaurą. Kelerius metus padirbusi pagal profesiją, pasirinkau tęstines sveikatos mokslų studijas, kuriose mokausi ir šiuo metu.

-Jūsų prisistatyme rinkiminiame leidinyje užsiminėte, jog esate keliautoja, motociklu, automobiliu apvažiavusi kone pusę pasaulio. Kokios kelionės paliko didžiausius įspūdžius? Ką Jums apskritai reiškia keliauti?

-Kelionės – tai ne tik kitų šalių, kitų kultūrų, gamtos, žmonių pažinimas, bet ir visiška laisvė. Keliauti svajojau visada, nuo pat mažumės. Tačiau kelionių atstumai priklausė nuo gyvenimo aplinkybių ir sąlygų. Motociklu esu apvažiavusi apie 40 000 km, didžiausia kelionė buvo aplink Australiją. O automobiliu – nuo Vilniaus iki Tailando.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite balandžio 28 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3 (2 įvert.)
scroll to top