Mokslinio baksnojimo metodas arba kaip mus mausto

Galimybių paso taikymas stabdomas nuo šiandien, vasario 5-osios.

Vyriausybės vykdomos antikovidinės politikos oponentai sutinka, kad šiuo metu galimybių pasas prarado savo reikšmę, tačiau pastebi, kad argumentai, kodėl galimybių pasas nebereikalingas, nėra protingi. Galbūt jis niekada nebuvo reikalingas ir tik dubliavo ES Skaitmeninį COVID pažymėjimą.

Vienas iš svarbiausių Vyriausybės argumentų, kodėl būtina stabdyti galimybių paso naudojimą, tas, jog visuomenė jau pasiekė tai leidžiantį imunizacijos lygį. Atseit, galimybių pasas pasitarnavo, kad žmonės skiepytųsi.

Tačiau Statistikos departamento pateikiami skaičiai patvirtina, kad valdžia ir vėl mus mausto. Iki galimybių paso įsigaliojimo (2021 metų gegužės 24 dienos), t. y. per 5 mėnesius nuo vakcinavimo pradžios, buvo pasiskiepiję 945,4 tūkst. šalies gyventojų, o po galimybių paso atsiradimo per sekančius 8,5 mėnesio pasiskiepijo dar arti milijono.

Širvintų rajone irgi panašiai: iki galimybių paso įsigaliojimo per 5 mėnesius pasiskiepijo 4940 žmonių, nuo įsigaliojimo per kitus 8,5 mėnesio – dar 4973. Irgi antra tiek. Tai kokį teigiamą efektą turėjo galimybių paso atsiradimas, jei paskiepyta tiek pat, tik per ilgesnį laiką, ponai valdantieji?!

Greičiau priešingą efektą.

Tai gal reikėjo žmonėms pasakyti, kad galimybių pasą seniai reikėjo atšaukti kaip nedavusį laukto efekto, o ne ieškoti melagingų ir abejotinų paaiškinimų.

Tik ar ši valdžia moka nemeluoti?

Labiau tikėtina, kad Vyriausybė eilinį kartą griebiasi pirmos pasitaikiusios klaidų ieškojimo metodikos, arba, kaip ironiškai sakydavo anuomet „prie ruso“, dirba „mokslinio baksnojimo metodu“ („metodom naučnovo tykanja“). Tik štai kompensuoti klaidoms ir bandymams ištaškytus milijonus vargu ar kas pareikalaus. Tie, kas dar visai neseniai reikalavo, jog, sakykime, Širvintų sveikatos sistemą nutarusi reformuoti Živilė Pinskuvienė „iš savo kišenės padengtų atsiradusias įstaigos išlaidas“, sėdės lyg vandens į burnas prisisėmę. Juk šalį valdo savi, neklystantys, kuriems leidžiama eksperimentuoti su sveikata, ekonomika, užsienio politika. Na ir kas, kad dėl jų „baksnojimo pirštu“ šalis netenka milijonų. Bus įvesti nekilnojamojo turto, taršos, gal net vaizdo pro langą mokesčiai, ir pajamų netekęs šalies biudžetas atsigaus!

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite vasario 4 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top