Kas už fasadinės I. Šeiniaus gatvės pusės?

Kasmet šios duobės tampa vis gilesnės...

Kasmet šios duobės tampa vis gilesnės...

Sovietinėje visuomenėje buvo madinga šaipytis iš „supuvusių“ Vakarų. Ideologams užkliuvo net tai, kad Holivude, filmuojant vesternus, pastatomi ne namai, o tik fasadinės tų namų sienos: „Eini gatve – namas, o įeini pro duris – pagaliais paremta siena…“

Turbūt panašių minčių kyla miesto svečiams, užsukusiems į brangiai rekonstruotą I. Šeiniaus gatvę. Kadangi su automobilių stovėjimo aikštelėmis čia striuka, o įstaigų, kurias reikia aplankyti yra (paštas, bankas, vaistinės, notarai, draudėjai, knygynas, biblioteka, gimnazija, parduotuvės…), nemažai žmonių užsuka į aikštelę, esančią už I. Šeiniaus gatvėje stūksančio buvusio viešbučio pastato. Nors nuo čia iki išpuoselėtos I. Šeiniaus gatvės – keli metrai, atrodo, kad patenki į kitą pasaulį, kuriame išblizgintos fasadinės Širvintų pusės – nė kvapo. Ši automobilių stovėjimo aikštelė, matyt, yra labiausiai apleista Širvintose. O juk ji – pačiame miesto centre, kuriame apsistoja ne tik rajono gyventojai, bet ir svečiai iš tolimesnių kraštų!

Negi, suradus kelis milijonus litų I. Šeiniaus gatvės rekonstrukcijai, taip ir neatsirado bent jau kelių tūkstančių litų žvyrui ir skaldai, kad būtų galima užpilti ištisus metus didelėmis kliūtimis tampančias duobes?

Vladas Bartašiūnas
Gintaro Bielskio nuotrauka

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top