Kas „sugrąžino“ alioniškiams šviesą?

Praėjusį šeštadienį į „Širvintų krašto“ žurnalistę (šio teksto autorę) kreipėsi Alionių kaimo vieno daugiabučio namo gyventojai prašydami tarpininkauti tariantis su Rytų skirstomųjų tinklų Širvintų skyriumi, kad būtų sutvarkytas gedimas elektros skydinėje.

Penktadienio pavakarę Miško gatvės 1-ajame name dingo elektra. Taigi šeštadienį gyventojai paskambino į Rytų skirstomuosius tinklus, mėgindami išsiaiškinti, ar klientai savaitgaliais yra aptarnaujami. Alioniškiams ne tik nepavyko to išsiaiškinti, bet, sako, priedo jie dar buvo išvadinti šunimis. Kažin kodėl tą dieną Rytų skirstomų tinklų Širvintų skyriuje budėjusiam žmogui užkliuvo būtent šis gyvunas?..

Tik paskambinus žurnalistei, tas darbuotojas „žmoniškai“ paaiškino, kad elektrikai išvažiavę į Vindeikius ir kai tik ten baigs taisyti gamtos padarytą žalą, būtinai atvažiuos į Alionis. Tokį atsakymą išgirdę daugiabučio namo gyventojai apsidžiaugė, bet niekaip negalėjo suprasti, kodėl budėjęs darbuotojas susidariusios padėties nepaaiškino jiems. Juk būtų ne tik išvengta nereikalingo pykčio, bet ir „trečiųjų asmenų“ įsikišimo.

Visų džiaugsmui, po dviejų valandų į Alionių kaimą atvažiavo Rytų skirstomųjų tinklų automobilis. Elektrikai ne tik sutaisė gedimą, bet pažadėjo priminti direktoriui, kad Alionyse dar nepakeistos elektros skydinės, kurios čia kaba nuo neatmenamų laikų.

Ivona Komarovska

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

3 Atsakymai į “Kas „sugrąžino“ alioniškiams šviesą?”

  1. Lisa parašė:

    Full of salient points. Don’t stop benviielg or writing!

  2. burbulas parašė:

    Tik kažkaip nepastebėjau straipsnyje seniūno pavardės…Hm, autoriaus apsileidimas ar žioplumas?

  3. :D parašė:

    va kai i Alionis atvaziavo dirbti musu mylimas Bankauskas.. tai kiekviena Alioniskio nusiperdejima raso Sirvintu krasto laikrastis… Labai skaudzios ir opios problemos… 😀

Comments are closed.

scroll to top
+