Iš mero rezervo bus padėta nuo stichijos nukentėjusiems rajono žmonėms

„50 000 Eur iš mero rezervo!“ – tokią naujieną paskelbė Širvintų rajono savivaldybė. Tai pagalba Širvintų rajono žmonėms, nukentėjusiems nuo 2023 m. rugpjūčio 7 d. praūžusios audros ir škvalo.

kaip skelbiama, tikslinė parama skirta iš dalies kompensuoti gyventojų patirtą žalą neapdrausto gyvenamojo namo stogo dangai.

„Širvintų r. savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės potvarkiu lėšos skirtos ekstremalios situacijos padariniams likviduoti. Anksčiau, dar rudenį, tikslinės papildomos lėšos buvo skirtos išvežti ir utilizuoti gyventojų po audros pažeistas ir pašalintas asbestines stogo dangas.

Primename, kad dėl rugpjūčio 7 d. audros padarinių Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, atsižvelgdama į paskelbtą ekstremaliąją situaciją pagal galiojančius teisės aktus dar rugsėjo mėnesį kreipėsi į Lietuvos Respublikos finansų ministeriją, pateikdama išsamius specialiai sudarytos komisijos ir gyventojų pateiktus duomenis apie patirtą žalą ne tik gyvenamiesiems pastatams, bet ir pasėliams, ūkiniams, pagalbiniams pastatams, kitam turtui.

Atsakymo iki šiol dar nėra, tačiau labai laukiame. Ištikusi ekstremali situacija tapo iššūkiu gyventojams, ūkininkams, seniūnijoms, savivaldybei,“ – rašoma Savivaldybės pranešime.

Tuo pačiu pastebima, jog tai dar viena pamoka, kuri turėtų atkreipti žmonių dėmesį ir priversti apsvarstyti visas įmanomas galimybes APDRAUSTI savo turtą.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top