Gėda ir bėda…

Išmesti baldai...

Išmesti baldai...

Turbūt visi, na, bent jau dauguma norime gyventi švariai ir jaukiai. Tam ir sąlygos sudarytos – sustatyti buitinių atliekų ir antrinių žaliavų konteineriai, yra didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelė Šniponyse. Tereikia labai nedaug – geranoriškumo ir padorumo. Deja, pastarojo kai kam ir pritrūksta.

Tokia sulūžusių baldų krūva buvo sumesta priešais I. Šeiniaus g. 11 namą šalia naujosios automobilių stovėjimo aikštelės esančioje ne per seniausiai įrengtoje konteinerių aikštelėje. Kas tai? Aplaidumas, abejingumas ar tiesiog nenoras matyti, kas dedasi aplinkui?

Įvairiausių statybinių atliekų, senų baldų, padangų galima pamatyti ir prie kitų buitinių atliekų konteinerių. Ką ten mieste, jeigu nesigėdijama stambiagabarites atliekas nuvežti ir prie kapinių. Kapinių tvarkymo atliekoms skirtuose konteineriuose matyti ir senų unitazų, ir puodų, ir drabužių. Net ir prie labai nuošalioje vietoje esančių Kairionių kaimo (Širvintų sen.) kapinaičių prieš Vėlines kažkas atvežė ir numetė seną sulūžusį fotelį – matyt, važiavo tvarkyti artimųjų kapelių iš kažkur toliau ir nusprendė tuo pačiu atsikratyti šlamšto….

Per spalio mėnesį, atliekų vežėjo duomenimis, mūsų rajone buvo surinktos 9 tonos stambiagabaričių atliekų.

Širvintiškiai, pamatę, kad tokias atliekas, kurias draudžiama mesti tiek į konteinerius, tiek palikti šalia jų, kažkas atveža ir palieka, prašomi nedelsiant informuoti Savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyrių, tel. +370 616 11920. Pažeidėjai bus nubausti. Juk už šių atliekų išvežimą mokame mes visi!

„Širvintų krašto“ replika
Nuotrauka – UAB „Ecoservice“

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

8 Atsakymai į “Gėda ir bėda…”

 1. Kodėl pabrango šiukšlės? parašė:

  O, kodėl pabrango šiukšlių išvežimas? Ši valdžia kritikavo anuos dėl kainų ir dėl“ ecoservice“, o dabar pati su jais flirtuoja. Na ir melagiai , vaidmainiai.

 2. ? parašė:

  O tai buvę valdžioje čia nekalti??? Kaip čia dabar??? Ir „Ecoservisas“ kažkaip jau seniai nekaltas“?

 3. Anonimas parašė:

  Labai pergyvenau del rinkimu, o DABAR TRIUMFUOJU, kazkas gins TEISES NORMALIU ZMONIU. NUOSTABU.LAIKYKITES, MES REMSIME JUS MALDA.TELAIMINA JUS DIEVAS

 4. na parašė:

  jo jo pamenu buvo kazkur straipsnis kad uz siuksles kaltino jasiukeviciu… o dabar…. zivile matai lazda jau pradeda rodyti antra gala….. 😀

 5. Tvarkos nebus parašė:

  Ankščiau už tokią netvarką buvo kaltinama valdžia, dabar kalti žmonės. Man atrodo, kad kalta pinskuvienė , nes demoralizavo žmones savo laikraščiu. Jai buvo svarbu patekti į valdžią.

 6. neismokys niekas parašė:

  patys bukim tvarkingi samoningi ir baust nereikes nieko.O tai daugumas viskam abejingi,viskas vienodai

 7. Kita parašė:

  Bauskite ir tuos kurie savo augintiniu ismatas nesurenka,slykstu ir baisu vaikscioti, visur kruvos didziausios.

 8. Tvarka bus parašė:

  Dziugina meres iniciatyva viska matyti seimininkiskai ir tavrkytis gerai.

Comments are closed.

scroll to top