E. Šumskaitė – pavyzdys Savivaldybės vadovams

Žmogus tarp žmonių

Penktadienį į „Širvintų krašto“ redakciją užsuko Elena Šumskaitė, kuri papasakojo, kad mūsų laikraštyje perskaitė straipsnį „Rugsėjo 1-oji Kabaldoje: dar balandos gadynė“, pasibaisėjo Širvintų valdžios neveiklumu ir nutarė ištiesti pagalbos ranką Dalinkevičių šeimai.

Širvintose gimusi ir augusi E. Šumskaitė prieš keletą metų išsikraustė į Suvalkiją. Praėjusią savaitę moteris nutarė aplankyti senus draugus ir, atvažiavusi į Širvintas, iškarto nusipirko „Širvintų krašto“ laikraštį, kad sužinotų, kas vyksta gimtame miestelyje. Perskaičiusi minėtą straipsnį E. Šumskaitė negalėjo patikėti, kad Savivaldybės vadovai gali ramiai miegoti, kai keturių vaikų šeima gyvena be elektros. Juk be jos ne tik vaikai negali ruošti namų darbų, bet sustojo ir visi remonto darbai, kuriuos Genadijus Dalinkevičius Savivaldybei priklausančiame būste daro už savo pinigus. O juk jau ruduo, lauke kasdien vis šalčiau, ir jei greitu metu į namą nebus įvesta elektra, Dalinkevičių šeima šalčius pasitiks kiauromis sienomis. Suprantama, jog Savivaldybės vadovų reprezentacinės kelionės labai svarbios, tačiau vis dėlto gal jie galėtų surasti ir porą tūkstančių litų daugiavaikei šeimai paremti, arba nupirkti statybinių medžiagų, kurios Dalinkevičiams būtų neįkainojamas dalykas.


Gyvenime šilto ir šalto mačiusi moteris (kažkada įkritusi į alkoholio liūną ir savo valios pastangomis iš jo išbridusi), nutarė padėti seniai pažįstamai šeimai, kuri iš paskutiniųjų kabinasi į gyvenimą. E. Šumskaitė pasakojo, jog du vyresni Dalinkevičių berniukai gimė ir augo jos akyse, todėl ji negali likti abejinga minėtai šeimai. Moteris nutarė tvarkingai gyvenantiems ir savo vaikais besirūpinantiems G. ir V. Dalinkevičiams padovanoti 1000 litų. Redakcijai tarpininkaujant E. Šumskaitė minėtus pinigus nuvežė šeimai, o vaikams nupirko dar ir tortą. Virga Dalinkevičienė savo akimis negalėjo patikėti, kad buvusi jos kaimynė, nieko mainais nesitikėdama, duoda tokią sumą pinigų. Tačiau E. Šumskaitei teigia, jog geram žmogui nieko negaila, ir džiaugiasi galėdama bent jau taip padėti buvusiems savo kaimynams.

Gal Savivaldybės vadovams tokie pinigai ir „kapeikos“, bet Dalinkevičių šeimai tai didelė parama. Taigi belieka tikėtis, kad valdžios vyrų sąžinė greitai prabils ir jie pasirūpins, kad apleistame name greitai įsižiebtų elektros lemputė. O gal atsiras truputėlis lėšų ir statybinėms medžiagoms?

Ivona Komarovska

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

3 Atsakymai į “E. Šumskaitė – pavyzdys Savivaldybės vadovams”

 1. ismincius parašė:

  Meskai
  paskambinkit sirvintu sen, socialinei darbuotojai.Ji Jus palydes i sia seima.

 2. Meska parašė:

  Noreciau kai ka ir as paaukoti, bet nezinau, kur tie zmones gyvena.. Turiu kilima gera…Adresas nieko nesako.

 3. o parašė:

  k

Comments are closed.

scroll to top
+