STT

Informacija iš naujausio numerio: Merė suabejojo, ar STT paskelbti duomenys atspindi realią situaciją

Praėjusiame „Širvintų krašto“ numeryje rašėme, kad dar birželį Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) paskelbė analizę, kuri rodo, kad beveik penktadalis Lietuvos savivaldybių darbuotojų – giminės. Kaip teigė patys STT atstovai, iki šiol tik 7 savivaldybių atstovai kreipėsi į STT pasidomėti, kokias rizikas tai kelia, kaip reikėtų vertinti. Tarp savivaldybių, kurios domėjosi minima problematika, buvo ir Širvintų rajono savivaldybė.  Skaityti daugiau »

Širvintų savivaldybė įvardyta kaip pavyzdinė

Beveik visos Savivaldybės aktyviai įsitraukia į korupcijos prevencijos veiklą, tačiau kai kurios iš jų dar netiki korupcijos pasireiškimo tikimybės nustatymo proceso nauda, todėl tam skiria per mažai dėmesio, – teigia Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai. Skaityti daugiau »

Socialinių būstų skirstymas Širvintų rajone – lyg būrimas kavos tirščiais?

Širvintų rajono savivaldybė administruodama ir skirstydama socialinius būstus neužtikrina skaidrumo, tvirtina STT.

Širvintų rajono savivaldybė administruodama ir skirstydama socialinius būstus neužtikrina skaidrumo, tvirtina STT.

Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Korupcijos prevencijos valdyba pirmąkart atliko korupcijos rizikos analizę, kaip 2012-2013 metais Širvintų rajone buvo administruojamas ir nuomojamas Savivaldybei priklausantis socialinis būstas, kaip valdomas, naudojamas ir disponuojamas Savivaldybės ilgalaikis materialusis turtas.

STT taip pat įvertino, kaip Savivaldybė įgyvendina korupcijos prevencijos priemones, pateikė atitinkamas rekomendacijas, kaip rajono valdžia turėtų spręsti nurodytus trūkumus. Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos