Rimantas Sinkevičius

Ką apie mūsų merę kalba kitų partijų lyderiai?

Atsiliepimas socialiniame tinkle

Atsiliepimas socialiniame tinkle

Gerb. „Širvintų krašto“ redakcija, noriu pasidalyti su laikraščio skaitytojais, kurie galbūt nesinaudoja internetu, susisiekimo ministro Rimanto Sinkevičiaus komentaru po vizito Širvintose.

„Vakar lankiausi Širvintose, kur apie vykdomus kelių infrastruktūros projektus, darbų kokybę, atlikimo tempą, ateities planus ir kt. diskutavau su Širvintų raj. mere Živile Pinskuviene, savivaldybės administracijos direktore Ingrida Baltušyte-Četrauskiene ir jų komandos atstovais bei darbus atliekančių kompanijų atstovais ir budriai tai prižiūrinčios Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovu Egidijumi Skrodeniu. Turiu pripažinti, kad man paliko labai gerą įspūdį šio rajono vadovų iniciatyvumas, darbštumas ir reiklumas – darbai visur vyksta sklandžiai ir tai tikrai verta pagirti!“

Taigi smagu, kad mūsų merės darbą įvertina kitų partijų lyderiai. Skaityti daugiau »

Širvintose lankėsi susisiekimo ministras

Viešnagės akimirka

Viešnagės akimirka

Rugpjūčio 31 dieną Širvintose, Savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės kvietimu, viešėjo Lietuvos Respublikos susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovas Egidijus Skrodenis. Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos