Palmira Kvietkauskienė

„Esu Musninkų krašto žmogus…“

Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos laikinai einanti direktoriaus pareigas Palmira Kvietkauskienė.

Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos laikinai einanti direktoriaus pareigas Palmira Kvietkauskienė.

Nuo sausio 2 dienos Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijoje direktoriaus funkcijas laikinai atlieka Palmira Kvietkauskienė. Į „Širvintų krašto“ klausimą, ar po „vyriškos rankos“ kolektyve nesijaučia šioks toks atsipalaidavimas, direktorės pavaduotoja ugdymui Audronė Janušauskienė teigia, jog direktorė gal ir moteriškai jautri bei švelni, tačiau tai nereiškia, kad nereikli. Skaityti daugiau »

Rėmėjai padėjo atnaujinti Čiobiškio pagrindinės mokyklos interjerą

Laikinai e. Čiobiškio pagrindinės mokyklos direktorės pareigas Palmira Kvietkauskienė: „Kas pasiekta šiandien, tai visų mūsų didžiulis indėlis.“

Laikinai e. Čiobiškio pagrindinės mokyklos direktorės pareigas Palmira Kvietkauskienė: „Kas pasiekta šiandien, tai visų mūsų didžiulis indėlis.“

Ketvirtadienį Rugsėjo 1- osios skambutis sukvies mokinius ir mokytojus į klases. Vėl prasidės kasmetis nelengvas, bet mielas darbymetis. Naujųjų 2016-2017 mokslo metų išvakarėse malonu pasikalbėti su l. e. Čiobiškio pagrindinės mokyklos direktorės pareigas Palmira Kvietkauskiene.

- Žiniasklaida džiaugsmingai praneša, kad pirmokų skaičius didėja. Kokia padėtis Čiobiškyje? Ar tikrai vaikų daugėja?

- Pirmokų skaičiumi, deja, šiais mokslo metais pasigirti negalime. Tačiau džiaugiamės, kad vaizdingame Čiobiškio krašte apsigyvena jaunos šeimos su mažais vaikučiais. Jie lankys mūsų darželio grupę, o ateityje bus ir mūsų pirmokai.

- Daug metų dirbate mokykloje, nuolat bendraujate su mokiniais, esate jų apsuptyje. Kaip pasikeitė (o gal nepasikeitė) Jūsų požiūris į mokyklą, į mokytoją, į mokinį tapus mokyklos vadove?

- Mūsų mokyklos privalumas – nedidelė bendruomenė. Todėl santykiai tarp mokyklos bendruomenės narių visada pagarbūs, konstruktyvūs, geranoriški, tolerantiški, lygiaverčiai, grindžiami bendradarbiavimu bei atjauta. Mokiniu pasitikima, pripažįstami jo poreikiai, lūkesčiai, nuomonė. Mokytojai ir mokyklos darbuotojai pozityviai priima kiekvieną mokinį, geba įveikti iššūkius. O aš, kaip direktorė, jaučiu dar didesnę atsakomybę už kiekvieną mokyklos bendruomenės narį. Skaityti daugiau »

Savivaldybės naujienos

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar Širvintose reikėtų vietos, kur veiktų visiems atviras nemokamas internetas?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Farming simulator 19 mods
Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 7 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.