Beržė

Dar kartą apie Beržės upelį…

Taip atrodo Beržės upelis ties planuojama statyti gamykla.

Jau seniai vyksta ginčai tarp Širvintų rajono Savivaldybės ir UAB „RetroPlast“ dėl Beržės upelio. UAB „RetroPlast“ ketina statyti antrinių žaliavų perdirbimo gamyklą Beržės kaime, šalia pratekančio Beržės upelio. Planuojama apdoroti antrinių žaliavų ir pakuočių atliekas ir gaminti plastiko dribsnius, granules bei mišinius.

Skaityti daugiau »

Pasiprašė nakvynės ir apvogė

Teismai Viktorui P. tikrai ne naujiena, nors vos per penkiasdešimt perkopęs vyras teistumų skaičiumi nusileistų ne vienam ir daug jaunesniam rajono gyventojui. Pirmąkart nuteistas dėl nužudymo, Viktoras paskui dar tris kartus išgirdo nuosprendžius dėl vagysčių, neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo. Pastaruosius du kartus Viktoras P. apskritai išvengė belangės, už savo poelgius atsipirkęs pinigine bauda ir laisvės apribojimu.  Skaityti daugiau »

Amžinai stringantis projektas?

Rudenį akmenimis išgrįstas Beržės tvenkinukų skardis ėmė griūti.

Rudenį akmenimis išgrįstas Beržės tvenkinukų skardis ėmė griūti.

Pasakyti, kad pastaraisiais metais rajone susiformavo tradicija dirbti atžagariomis rankomis, reiškia nepasakyti nieko naujo. Apie dešimtis tokių atvejų, kai skambūs projektai vainikuojami skandalais ar prastai atliktais darbais, „Širvintų kraštas“ rašo ne pirmus metus. Galima tik pasidžiaugti, kad kai kurios kritikos strėlės vis dėlto pasiekė taikinius ir problemos vienaip ar kitaip buvo išspręstos. Ar bent buvo sprendžiamos.

Ne pirmus metus rašome apie Širvintų mieste esančio Beržės upelio būklės gerinimą. Ir rašysime, ko gero, dar ne vienerius metus, nes pernai pavasarį planuotų baigti darbų pabaigos, atrodo, nematyti ir po metų, šį pavasarį.

Tapo tradicija, kad apie pastebėtą broką dažnai mus informuoja laikraščio skaitytojai. Jie nesupranta, kodėl valdantieji aplaidžiai taško milžiniškas lėšas, kurių trūkumas vienaip ar kitaip atsiliepia viso rajono gerovei.

Šįkart į redakciją užsukęs netoli tvenkinukų gyvenantis Stasys pasiūlė atidžiau apžiūrėti rudenį akmenimis grįstą tvenkinio krantą prie Širvintų pradinės mokyklos. Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos