2012 m. balandžio 25 d.

Tarybos opozicija šturmuoja seniūnijas

Zibalų seniūnas Nerijus Drazdas (centre) pasidalijo mintimis apie seniūniją slegiančius rūpesčius.

Zibalų seniūnas Nerijus Drazdas (centre) pasidalijo mintimis apie seniūniją slegiančius rūpesčius.

Balandžio 18 dieną Darbo partijai atstovaujantys Širvintų rajono tarybos nariai lankėsi seniūnijose. Pagrindinis darbinės-dalykinės-pažintinės išvykos tikslas – sužinoti, su kokiomis problemomis susiduria Zibalų ir Alionių seniūnijų gyventojai, kokių būdų joms spręsti randa seniūnai, kaip padeda rajono valdžia. Pasak Darbo partijos lyderės Živilės Pinskuvienės, ši tarybos nariams naudinga ir reikalinga dalykinė-pažintinė išvyka buvo organizuota opozicijos pageidavimu, kadangi priimant Savivaldybės tarybos sprendimus dėl lėšų skyrimo įvairių objektų rekonstrukcijai ar kelių tvarkymui daug lengviau apsispręsti apsilankius ir įvertinus esamą padėtį vietoje.

Zibalų seniūnijoje tvarkomasi, dirbama, bet problemų netrūksta

Zibalų seniūnijos seniūnas Nerijus Drazdas rajono taryboje dirbančius opozicijos atstovus supažindino su padėtimi seniūnijoje. Seniūnas pažymėjo, jog veikia 4 kaimo bendruomenės (Anciūnų, Kiauklių, Šešuolėlių ir Zibalų), turinčios Skaityti daugiau »

Onutė Kudelienė: „Kituose rajonuose tokių problemų nėra, tik Širvintose taip…“

Kovo pabaigoje „Širvintų kraštas“ išspausdino straipsnį apie „Caritas“ dalinamus maisto davinius („Dovanotam arkliui į dantis – nežiūrima“). Straipsnyje buvo rašoma, kad „Caritas“ organizacijai kasmet yra skiriama vis didesnė lėšų dalis: šiemet numatoma skirti daugiau nei dvidešimt tris tūkstančius litų. Savivaldybės teigimu, suma didėja dėl kelių priežasčių: kylančių degalų kainų, brangstančio sandėliavimo ir didėjančio paramos gavėjų skaičiaus. Skaityti daugiau »

Kur tas kelelis pilkas…

Čia tik trumpa, bet ne prasčiausia kelio Levainiai - Ūdara atkarpa. Kitur įklimpsta net traktoriai, ką jau kalbėti apie lengvuosius automobilius.

Čia tik trumpa, bet ne prasčiausia kelio Levainiai - Ūdara atkarpa. Kitur įklimpsta net traktoriai, ką jau kalbėti apie lengvuosius automobilius.

Užsukęs į redakciją širvintiškis Bronius sakė norįs atkreipti dėmesį į pavojingą situaciją, kuri ne vienerius metus yra susiklosčiusi kelyje, vedančiame iš Levainių į Ūdaros kaimą. Maža to, kad pats kelias daugiausia „gyvas“ tik vietos ūkininkų malone, vis dažniau žmonės burnoja gilų slėnį, kuriame nutiesta pralaida per Ūdaros upelį. Kai pasninga ar palyja, tampa labai pavojinga leistis šlaituotu keliu, nes niekas negali garantuoti, ar pavyks užvažiuoti į kalnelį. Ir tai tik tuo atveju, jei nepakliūsi į papėdėje gamtos paspęstus žabangus.

– Kažkada nuo kalno srūvantys lietaus ir polaidžio upeliai paplovė betonines grunto atramas, ir šios nugriuvo į upelį, – sakė Bronius. – Netekęs atramos gruntas pasislinko, o lietaus upeliai išgraužė gilias griovas. Kasmet kelias per upelį vis siaurėja ir siaurėja, manevruoti darosi vis sunkiau. Skaityti daugiau »

Girtas vairuotojas pareigūnams siūlė 2000 litų

Balandžio 19-22 dienos

Per keturias dienas į Širvintų rajono policijos komisariatą buvo pristatyti 6 asmenys.

Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos