2012 m. balandžio 18 d.

Apie galimybę vykdyti reformomis pavadintus mėgėjiškus eksperimentus

„Reformatoriams“ baseinas ir pirtys - Sporto mokyklos padalinys?

„Reformatoriams“ baseinas ir pirtys - Sporto mokyklos padalinys?

Internetas – prieinamas visiems, kas moka juo naudotis. Užmeskit akį į rajono vadovų darbotvarkes – pasitarimai, pasitarimai, viena kita išvyka, ir viskas. Aišku, tai – Širvintose. Yra problemų ir kituose rajonuose, bet jos ten sprendžiamos, konsultuojamasi su specialistais, radus optimaliausią sprendimą – jis įvykdomas, o ne kertama iš peties, atsižvelgiant tik į savo ambicijas, savų poreikių tenkinimą.

Širvintų administracijos vadovė Elena Davidavičienė atvirai džiaugiasi, kad „nesame tarp blogiausių“. Deja, tik po trisdešimtuko.

Savarankiškai kandidatūrą rinkimuose iškėlęs meras Vincas Jasiukevičius gyrėsi, kad „yra patyręs“, antrąkart renkamas meru, dirbęs taryboje, žinąs visas problemas, bus „už teisingą, skaidrią ir ūkišką savivaldą, sieks skaidrumo darbe, rems labai gerai apgalvotų projektų vykdymą, palaikys jaunimo užimtumo gerinimo idėjas ir iniciatyvas“. Bet ar iš tiesų deklaratyvūs žodžiai bent kiek paremti konkrečiais darbais?

Skaityti daugiau »

Nori važiuoti? Mokėk

Benzino kainai baigiant suapvalėti iki penkių litų, bilieto kaina į Vilnių irgi neatsilieka – dabar už jį reikia mokėti dešimt litų.  Skaityti daugiau »

„Artimiausias metas“ dar neatėjo

Vasario pabaigoje Policijos departamentas informavo, kad artimiausiu metu policijoje pradės dirbti policijos bendruomenės pareigūnai. Prie tokios išvados prieita įvertinus nuo praėjusių metų lapkričio mėnesio Šiaulių apskrityje ir Molėtuose vykusius eksperimentus. Skaityti daugiau »

Tik daugiau nei šimtas namų ketina pasipuošti naujais stogais

Visų pirma keičiami tik gyvenamųjų namų stogai, ūkiniams pastatams parama neteikiama.

Visų pirma keičiami tik gyvenamųjų namų stogai, ūkiniams pastatams parama neteikiama.

Balandžio pradžioje baigėsi paraiškų teikimo laikas gauti paramą pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 metų programos priemonės „Kaimo atnaujinimas ir plėtra“ veiklos sritį „Asbestinių stogų dangos keitimas“. Šiai veiklai skirta 60 mln. litų, tačiau, atrodo, kad tiek lėšų neprireiks. Preliminariais duomenimis, surinkta paraiškų už 50, 4 mln. litų.

Iš viso norą pasikeisti asbestinių stogų dangą pareiškė 8 tūkstančiai žmonių. Aktyviausi buvo Panevėžio ir Kauno apskričių gyventojai (1 138 ir 1 107 paraiškos). Mažiausiai stogų bus pakeista Marijampolės (534), Telšių (580) ir Klaipėdos (596) apskrityse.

Sausio mėnesį Širvintose vyko seminaras, norintiems keisti stogų dangą. Į seminarą susirinko sausakimša salė, tačiau pasibaigus paraiškų teikimo terminui paaiškėjo, kad norą gauti paramą pareiškė tik 127 gyventojai.

Skaityti daugiau »

Mieste girtavo su nepilnamečiais

Balandžio 12-15 dienos

Per keturias dienas į Širvintų rajono policijos komisariatą buvo pristatyti 22 asmenys. Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos