2009 rugsėjo 19

Kodėl Viešosios bibliotekos direktorė meluoja?

Dienos tema

 

Į „Širvintų krašto“ redakciją kreipėsi keletas miesto gyventojų, besilankančių Širvintų viešojoje bibliotekoje. Vieni guodėsi, kad negali pasiskaityti naujausios spaudos, kiti – kad  vaikai negali pasiimti knygų iš abonemento: mokytojai nepasiteisinsi, kad vaikas negalėjo perskaityti knygos, nes biblioteka buvo uždaryta.

Iš tiesų, kodėl biblioteka uždaryta rugsėjo pradžioje, kai jos paslaugos bene reikalingiausios. Be to, dar visai neseniai – vasarą – bibliotekininkės jau buvo savaitę „išvarytos“ nemokamų atostogų. Taigi kodėl ir vėl jos priverstos aukotis biudžeto labui, kai tuo tarpu ne visų biudžetinių įstaigų darbuotojai net po vieną kartą nemokamai neatostogavo.

Savivaldybės administracijos direktorė Elena Davidavičienė tepasakė, kad ji negali komentuoti susiklosčiusios padėties, nes už Viešosios bibliotekos veiklą atsakinga įstaigos direktorė. Tiesą sakant, keistas Elenos Davidavičienės požiūris į įstaigos, kuri yra pavaldi Savivaldybei, veiklą. Skaityti daugiau »

Dažniausiai pralaimi… valytojos

Balsas tyruose

 

Ar pamenat anekdotą apie tilto sargą? Jį įdarbinus susikūrė ištisa kontora, kurioje mažindami etatus atleido… sargą.

Sakot, neįdomūs tie anekdotai? Gerai, tuomet paseksiu pasaką.

Gyveno kartą Įmonė. Gerai gyveno. Mama Savivaldybė ir teta Taryba ją mylėjo, lepino, visus norus ir kaprizus tenkino, tarifus leido kelti kiek norėjo ir kada norėjo, kad tik lepūnėlei nieko netrūktų. Įmonė tuo naudojosi: į darbą priimdavo ne specialistus, o „gerus“ žmones. Kai „gerieji“ nesugebėdavo atlikti darbo, sukurdavo papildomų etatų specialistams. Visi patenkinti – „gerieji“ vaikšto rankas į kišenes susikišę, specialistams nurodinėja, pastarieji pluša, finansininkai tarifus perskaičiuoja, kad visų algoms užtektų, nuskriaustų neliktų. Savivaldybė su Taryba per petį paplekšnoja, naujus tarifus patvirtina, o ypač „geriems“ žmonėms ir priedus išsimokėti leidžia.

Na, gal ir ne visi laimingi buvo: prastuomenė vis bambėjo, kad tarifai per dideli, kad galėtų „geruosius“ žmones atleisti, o palikti tik specialistus. Kas gi jos klausys? Atsirado mat tvarkytojai – pabambės, pabambės ir… sumokės, ne kur dėsis. Skaityti daugiau »

Musninkų vagys apsiginklavo iki dantų

Rugsėjo 14-16 dienos

Per šias dienas Širvintų rajonono policijos komisariate išblaivėjo 4 asmenys, iš kurių 3 neblaivūs šlitinėjo viešosiose vietose, o vienas – Širvintų seniūnijos gyventojas A. A. – įtariamas neblaivus padaręs nusikaltimą.

Policija rugsėjo 14 dieną sulaikė rajono gyventoją M. Š., kuris įtariamas įvykdęs plėšimą.

Mūsų žiniomis, įtariamasis gyvena Maišelių kaime. Įtariama, kad jis su draugu rugsėjo 12-osios vakarą tame pat kaime iš vieno Alionių seniūnijos gyventojo atėmė dvidešimties metų senumo lengvąjį automobilį, taip pat pinigų ir net šratais šaudantį pistoletą. Paskui pareigūnai automobilį rado įtariamojo sodyboje. Dėl įvykio policija pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Viešosios policijos pareigūnai šiomis dienomis išaiškino 15 Kelių eismo taisyklių pažeidėjų. Antradienio vakarą skubėta ir į eismo įvykį, kurio metu buvo sužalota moteris. Apie tai skaitykite atskirą publikaciją.

Apie šiomis dienomis išaiškintus neblaivius vairuotojus policija nepraneša. Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos