2008 rugsėjo 27

P. Kamienui rūpi tik savas kailis

Savivaldybės tarybos posėdžio pabaigoje tarybos narys Valdas Radionovas paprašė, kad Savivaldybės administracijos direktorius Pranas Kamienas paaiškintų, kokia yra padėtis UAB „Ecoservice“ sudarant sutartis su Širvintų rajono gyventojais, ir išsakė nemažai priekaištų dėl to, kad Administracijos direktorius neįsigilino į sutarties turinį, todėl žmonės pasirašo sau nepalankius dokumentus: vykdytojas savarankiškai turės galimybę nustatyti, ar konteineriai neperpildyti, ar juose nėra medžiagų, nepriklausančių buitinėms atliekoms, ir t.t.; galės skirti gyventojams baudas, o jie net negalės apsiginti ir įrodyti, kad yra teisūs.
Skaityti daugiau »

Nacionaliniai bulviakasio ypatumai

Pusiau juokais, pusiau rimtai

Bulvė Lietuvoje – viena populiariausių daržovių. Bulvės su silke, su maltinukais ir šiaip su mėsa, bulvės įvairiose sriubose, bulvių troškiniai, apkepai. O kur dar bulviniai blynai ir cepelinai?!

Tačiau ar visi žino, kad anksčiau bulvės buvo auginamos vien dėl žiedų grožio? Štai gėlių augintojai olandai gana svetingai priėmė atvykėlę iš Amerikos visų pirma dėl jos žiedų… Ar ne iš tų laikų atėjęs posakis: „Kam tos rožės, jeigu bulvės žydi…“
Skaityti daugiau »

Paroda „Jie auga“ vaikams ir suaugusiems

Rugsėjo 22 dieną Širvintų viešosios bibliotekos Muzikos ir meno mažojoje galerijoje atidaryta vilnietės menininkės, grafinio dizaino specialistės Vilijos Buivydės fotografijų paroda „Jie auga“. Fotografijose užfiksuotos laimingos vaikystės akimirkos, paslaptingas ir spalvingas augalų pasaulis. Pavadinimas „Jie auga“ nėra atsitiktinis: augindami vaikus, auga ir suaugusieji – jie tobulėja.  Skaityti daugiau »

Pradinukams – apie tai, kad ugnis gali skaudžiai kandžiotis

Ne pirmą kartą Širvintų priešgaisrinės tarnybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio pareigūnai išnaudoja kiekvieną laisvesnę akimirką, kad aplankytų rajono mokyklas ir vaikų darželius bei mažiesiems jiems suprantama kalba bei pavyzdžiais papasakotų apie ugnies keliamus pavojus. Antradienį su Širvintų pradinės mokyklos mokinukais susitiko poskyrio viršininkas Jonas Jočys. Skaityti daugiau »

Kūdikio mirties tyrėjai dar netraktuoja kaip tyčinio nužudymo

Dar pirmadienį internetinė žiniasklaida pranešė kraupias žinias apie tos dienos ankstyvo ryto įvykį mūsų rajone: per gimdymą namuose, Grigiškių kaime, spėjama, sugyventinis, bandydamas padėti moteriai, nutraukė naujagimiui rankutę. Jau kitą dieną šį įvykį linksniavo ir laikraščiai.

Anot įvairių informacijos šaltinių, į Grigiškes rugsėjo 22 dieną padėti gimdyvei iškviesti medikai neva pamatė klanus kraujo, leisgyvę moterį ir mirusį kūdikį. 23 metų sugyventinis Gintaras P. buvo dingęs.

Dar tą pačią dieną žiniasklaida citavo pareigūnų mintis, kad išsigandęs vyriškis pasislėpė ir geria. Gintaras P. iki tol buvo teistas dėl vagystės, chuliganizmo bei kūno sužalojimo. Moteris teista už sunkų kūno sužalojimą, bausta už alkoholio surogartų laikymą, nepilnametės dukros nepriežiūrą. Skaityti daugiau »

Keturi iš penkių ikiteisminių tyrimų – dėl vagysčių

Rugsėjo 22-24 dienos

Širvintų rajono policijos komisariatas pranešė, kad per šias tris dienas buvo pristatyti 6 asmenys išblaivėti: keturi jų rugsėjo 22-ąją neblaivūs šlitinėjo Širvintose, prie Vilniaus gatvėje esančios parduotuvės „Husqvarna“, vienas – rugsėjo 23-iąją prie bendrabučio Širvintų kaime, o rugsėjo 24-ąją atvežtas išblaivėti vyriškis prieš tai neblaivus triukšmavo namuose.

Policija neblaivių vairuotojų neišaiškino, tačiau išaiškinta 11 Kelių eismo taisyklių pažeidėjų.

Per tris dienas Komisariate pradėti 5 ikiteisminiai tyrimai. Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos