„Lašelis“

Lietui merkiant gera prisiminti saulėtas dienas Palūšėje

Vaikų dienos centre kartais tenka ir prie puodų pastovėti...

Vaikų dienos centre kartais tenka ir prie puodų pastovėti...

Nepaliaujamai iš dangaus kapsint rudeninio lietaus lašams Vileikiškių vaikų dienos centrą „Lašelis“ lankančių vaikų akyse vis dar neišblėsta beveik prieš du mėnesius prabėgusių paskutinių vasaros dienų prisiminimai. Rugpjūčio 21-24 dienomis „lašeliai“ iš Vileikiškių beveik savaitę stovyklavo Palūšėje. Kad nuvyktų į šią stovyklą, vaikai visus metus stengėsi būti geri, nuveikti kuo dugiau naudingų darbų.

Vienuolika vaikų ir keturi savanoriai įsikūrė gražioje ir jaukioje „Karolio sodyboje“ ant Lūšių ežero kranto. Jau pačią pirmą dieną „lašeliukai“ nenustygo vietoje, nes oras buvo puikus, šalia tyvuliuojantis ežeras gundė vėsa ir… irklentėmis. Vakare visi susėdę prie bendro stalo dalijosi dienos įspūdžiais, diskutavo apie draugiškumą, nuoširdumą, tarpusavio supratimą.  Skaityti daugiau »

Didžioji pavasario šventė Vileikiškiuose

Centro patalpose aidėjo vaikų klegesys, giesmės, vyko žaidimai bei nuotaikingi užsiėmimai.

Centro patalpose aidėjo vaikų klegesys, giesmės, vyko žaidimai bei nuotaikingi užsiėmimai.

Vileikiškių vaikų dienos centre „Lašelis“ net tris dienas tvyrojo Šventų Velykų nuotaikos. Centro patalpose aidėjo vaikų klegesys, giesmės, vyko žaidimai bei nuotaikingi užsiėmimai. Pirmąją dieną į svečius su puikia vaikams suprantama Kristaus priskėlimo istorija, žaidimais ir giesmėmis atvyko Šeimos centro „Kartu Saldu“ savanoriai su direktore Kristina Pikūne bei antroji svečių grupė iš Jungtinių Amerikos Valstijų ir Kanados. Šį kartą svečių grupė buvo gausesnė. Vileikiškių vaikus aplankė Danielle Wieber, Nathon Wacker, Jeff Strochein, Mandi Gummels, Alyssa Carett, Caroline Flemming, Will Taylor.

Kaip ir pirmosios, šios grupės nariai dalyvauja projekte „Adventure in missions“ ir turi tikslą aplankyti vienuolika šalių per vienuolika mėnesių. Lietuva – šiai grupei ketvirtoji. Prieš mūsų šalį jie aplankė ir gerus darbus nudirbo Zambijoje, Malavijoje ir Estijoje. Apie aplankytas šalis ir tai, kaip jiems ten sekėsi, misionieriai parodė trumpametražius pačių sukurtus filmus. Po filmų peržiūros svečiai Centro vaikus ir jaunimą išmokė labai smagių susipažinimo žaidimų, kartu mokėsi angliškų nuotaikingų dainų su juokingais judesiais bei gamino Velykinius atvirukus. Skaityti daugiau »

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Kokį gyvūną laikote namuose? (galite pažymėti ne vieną)

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 11 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.