Lašelis

Sporto turnyras Vileikiškiuose

Spalio 10 dieną į vileikiškiečių organizuotą sporto šventę atvyko nemažai sporto entuziastų iš kitų vaikų dienos centrų.

Spalio 10 dieną į vileikiškiečių organizuotą sporto šventę atvyko nemažai sporto entuziastų iš kitų vaikų dienos centrų.

M. Mudrovas yra pasakęs: „Kad išliktum sveikas, o ypač kad išvengtum įprastinių ligų, nėra nieko geriau kaip fiziškai mankštintis arba judėti.“ Pasimankštinęs ar kitaip pasportavęs žmogus būna žvalesnis, darbingesnis, draugiškesnis. Gal todėl jau keleri metai iš eilės Vileikiškių vaikų dienos centras „Lašelis“ organizuoja sporto turnyrus. Šie turnyrai yra rengiami pagal Vileikiškių visuomenės sveikatos programą „Sveika šeima – sveika visuomenė“. Kasmet jie sulaukia vis gausesnio svečių ir dalyvių būrio.

Spalio 10 dieną į vileikiškiečių organizuotą sporto šventę atvyko nemažai sporto entuziastų iš kitų vaikų dienos centrų. Nemenčinės vaikų dienos centras „Svajonė“ (socialinė pedagogė Eva Gedris) atsivežė „Svajonės“ komandą, Musninkų VDC „Aitvarai“ (socialinė pedagogė Ieva Vaitkevičė) atvežė net dvi komandas – „Aitvarai“ ir „Like“, Širvintų vaikų dienos centras (direktorė Elena Petkūnienė) – komandą „Greitukai“, Bagaslaviškio VDC (direktorė Nijolė Masiulienė) – „Bagai – jėga“ komandą. Vileikiškių VDC „Lašelis“ (direktorė Andželika Bagočiūnienė) subūrė dvi komandas – „Lašelis“ ir „Smurfai“. Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos