Boružėlė

Šviečiamosios gyvulininkystės programa ikimokyklinėje įstaigoje „Boružėlė“

Šviečiamosios gyvulininkystės programa

Šviečiamosios gyvulininkystės programa

Širvintų lopšelio – darželio „Boružėlė“ „Kregždučių“ ir „Žiogelių“ grupių ugdytiniai dalyvauja Žemės ūkio ministerijos (ŽŪM) bei Programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centro (PLŽMMC) parengtos Šviečiamosios gyvulininkystės programos „Augink, rūpinkis, mylėk“ įgyvendinime. Programos tikslas – skatinti vaikų susidomėjimą gyvulininkyste.

Pasinaudodami gauta mokomąja medžiaga ir priemonėmis: spalvinimo knygelėmis, dėlionėmis, edukaciniais filmukais apie ūkinius gyvūnus, savarankiškai organizavome programos vykdymą.

Rugsėjo 6 dieną darželyje įvyko pirmoji gyva pažintis su gyvulininkyste – mažųjų gyvūnėlių parodėle, kurią pristatė bei įdomiai papasakojo programos rengėjai. Skaityti daugiau »

Lopšelio-darželio „Boružėlė“ gimtadienis

Merė Živilė Pinskuvienė ir „Boružėlės“ direktorė Sondra Bartulienė pjausto gimtadienio tortą.

Merė Živilė Pinskuvienė ir „Boružėlės“ laikinoji direktorė Sondra Bartulienė pjausto gimtadienio tortą.

Ruduo – tai pavasario šešėlis. Ruduo mojuoja margaspalviais lapais, o pavasaris skleidžia pastelinių spalvų žiedus. Ruduo – tai medumi kvepiantis metų laikas. Ruduo – tai metas, kai paukščiai su savo paaugusiais jaunikliais išskrenda į šiltuosius kraštus. Ruduo – tai akimirkos dvelksmas, kai į mokyklas ir darželius renkasi vaikai, o tėvai stiebiasi pažvelgti ir pasidžiaugti paaugusiais vaikais.  Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos