„Atžalyno“ progimnazija

Karjeros diena „Atžalyno“ progimnazijoje

Karjeros diena

Karjeros diena

Kovo 22 d. Širvintų „Atžalyno“ progimnazijoje vyko karjeros diena, skirta pažintinei, praktinei veiklai. Tikslas – ugdyti mokinių bendrąsias ir karjeros kompetencijas, organizuojant susitikimus su įvairių profesijų atstovais, dalyvaujant aktyviuose užsiėmimuose, diskutuojant. Tą dieną įprastas pamokas pakeitė užsiėmimai pagal suplanuotas įvairias veiklas, kurias organizavo klasių vadovai, tėveliai, svečiai iš kitų ugdymo įstaigų, verslo įmonių, organizacijų.

5 – 8 klasių mokiniams buvo vedamos netradicinės pamokos, kurių metu jie analizavo savo polinkius, aiškinosi, kokių svajonių turi, kokių savybių reikia norint dirbti vienokį ar kitokį darbą. Skaityti daugiau »

Ruošiamasi Kalėdų stebuklui

Kūrybinėse dirbtuvėse mokomasi verti šiaudinius sodus.

Kūrybinėse dirbtuvėse mokomasi verti šiaudinius sodus.

Gruodžio 16 dieną Širvintų „Atžalyno“ progimnazijoje vyko netradicinio ugdymo diena „Kalėdų stebuklo belaukiant“.

Renginys prasidėjo aktų salėje šventiniu eglutės įžiebimu. Mokinių tarybos, koordinuojamos mokytojos Gražinos Gudonienės, nariai parengė programą. Šventėje šoko mokytojos Ramintos Maslinskienės vadovaujamos šokėjos, skambėjo 5D (solistė Austėja Šimkutė) ir 7B klasių mokinių atliekamos dainos. Mokinių taryba suvaidino Kalėdų pasaką, organizavo atrakcionus, mįslių ir minklių minimo varžytuves, klasių vadovų estafetę ir kitokias linksmybes. Po nuotaikingo koncerto mokyklos bendruomenę pasveikino ir eglutę įžiebė direktorė Daiva Klimienė. Skaityti daugiau »

„Atžalyno“ sveikuoliai trečiąkart tapo lyderiais

,,Atžalyno“ sveikuoliai  trečiąkart tapo lyderiais
Kovo 31 dieną Širvintų ,,Atžalyno“ progimnazijos mokinių komanda  dalyvavo Tarptautiniame mokinių, pedagogų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso ,,Sveikuolių sveikuoliai 2016“ II etape. Į konkursą, organizuotą Rokiškio Senamiesčio progimnazijoje, vyko 5 atžalyniečiai: Justinas Blažys, 7C klasė, Ieva Eigelytė, 8A, Greta Andronavičiūtė, 8B, Augustas Smažinas, 8B, Karolis Golcas, 8A. Į sveikuolių konkursą juos lydėjo mokyklos sveikatos priežiūros specialistė Agnė Križanauskienė  ir socialinė pedagogė  Renata Gasparavičienė.
Rokiškyje „Atžalyno“ komandos laukė stiprūs varžovai iš Utenos, Jonavos, Rokiškio rajonų. Reikėjo įveikti teorinę, praktinę, prevencinę  ir fizinio pasirengimo rungtis, taip pat daug reikšmės turėjo komandos prisistatymas ir namų darbai. ,,Atžalynas“ čia buvo nepralenkiamas: komisiją sužavėjo profesionalus ir žaismingas  prisistatymas, kviečiantis visus gyventi sveikai. Varžytis turėjo ir mokyklų pedagogai  bei sveikatos priežiūros specialistai. Agnė Križanauskienė  ir Renata Gasparavičienė irgi nenusileido kitoms komandoms.
Nebuvo lengva, nes rokiškėnams ir sienos padėjo, tačiau ,,Atžalyno“ sveikuoliai užėmė garbingą II vietą ir iškovojo teisę jau trečiąkart iš eilės dalyvauti ir ginti mokyklos garbę respublikinėse varžybose Trakuose.
Dėkojame  mokyklos komandos darbo grupei, ruošusiai mokinius konkursui. Tai darbo grupės vadovei  Jadvygai Apavičienei, mokytojoms Editai Guščienei, Ligitai Pažusyte ir Jolitai Jurkevičiūtei.
Renata Gasparavičienė
Širvintų ,,Atžalyno“ progimnazijos vyresnioji socialinė pedagogė
1. Širvintų ,,Atžalyno“ progimnazijos komanda Tarptautiniame mokinių, pedagogų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurse ,,Sveikuolių sveikuoliai 2016“, vykusiame Rokiškyje, laimėjo II vietą.
Širvintų ,,Atžalyno“ progimnazijos komanda Tarptautiniame mokinių, pedagogų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurse ,,Sveikuolių sveikuoliai 2016“, vykusiame Rokiškyje, laimėjo II vietą.

Širvintų ,,Atžalyno“ progimnazijos komanda Tarptautiniame mokinių, pedagogų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurse ,,Sveikuolių sveikuoliai 2016“, vykusiame Rokiškyje, laimėjo II vietą.

Kovo 31 dieną Širvintų ,,Atžalyno“ progimnazijos mokinių komanda  dalyvavo Tarptautiniame mokinių, pedagogų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso ,,Sveikuolių sveikuoliai 2016“ II etape. Į konkursą, organizuotą Rokiškio Senamiesčio progimnazijoje, vyko 5 atžalyniečiai: Justinas Blažys, 7C klasė, Ieva Eigelytė, 8A, Greta Andronavičiūtė, 8B, Augustas Smažinas, 8B, Karolis Golcas, 8A. Į sveikuolių konkursą juos lydėjo mokyklos sveikatos priežiūros specialistė Agnė Križanauskienė  ir socialinė pedagogė  Renata Gasparavičienė. Skaityti daugiau »

„Atžalyne“ švęstos penktokų krikštynos

Penktokai pristato namų darbus.

Penktokai pristato namų darbus.

Spalio 22-oji yra svarbi diena kiekvienam Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos penktokui. Tądien mokykloje vyko penktokų krikštynos. Jas suorganizavo Mokinių taryba, į pagalbą pasikvietusi krikštamotes su fėjomis ir elfais. Visas jų būrys, dar šventei neprasidėjus, įžengė į kiekvieną penktokų klasę. Krikštamotės, panorusios geriau susipažinti su savo krikštavaikiais, sužaidė žaidimą, pasveikino penktokus. Baigusios trumpą ir triukšmingą programėlę, virve surišo visus klasės mokinius, kad neišsisuktų nuo krikšto, ir atvedė į aktų salę.

Iškilmingą krikštynų ceremoniją salėje vedė Baltoji fėja (Ieva Eigelytė) ir Juodoji fėja (Eglė Matulytė). Jos pristatė visas tris penktokų klases ir jų vadoves. Joms buvo įteikti maišeliai su gražiai įpakuotomis antirespirantų, antivirusantų, antibakterijantų porcijomis, skirtomis krikštynų apeigoms atlikti ir penktokams paragauti. Skaityti daugiau »

Lankytasi Kernavėje

Mokytojos įsitikino, jog galerija „Šulinys“ - ideali vieta netradicinei pamokai už progimnazijos ribų.

Mokytojos įsitikino, jog galerija „Šulinys“ - ideali vieta netradicinei pamokai už progimnazijos ribų.

Birželio 11 dieną Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos mokytojai dalyvavo edukacinėje išvykoje „Nuo tradicinių klasių prie klasių be sienų“. Tai Metodinės tarybos, vadovaujamos pirmininkės Irenos Gatelienės, organizuota kelionė į Kernavę. Beje, tai jau ne pirma tokia puiki iniciatyva, sulaukusi kolegų pritarimo.

„Atžalyno“ mokytojai aplankė Henriko Orakausko studiją-galeriją „Šulinys“, po pasibaigusių mokslo metų ieškojo atgaivos dvasinio peno ištroškusioms sieloms. Edukacinės programos dalyviai „Šulinyje“ apžiūrėjo nuolat veikiančią Henriko Orakausko darbų parodą, klausėsi galerijos šeimininko pasakojimų apie eksponuojamas marmuro bei metalo skulptūras, grožėjosi senų daiktų ekspozicija ir meniškais akcentais papuošta sodyba, netgi turėjo galimybę „iššauti“ iš patrankos. Skaityti daugiau »

„Atžalyno“ progimnazijos mokiniai vėl aplankė Ukmergės vaikų globos namų auklėtinius

„Atžalyno“ progimnazijos mokiniai ir jų vadovės Renata Gasparavičienė (pirma iš kairės) bei Ligita Pažusytė Ukmergės vaikų globos namuose.

„Atžalyno“ progimnazijos mokiniai ir jų vadovės Renata Gasparavičienė (pirma iš kairės) bei Ligita Pažusytė Ukmergės vaikų globos namuose.

Į metų pabaigą itin suaktyvėja altruistinė veikla. Prisimenami skurstantys, organizuojamos įvairiausios akcijos našlaičiams ir be tėvų globos likusiems vaikams paremti. Svarbus vaidmuo vykdant šias veiklas tenka socialiniams darbuotojams. Už gebėjimą organizuoti projektinę bei prevencinę veiklą, už iniciatyvumą ruošiant įvairius gerumo renginius bendruomenės pagarbą bei pripažinimą yra pelniusi Renata Gasparavičienė – Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos socialinė pedagogė. Ji šį svarbų darbą dirbanti jau dešimtus metus. Pedagogė sutiko „Širvintų kraštui“ papasakoti apie progimnazijoje vykusias prieškalėdines akcijas.

- Jau buvo rašyta apie Širvintų „Atžalyno“ progimnazijoje vykusią labdaros akciją „Pyragų diena“. Kur ir kam buvo panaudoti surinkti pinigai?

- Mums šiemet labai pasisekė, nes visa mokyklos bendruomenė buvo iniciatyvi ir susitelkusi, buvo surinkta per 1000 litų. Nuspręsta pusę šios sumos (500 litų) paskirti Ukmergės vaikų globos namų auklėtiniams, kuriuos šefuojame ir kurie jau devintus metus prieš Kalėdas labai laukia mūsų. Kitą sumos dalį paskirsime keliems mūsų mokyklos mokiniams, kuriems ypatingai reikalinga pagalba. Skaityti daugiau »

Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos direktore paskirta Daiva Klimienė

Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdyje nuspręsta paskirti Daivą Klimienę nuo 2013 metų gruodžio 20 dienos Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos direktore.

Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdyje nuspręsta paskirti Daivą Klimienę nuo 2013 metų gruodžio 20 dienos Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos direktore.

Gruodžio 3 dieną įvyko konkurso į Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos direktoriaus pareigas komisijos atrankos posėdis. Konkurso laimėtoja pripažinta Daiva Klimienė.

Širvintų rajono savivaldybės administracija kreipėsi į Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybą dėl informacijos pateikimo apie asmenį, siekiantį eiti pareigas valstybės ar savivaldybės įstaigoje ar įmonėje. Kadangi jokių trukdžių nėra, todėl gruodžio 19 dieną vykusiame Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdyje nuspręsta paskirti Daivą Klimienę Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos direktore nuo 2013 metų gruodžio 20 dienos ir nustatyti jai 30,9 tarnybinio atlyginimo koeficientą.

Daiva Klimienė yra baigusi Vilniaus pedagoginį universitetą, nuo 1993 metų rugsėjo dirba „Atžalyno“ progimnazijoje biologijos ir technologijų mokytoja, 2005 metų rugsėjį paskirta direktorės pavaduotoja ugdymui, turi įgijusi II vadybinę kategoriją, yra biologijos ir technologijų mokytoja metodininkė. Skaityti daugiau »

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Kaip turi būti pasielgta su posėdžių nelankančiais tarybos nariais?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 29 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.