Šuo įkando šuniui

Vasario 9-11 dienos

Per keturias dienas policija išaiškino 25 administracinius nusižengimus.

Policija gavo 35 skundus, pareiškimus, pranešimus, tarp jų – sutuoktinių pareiškimą, kad vienoje iš Širvintų mokyklų kitų vaikų yra skriaudžiama jų dukra.

Taip pat užregistruotas tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad vasario 12-ąją savo namuose Širvintose buvo rastas 1959 metais gimusio vyriškio kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Savaitgalį gautas Širvintų seniūnijos gyventojo skundas, kad vasario 12-osios naktį, įsibrovus per langą į gyvenamąjį namą, buvo pavogtas nešiojamasis kompiuteris, kurio vertė – 900 Eur.

Gautas ir 1985 metais gimusios Jauniūnų seniūnijos gyventojos skundas, kad vasario 10-ąją, apie 18 val., nutrūkęs kaimyno šuo užpuolė ir įkando Maltos bišono veislės šuniui, kuris daugiabučio namo kieme buvo vedžiojamas su pavadėliu.

Policijos įregistruotame tyrėjo tarnybiniame pranešime informuojama, kad liepos 10-ąją, apie 18 val., patruliuojant tarnybiniu automobiliu Širvintų seniūnijoje, buvo sustabdytas automobilis, kurį vairavo 1964 metais gimęs širvintiškis. Automobilio daiktadėžėje rastas vienas blokas (10 pakelių) cigarečių „Premjer“ su Rusijos Federacijos banderolėmis.

Gautas KOOPS VK „Veivera“ vienos iš parduotuvių pardavėjos skundas, kad Širvintų seniūnijos gyventojas paėmė 1,79 Eur vertės prekių ir išėjo pro duris nesusimokėjęs.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Jei Prezidento rinkimai būtų rytoj, už ką balsuotumėt?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 15 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.