Karjeros diena „Atžalyno“ progimnazijoje

Karjeros diena

Karjeros diena

Kovo 22 d. Širvintų „Atžalyno“ progimnazijoje vyko karjeros diena, skirta pažintinei, praktinei veiklai. Tikslas – ugdyti mokinių bendrąsias ir karjeros kompetencijas, organizuojant susitikimus su įvairių profesijų atstovais, dalyvaujant aktyviuose užsiėmimuose, diskutuojant. Tą dieną įprastas pamokas pakeitė užsiėmimai pagal suplanuotas įvairias veiklas, kurias organizavo klasių vadovai, tėveliai, svečiai iš kitų ugdymo įstaigų, verslo įmonių, organizacijų.

5 – 8 klasių mokiniams buvo vedamos netradicinės pamokos, kurių metu jie analizavo savo polinkius, aiškinosi, kokių svajonių turi, kokių savybių reikia norint dirbti vienokį ar kitokį darbą. Atliko įvairius charakterio ypatumų testus. Karjeros dienos programą parengė ir veiklas koordinavo karjeros koordinatorė, mokytoja Gražina Gudonienė, įgyvendino visi tą dieną mokykloje dirbę mokytojai, klasių auklėtojai.

Per antrąją pamoką 5-6 klasių mokiniai išvyko į Širvintų mieste veikiančias įmones. Vyko veikla „Fotokrosas su užduotimi“ (užduočiai atlikti klasė gavo po planšetinį kompiuterį, padarė foto, bendravo su įmonių vadovais ir darbuotojais, atsakė į įvairius klausimus apie įmonės veiklas, darbuotojus, ten dirbančiųjų profesijas). Dėkojame už bendradarbiavimą ir mokinių priėmimą šioms įmonėms: „Ježvitas“, UAB „Lelija“ Širvintų skyriui, Širvintų vartotojų kooperatyvui, Širvintų knygynui, „Mano šeimos klinikai“, UAB „Langarda“, Žanetos Aleksandravičienės gėlių salonui, UAB „Autoneo“.

Karjeros diena

Karjeros diena

Karjeros diena

Karjeros diena

Karjeros diena

Karjeros diena

7 – 8 klasių mokiniai susitiko su Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos atstovais, susipažino su ten „gyvenančiu“ robotu, kuris sulaukė ypač didelio mokinių susidomėjimo. Vyresniųjų klasių mokiniai klausėsi Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) karjeros centro specialistės pasakojimo. Ji pristatė universitetą, pasakojo, kaip efektyviai planuoti savo ateities karjeros kelią, ką būtina nuveikti jau dabar.

Dienos veiklas apibendrino susitikimas su 3D modeliavimo specialistais – „Robotikos mokyklos“ atstovais. Robotika – tai mokslas apie robotus ir išmaniąją techniką, kuri jau dabar iš pagrindų keičia žmonijos veidą. Šiandien robotai vis dažniau naudojami kasdieniame gyvenime ir jau nebėra srities, kur nebūtų bandomi ar naudojami robotai. Dabar namuose turime kompiuterius, rytoj turėsime robotus. Pasirinkę robotiką, tapsite šio kūrybinio proceso dalimi. Išmaniosios mokyklos robotikos užsiėmimai skirti ugdyti ir skatinti mergaičių ir berniukų inovatyvius techninius gebėjimus robotikos mokslo srityje, propaguoti domėjimąsi mokslu, išmaniosiomis technologijomis. Mokiniai klausėsi pristatymo, galėjo apžiūrėti 3D spausdintuvą, pačiupinėti juo atspausdintą žaislinį liūtą ir veržliaraktį, susipažinti su jo veikimo principais.

Gražina Gudonienė
Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos mokytoja, karjeros koordinatorė

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Kiek asmeniniams automobiliams skirtų degalų per mėnesį sunaudoja Jūsų šeima?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 14 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.