Teisėtvarka

Merė Živilė Pinskuvienė: „Stosiu mūru už Pradinę mokyklą ir vaiko teisių apsaugos specialistus.“

Komisijos posėdyje (iš kairės): Pradinės mokyklos, Širvintų rajono savivaldybės ir Administracijos vadovės, Policijos atstovai, Komisijos nariai, pareiškėjas tėvas, už vaiko teisių sritį atsakinga Širvintų savivaldybės vicemerė.

Komisijos posėdyje (iš kairės): Pradinės mokyklos, Širvintų rajono savivaldybės ir Administracijos vadovės, Policijos atstovai, Komisijos nariai, pareiškėjas tėvas, už vaiko teisių sritį atsakinga Širvintų savivaldybės vicemerė.

Būtent tai noriu garsiai pasakyti rajono žmonėms po vakar Seime vykusio Savižudybių ir smurto prevencijos komisijos posėdžio, į kurį dėl pastarųjų mėnesių įvykių mūsų rajone, ypač išgarsintų žiniasklaidoje, buvo pakviesti Širvintų rajono savivaldybės, Administracijos, Pradinės mokyklos atstovai. Skaityti daugiau »

Nuvykę dėl vieno, policininkai aptiko tris „lavonus“

Šiek tiek simboliška, kad ne kartą administracine tvarka baustas širvintiškis Vladas G. apie dar vieną jam skirtą nuobaudą išgirdo per Grabnyčias, mat jo padarytam administraciniam nusižengimui įvertinti kažkuria prasme tokio sutapimo ir reikėjo. Sausio 15-osios paryčiais į Bendrąjį pagalbos centrą paskambinęs vyras pranešė, kad bute yra lavonas. Skaityti daugiau »

Motina smurtaudama sužalojo mažametę

Kovo 21-23 dienos

Per tris dienas Širvintų policija išaiškino 33 administracinius nusižengimus. Antradienį 1962 metais gimęs vyriškis neblaivus vairavo dviratį. Skaityti daugiau »

Pavogė … vandens bokštą

Kovo 16-19 dienos

Per keturias dienas policija išaiškino 45 administracinius nusižengimus. Savaitgalį įkliuvo keli girti dviratininkai: šeštadienį Širvintų seniūnijoje dviračius neblaivūs vairavo 1976 metais gimęs vietos gyventojas ir 1958 metais gimęs širvintiškis, o sekmadienį – 1968 metais gimęs Širvintų seniūnijos gyventojas. Skaityti daugiau »

Rajono merės pozicija griežta: kliūčių naudotis Pigonių keliu neturi ir negali būti

„Širvintų kraštas“ ne kartą aptarinėjo susiklosčiusią situaciją dėl keliuko per Pigonių kaimą. Taip nutiko, kad savininkams grąžinus žemę natūra, joje atsidūrė ruožas kelio, kurį žmonės nuo seno vadina Napoleono keliu. Susizgribę, kad galimai suklydo, žemėtvarkininkai vėliau nustatė servitutą, kuris reglamentavo to kelio ruožo naudojimą. Po vyro mirties turtą paveldėjusi Mikalina Gumuliauskienė tokius žemėtvarkininkų veiksmus apskundė teismui. Kaip ji yra sakiusi „Širvintų kraštui“, kelias yra jos nuosavybė, o joje žmogus turi Konstitucijos garantuojamą teisę šeimininkauti. Skaityti daugiau »

Aptarė reformą, kuri palies ir Širvintas

Kaip informuoja šalies žiniasklaida, antradienį Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis su Teisėjų tarybos pirmininku ir Aukščiausiojo Teismo vadovu Rimvydu Norkumi aptarė artėjančią teismų reformą, pagal kurią iki kitų metų šalyje liks 12 didesnių apylinkės teismų ir 2 apygardos administraciniai teismai.  Skaityti daugiau »

Žmonių nuomonė viena. Teismų praktika tvirtina kitaip

Pagal teismų praktiką, ko gero, ši vieta prie Jaunimo g. 23-iojo namo būtų įvertinta ne kaip veja, nes žolė neatskirta nuo kelio dangos, nėra kelio ženklų, draudžiančių minėtoje vietoje statyti automobilius.

Pagal teismų praktiką, ko gero, ši vieta prie Jaunimo g. 23-iojo namo būtų įvertinta ne kaip veja, nes žolė neatskirta nuo kelio dangos, nėra kelio ženklų, draudžiančių minėtoje vietoje statyti automobilius.

Kasmet pavasarį atsiranda bent keli skaitytojai, kurie vis prašo atkreipti dėmesį į įsisenėjusią problemą. Ko gero, ne tik Širvintas, bet ir visą šalį erzina dėl netvarkingai prie daugiabučių namų parkuojamų automobilių gadinamos vejos, laužomi aikštelių ir įvažiavimų borteliai. Anksčiau su šia problema būdavo kovojama atkakliau, bent jau Širvintose. Kas pavasarį policija organizuodavo reidus, fiksuodavo pažeidimus, o netvarkingai pastačiusius automobilius – bausdavo. Pažeidėjai teisindavosi, kad automobilius ant vejos stato ne iš piktų paskatų, o tik todėl, kad sovietmečiu suprojektuotos aikštelės nebeatitinka šiandienos poreikių – nebesutalpina visų daugiabučių gyventojų automobilių. Vis dėlto, efektas, nors ir trumpam, būdavo. Bent pavasarį, kai gruntas per minkštas ir labiausiai pažeidžiamas, automobiliai ant vejos daug kur nebūdavo statomi. Skaityti daugiau »

Pradėti dar du ikiteisminiai tyrimai neblaiviems vairuotojams

Kovo 6-12 dienos

Per savaitę Širvintų policija išaiškino 47 administracinius nusižengimus, tarp jų – neblaivų dviratininką – 1973 metais gimusį Alionių seniūnijos gyventoją. Skaityti daugiau »

Gal pasaka, gal ne, kaip Žygintas dirbo sukčiams

Galima prognozuoti, kad netrukus vienais populiariausių nusikaltimų taps nenušauto briedžio dalybos, o jei tiksliau – prekyba turtu, kurio neturima. Taip spėti verčia palyginti per trumpą laiką išnagrinėtos kelios bylos, kuriose buvo nuteisti jaunuoliai už tai, kad interneto svetainėse pasiūlė pirkti neva jų turimus automobilius, iš pirkėjų pareikalavo avanso, tačiau paskui nei pardavė automobilius, nei grąžino į jų nurodytas sąskaitas pervestus pinigus. Skaityti daugiau »

Neblaivių dviratininkų dienos

Kovo 2-5 dienos

Per šias dienas Širvintų policija išaiškino 35 asmenis, padariusius administracinius nusižengimus. Išaiškinti 4 neblaivūs vairuotojai: Kovo 3-iąją Gelvonų seniūnijoje dviratį neblaivus vairavo 1955 metais gimęs Čiobiškio seniūnijos gyventojas, o Musninkų seniūnijoje – neblaivus vietos gyventojas, gimęs 1972 metais. Kitą dieną Širvintose neblaivus vairuojantis dviratį įkliuvo 1960 metais gimęs širvintiškis, o Širvintų seniūnijoje – 1963 metais gimęs vietos gyventojas. Kovo 5 dieną neblaivus vietos gyventojas, gimęs 1980 metais, dviratį vairavo Zibalų seniūnijoje. Skaityti daugiau »

Savivaldybės naujienos

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar dalyvaujate kasmetinėse švarinimosi akcijose „Darom“?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama
  
Statistika
Dabar svetainėje: 9 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.