Teisėtvarka

Viešnagė Vilniaus apskrities VPK raitosios policijos kuopoje

Dominykas Klimas pasirengęs pavaišinti žirgą...

Dominykas Klimas pasirengęs pavaišinti žirgą...

Saulėtą gegužės ketvirtadienio rytą mes, Čiobiškio pagrindinės mokyklos geriausiai besimokantys mokiniai, išvykome į Vilniaus apskrities VPK raitosios policijos žirgyną, kuris įsikūręs Belmonte. Šią nepamirštamą ir pilną įspūdžių ekskursiją mums padovanojo VPK pareigūnė Olesia Fedotova. Kelionė į Vilnių neprailgo, nes mokykliniame autobusėlyje visi smagiai dainavome. Mus lydėjo l.e.p mokyklos direktorė Palmira Kvietkauskienė.

Vos tik pamatėme nuorodas į Belmontą, mus pasitiko ir palydėjo policijos automobilis. Nuvykę į žirgyną, pamatėme daug žirgų. Žirgus arklidėse vaišinome savo atsivežtomis vaišėmis: kas gabaliniu cukrumi, kas morkomis, o kas džiovinta duona. Tai buvo tikri skanumynai žirgams.  Skaityti daugiau »

Sunkiai apgirtęs vairavo, nes lengvai apgirtęs – užmigo

Teismas paskelbė dar du nuosprendžius vairuotojams, kurie buvo patraukti baudžiamojon atsakomybėn už tai, kad vairavo neblaivūs, kai jų kraujyje buvo daugiau nei pusantros promilės etilo alkoholio. Tokie įstatymų pakeitimai įsigaliojo nuo šių metų pradžios. Skaityti daugiau »

Lietuvos policijos kapeliono kun. Algirdo Toliato knygos „Žmogaus ir Dievo metai“ pristatymas

Almantas Lukša ir Algirdas Toliatas

Almantas Lukša ir Algirdas Toliatas

Viešosios bibliotekos skaitykloje vyko Lietuvos policijos kapeliono kun. Algirdo Toliato knygos „Žmogaus ir Dievo metai“ pristatymas. Svečią pristatė Širvintų r. policijos komisariato viršininkas Almantas Lukša. Renginį organizavo Širvintų r. policijos komisariatas.

Pasiklausyti knygos pristatymo susirinko gausus būrys žmonių. Knygos autorius, remdamasis Šventuoju Raštu, kalbėjo apie dvasines ir dorovines žmogaus vertybes, atskleidė pozityvų požiūrį į žmogaus ir Dievo santykį, dėstė dvasines tikėjimo tiesas.  Skaityti daugiau »

Merė Živilė Pinskuvienė: „Stosiu mūru už Pradinę mokyklą ir vaiko teisių apsaugos specialistus.“

Komisijos posėdyje (iš kairės): Pradinės mokyklos, Širvintų rajono savivaldybės ir Administracijos vadovės, Policijos atstovai, Komisijos nariai, pareiškėjas tėvas, už vaiko teisių sritį atsakinga Širvintų savivaldybės vicemerė.

Komisijos posėdyje (iš kairės): Pradinės mokyklos, Širvintų rajono savivaldybės ir Administracijos vadovės, Policijos atstovai, Komisijos nariai, pareiškėjas tėvas, už vaiko teisių sritį atsakinga Širvintų savivaldybės vicemerė.

Būtent tai noriu garsiai pasakyti rajono žmonėms po vakar Seime vykusio Savižudybių ir smurto prevencijos komisijos posėdžio, į kurį dėl pastarųjų mėnesių įvykių mūsų rajone, ypač išgarsintų žiniasklaidoje, buvo pakviesti Širvintų rajono savivaldybės, Administracijos, Pradinės mokyklos atstovai. Skaityti daugiau »

Nuvykę dėl vieno, policininkai aptiko tris „lavonus“

Šiek tiek simboliška, kad ne kartą administracine tvarka baustas širvintiškis Vladas G. apie dar vieną jam skirtą nuobaudą išgirdo per Grabnyčias, mat jo padarytam administraciniam nusižengimui įvertinti kažkuria prasme tokio sutapimo ir reikėjo. Sausio 15-osios paryčiais į Bendrąjį pagalbos centrą paskambinęs vyras pranešė, kad bute yra lavonas. Skaityti daugiau »

Motina smurtaudama sužalojo mažametę

Kovo 21-23 dienos

Per tris dienas Širvintų policija išaiškino 33 administracinius nusižengimus. Antradienį 1962 metais gimęs vyriškis neblaivus vairavo dviratį. Skaityti daugiau »

Pavogė … vandens bokštą

Kovo 16-19 dienos

Per keturias dienas policija išaiškino 45 administracinius nusižengimus. Savaitgalį įkliuvo keli girti dviratininkai: šeštadienį Širvintų seniūnijoje dviračius neblaivūs vairavo 1976 metais gimęs vietos gyventojas ir 1958 metais gimęs širvintiškis, o sekmadienį – 1968 metais gimęs Širvintų seniūnijos gyventojas. Skaityti daugiau »

Rajono merės pozicija griežta: kliūčių naudotis Pigonių keliu neturi ir negali būti

„Širvintų kraštas“ ne kartą aptarinėjo susiklosčiusią situaciją dėl keliuko per Pigonių kaimą. Taip nutiko, kad savininkams grąžinus žemę natūra, joje atsidūrė ruožas kelio, kurį žmonės nuo seno vadina Napoleono keliu. Susizgribę, kad galimai suklydo, žemėtvarkininkai vėliau nustatė servitutą, kuris reglamentavo to kelio ruožo naudojimą. Po vyro mirties turtą paveldėjusi Mikalina Gumuliauskienė tokius žemėtvarkininkų veiksmus apskundė teismui. Kaip ji yra sakiusi „Širvintų kraštui“, kelias yra jos nuosavybė, o joje žmogus turi Konstitucijos garantuojamą teisę šeimininkauti. Skaityti daugiau »

Aptarė reformą, kuri palies ir Širvintas

Kaip informuoja šalies žiniasklaida, antradienį Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis su Teisėjų tarybos pirmininku ir Aukščiausiojo Teismo vadovu Rimvydu Norkumi aptarė artėjančią teismų reformą, pagal kurią iki kitų metų šalyje liks 12 didesnių apylinkės teismų ir 2 apygardos administraciniai teismai.  Skaityti daugiau »

Žmonių nuomonė viena. Teismų praktika tvirtina kitaip

Pagal teismų praktiką, ko gero, ši vieta prie Jaunimo g. 23-iojo namo būtų įvertinta ne kaip veja, nes žolė neatskirta nuo kelio dangos, nėra kelio ženklų, draudžiančių minėtoje vietoje statyti automobilius.

Pagal teismų praktiką, ko gero, ši vieta prie Jaunimo g. 23-iojo namo būtų įvertinta ne kaip veja, nes žolė neatskirta nuo kelio dangos, nėra kelio ženklų, draudžiančių minėtoje vietoje statyti automobilius.

Kasmet pavasarį atsiranda bent keli skaitytojai, kurie vis prašo atkreipti dėmesį į įsisenėjusią problemą. Ko gero, ne tik Širvintas, bet ir visą šalį erzina dėl netvarkingai prie daugiabučių namų parkuojamų automobilių gadinamos vejos, laužomi aikštelių ir įvažiavimų borteliai. Anksčiau su šia problema būdavo kovojama atkakliau, bent jau Širvintose. Kas pavasarį policija organizuodavo reidus, fiksuodavo pažeidimus, o netvarkingai pastačiusius automobilius – bausdavo. Pažeidėjai teisindavosi, kad automobilius ant vejos stato ne iš piktų paskatų, o tik todėl, kad sovietmečiu suprojektuotos aikštelės nebeatitinka šiandienos poreikių – nebesutalpina visų daugiabučių gyventojų automobilių. Vis dėlto, efektas, nors ir trumpam, būdavo. Bent pavasarį, kai gruntas per minkštas ir labiausiai pažeidžiamas, automobiliai ant vejos daug kur nebūdavo statomi. Skaityti daugiau »

Savivaldybės naujienos

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar jums buvo įsisiurbusi erkė?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama
  
Statistika
Dabar svetainėje: 7 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.