Teisėtvarka

Rajono merės pozicija griežta: kliūčių naudotis Pigonių keliu neturi ir negali būti

„Širvintų kraštas“ ne kartą aptarinėjo susiklosčiusią situaciją dėl keliuko per Pigonių kaimą. Taip nutiko, kad savininkams grąžinus žemę natūra, joje atsidūrė ruožas kelio, kurį žmonės nuo seno vadina Napoleono keliu. Susizgribę, kad galimai suklydo, žemėtvarkininkai vėliau nustatė servitutą, kuris reglamentavo to kelio ruožo naudojimą. Po vyro mirties turtą paveldėjusi Mikalina Gumuliauskienė tokius žemėtvarkininkų veiksmus apskundė teismui. Kaip ji yra sakiusi „Širvintų kraštui“, kelias yra jos nuosavybė, o joje žmogus turi Konstitucijos garantuojamą teisę šeimininkauti. Skaityti daugiau »

Aptarė reformą, kuri palies ir Širvintas

Kaip informuoja šalies žiniasklaida, antradienį Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis su Teisėjų tarybos pirmininku ir Aukščiausiojo Teismo vadovu Rimvydu Norkumi aptarė artėjančią teismų reformą, pagal kurią iki kitų metų šalyje liks 12 didesnių apylinkės teismų ir 2 apygardos administraciniai teismai.  Skaityti daugiau »

Žmonių nuomonė viena. Teismų praktika tvirtina kitaip

Pagal teismų praktiką, ko gero, ši vieta prie Jaunimo g. 23-iojo namo būtų įvertinta ne kaip veja, nes žolė neatskirta nuo kelio dangos, nėra kelio ženklų, draudžiančių minėtoje vietoje statyti automobilius.

Pagal teismų praktiką, ko gero, ši vieta prie Jaunimo g. 23-iojo namo būtų įvertinta ne kaip veja, nes žolė neatskirta nuo kelio dangos, nėra kelio ženklų, draudžiančių minėtoje vietoje statyti automobilius.

Kasmet pavasarį atsiranda bent keli skaitytojai, kurie vis prašo atkreipti dėmesį į įsisenėjusią problemą. Ko gero, ne tik Širvintas, bet ir visą šalį erzina dėl netvarkingai prie daugiabučių namų parkuojamų automobilių gadinamos vejos, laužomi aikštelių ir įvažiavimų borteliai. Anksčiau su šia problema būdavo kovojama atkakliau, bent jau Širvintose. Kas pavasarį policija organizuodavo reidus, fiksuodavo pažeidimus, o netvarkingai pastačiusius automobilius – bausdavo. Pažeidėjai teisindavosi, kad automobilius ant vejos stato ne iš piktų paskatų, o tik todėl, kad sovietmečiu suprojektuotos aikštelės nebeatitinka šiandienos poreikių – nebesutalpina visų daugiabučių gyventojų automobilių. Vis dėlto, efektas, nors ir trumpam, būdavo. Bent pavasarį, kai gruntas per minkštas ir labiausiai pažeidžiamas, automobiliai ant vejos daug kur nebūdavo statomi. Skaityti daugiau »

Pradėti dar du ikiteisminiai tyrimai neblaiviems vairuotojams

Kovo 6-12 dienos

Per savaitę Širvintų policija išaiškino 47 administracinius nusižengimus, tarp jų – neblaivų dviratininką – 1973 metais gimusį Alionių seniūnijos gyventoją. Skaityti daugiau »

Gal pasaka, gal ne, kaip Žygintas dirbo sukčiams

Galima prognozuoti, kad netrukus vienais populiariausių nusikaltimų taps nenušauto briedžio dalybos, o jei tiksliau – prekyba turtu, kurio neturima. Taip spėti verčia palyginti per trumpą laiką išnagrinėtos kelios bylos, kuriose buvo nuteisti jaunuoliai už tai, kad interneto svetainėse pasiūlė pirkti neva jų turimus automobilius, iš pirkėjų pareikalavo avanso, tačiau paskui nei pardavė automobilius, nei grąžino į jų nurodytas sąskaitas pervestus pinigus. Skaityti daugiau »

Neblaivių dviratininkų dienos

Kovo 2-5 dienos

Per šias dienas Širvintų policija išaiškino 35 asmenis, padariusius administracinius nusižengimus. Išaiškinti 4 neblaivūs vairuotojai: Kovo 3-iąją Gelvonų seniūnijoje dviratį neblaivus vairavo 1955 metais gimęs Čiobiškio seniūnijos gyventojas, o Musninkų seniūnijoje – neblaivus vietos gyventojas, gimęs 1972 metais. Kitą dieną Širvintose neblaivus vairuojantis dviratį įkliuvo 1960 metais gimęs širvintiškis, o Širvintų seniūnijoje – 1963 metais gimęs vietos gyventojas. Kovo 5 dieną neblaivus vietos gyventojas, gimęs 1980 metais, dviratį vairavo Zibalų seniūnijoje. Skaityti daugiau »

Surišo pardavėją ir apvogė parduotuvę

Vasario 27-kovo 1 dienos

Per tris dienas policija išaiškino 14 asmenų, padariusių administracinius nusižengimus. Skaityti daugiau »

Buvo smurto, buvo netinkamo elgesio…

Vasario 20-26 dienos

Per savaitę policija išaiškino 46 administracinius nusižengimus. Vasario 24 dieną Zibalų seniūnijoje įkliuvo 1947 metais gimęs vietos gyventojas, kuris neblaivus vairavo automobilį „Volkswagen Jetta“. Skaityti daugiau »

Sumušė marčią anūkei matant

Vasario 15-19 dienos

Per šias dienas policija išaiškino 17 administracinių nusižengimų. Vasario 16 dieną neblaivus ir neturėdamas vairuotojo pažymėjimo automobilį „Audi 80“ vairavo 1977 metais gimęs Gelvonų seniūnijos gyventojas. Dėl šio atvejo Komisariate užregistruotas tarnybinis pranešimas, pradėtas ikiteisminis tyrimas.  Skaityti daugiau »

Nurodė susimokėti už patirtą „malonumą“

Lietuvos policiją apginklavus elektros šoko prietaisais „Taser“, visuomenėje pasigirdo įspėjimų, kad šis amerikiečių sukurtas „ginklas“ nėra toks nekaltas, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Nežinia, kiek duomenys yra teisingi, tačiau internete galima rasti tokius skaičius: nuo 2001 iki 2008 metų pasaulyje buvo užfiksuoti 334 mirties, sukeltos panaudojus elektrošoko prietaisus „Taser“, atvejai. Vienais atvejais, mirusiųjų organizmas neatlaikė 50 tūkst. voltų galinčios pasiekti įtampos, kitais atvejais panaudotas elektros šokas tapo gaisro ar sprogimo priežastimi. Skaityti daugiau »

Savivaldybės naujienos

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar esate patenkintas savo atlyginimu?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama
  
Statistika
Dabar svetainėje: 11 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.