Dienos tema

„Vaikystės stotelės“ skvere – nauja karuselė

Nauja sūpynių karuselė

Nauja sūpynių karuselė

„Vaikystės stotelės“ skvere miesto centre sumontuota nauja sūpynių karuselė jau sulaukė mažųjų miesto gyventojų dėmesio. Atšilus orams skverelyje pilna įvairaus amžiaus vaikų ir paauglių, kurių kiekvienas čia randa sau malonų užsiėmimą.  Skaityti daugiau »

„Valstiečiai“ nelinkę diskutuoti: PVM lengvatos šildymui neliks

Įsibėgėjantis pavasaris artina šildymo sezono pabaigą. Kad ir kokie nepastovūs būtų orai, bent jau apie balandžio vidurį ar antrą pusę centralizuotas šildymas dažniausiai išjungiamas, ir žmonės lengviau atsikvepia – nors keletui mėnesių. Tiesa, nemažai gyventojų ir per tuos keletą po trupučiuką likviduoja per žiemą susidariusius įsiskolinimus, nes iš savo menkų atlyginimų ar pensijų neįstengė kas mėnesį iškart sumokėti visos sumos.  Skaityti daugiau »

Vyriausybė palaimino kapų „atėmimo“ tvarką…

Laikui bėgant kai kurie kapai dėl objektyvių ar subjektyvių priežasčių praranda atminties ženklus...

Laikui bėgant kai kurie kapai dėl objektyvių ar subjektyvių priežasčių praranda atminties ženklus...

Ar gali nutikti taip, kad po ilgesnio laiko nuvažiavęs aplankyti savo artimojo kapo, gali rasti toje vietoje palaidotą kitą žmogų? Panašu, kad gali.

Vyriausybė pritarė siūlymui patikslinti kapaviečių priežiūros tvarką ir pakeitė Kapinių tvarkymo taisykles. Pakeitimai konkrečiai apibrėžia, kas yra neprižiūrima kapavietė, kokiu būdu ji gali atitekti kitiems žmonėms. Tvirtinama, kad pakeitimų esmė – užkirsti kelią galimos korupcijos landoms skirstant apleistas kapavietes. Nors, įsigilinus į esmę, susidaro įspūdis, kad savivaldybėms užkraunama dar viena biurokratinė našta.

Nepriežiūros terminas – dveji metai

Taigi – pagal naująją tvarką kapavietė laikoma netvarkoma, kai ja niekas nesirūpino mažiausiai dvejus metus. Jeigu kapavietė netvarkoma, jos priežiūra ir teisė joje laidoti atiteks kitiems asmenims. Skaityti daugiau »

Širvintų 10-oji jaunųjų šaulių kuopa pasipildė naujais nariais

Iškilmių akimirka

Iškilmių akimirka

Kovo 11 dieną Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos ir Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos mokiniai dalyvavo Vilniuje vykusiose Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos iškilmėse.

Aikštėje prie Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerijos pastato buvo organizuota jaunųjų šaulių pasižadėjimo ir šaulių priesaikos ceremonija. Grojant Lietuvos kariuomenės pučiamųjų orkestrui iškilmingai įnešta Karaliaus Mindaugo šaulių 10-osios rinktinės vėliava. Susirinkusius šaulius pasveikino Vilniaus meras Remigijus Šimašius, Lietuvos šaulių sąjungos vadas atsargos pulkininkas leitenantas Liudas Gumbinas, Karaliaus Mindaugo 10-osios rinktinės vadas majoras Mindaugas Milius. Skaityti daugiau »

„Padėkos vakarienė“ Širvintų vaikų dienos centre

„Padėkos vakarienė“

„Padėkos vakarienė“

Širvintų vaikų dienos centro komanda, jį lankantys vaikai džiaugiasi būdami kartu. Vaikai nuoširdžiai sveikino savo vadovę Eleną Petkūnienę su gautu garbingu apdovanojimu – Igno Šeiniaus premija. Visi kartu šiltame būryje susėdę prie bendro stalo skanavo ypatingą patiekalą – merės Živilės Pinskuvienės dovanotą kalakutą. „Premija įteikta vadovei Elenai, tačiau Centro veikla priklauso nuo visų jame dirbančių žmonių ir jį lankančių vaikų. Todėl šią popietę galima pavadinti „padėkos vakariene“. Susirinkome pasveikinti ir kartu pasidžiaugti,“ – sakė merės padėjėja Janina Greiciūnaitė. Skaityti daugiau »

Danutės nuojauta nenuvylė

Įteikdama ilgametei laikraščio prenumeratorei Danutei Pakalnienei „Širvintų krašto“ loterijos pagrindinį prizą - 50 Eur vertės „Senukų“ dovanų kuponą, laikraščio redaktorė Aldona Bareckienė padėkojo už ištikimą bičiulystę, palinkėjo sveikatos ir visokeriopos sėkmės.

Įteikdama ilgametei laikraščio prenumeratorei Danutei Pakalnienei „Širvintų krašto“ loterijos pagrindinį prizą - 50 Eur vertės „Senukų“ dovanų kuponą, laikraščio redaktorė Aldona Bareckienė padėkojo už ištikimą bičiulystę, palinkėjo sveikatos ir visokeriopos sėkmės.

„Širvintų krašto“ redakcija, stengdamasi atsidėkoti savo prenumeratoriams už ištikimą bičiulystę, kasmet prieš Naujuosius ne tik padovanoja jiems laikraščio kalendorių, bet ir suteikia galimybę dalyvauti loterijoje. Jau buvo surengtos 9 loterijos, įvairiausius prizus laimėjo daugiau nei 200 nuolatinių „Širvintų krašto“ prenumeratorių. Šie metai – ne išimtis: „Senukų“ ir „Maxima“ dovanų kuponus laimėjo 11 prenumeratorių. Kalbiname pagrindinio prizo – 50 Eur vertės „Senukų“ dovanų kupono – laimėtoją Danutę Pakalnienę. Skaityti daugiau »

Dovana, sutelkusi žmonių pastangas, darbą ir gerumą

Merė Juliui Davidoniui įteikė simbolinę padėką ir kvietimą su šeima atvykti į Naujametinį koncertą, pabendrauti su Širvintų krašto žmonėmis.

Merė Juliui Davidoniui įteikė simbolinę padėką ir kvietimą su šeima atvykti į Naujametinį koncertą, pabendrauti su Širvintų krašto žmonėmis.

Nauji namai tris vaikus auginančių tėvo ir senelio šeimai, gyvenančiai Širvintų rajono Lapelių kaime. Tai jauno vilniečio, dviejų vaikų tėvo, Juliaus Davidonio dovana. Dovana, sutelkusi žmonių pastangas, darbą ir gerumą. Skaityti daugiau »

Kalėdos – gerumo ir stebuklų metas

Kavinė „Terasa“ tarpušvenčiu skelbia akciją „Arbatos puodelis su įdomiu žmogumi“ ir kviečia Jus praleisti jaukų vakarą su garbingais Širvintų krašto žmonėmis.  Skaityti daugiau »

Mažiesiems širvintiškiams – nauji laisvalaikio užsiėmimai

Vaikų kambario „Pipiras“ komanda širvintiškiams pasiūlys dar daug pramoginių-edukacinių užsiėmimų.

Vaikų kambario „Pipiras“ komanda širvintiškiams pasiūlys dar daug pramoginių-edukacinių užsiėmimų.

Artėja gražiausios metų šventės. Kalėdų laukiame visi, bet labiausiai jų laukia vaikučiai. Kad laukimas būtų dar įdomesnis, UAB „Širvintos verslui ir laisvalaikiui“ direktorė Vaiva Daugėlienė ir vadybininkė Rima Jasevičienė į naująjį vaikų žaidimų kambarį „Pipiras“ gruodžio 7 – 8 dienomis pakvietė mažiausius širvintiškius. Atvykęs Kalėdų Senelis su meškiuku surengė interaktyvią programą, kuri įtraukė ne tik vaikučius, bet ir juos atlydėjusius suaugusius. Šventės dalyviai buvo smalsūs ir aktyvūs, mokėsi tradicinių Kūčių ir Kalėdų burtų, žaidimų, šokių ir dainelių.  Skaityti daugiau »

Musninkų vaikai galės džiaugtis nauja žaidimų aikštele

Žaidimų aikštelė Musninkuose

Žaidimų aikštelė Musninkuose

Niekas nedrįs prieštarauti, kad bendri rūpesčiai ir siekiai priverčia žmones burtis į bendruomenes ir skatina aktyviai keisti savo gyvenimą, drauge mokytis, bendrauti ir bendradarbiauti, siekti savo krašto gerovės, rūpintis ne tik suaugusiais, bet ir vaikais. Prasmingo ir aktyvaus laisvalaikio nori ne tik mieste, bet ir kaime gyvenantys vaikai. Kai mieste pasirodė spalvingos naujoviškos vaikų žaidimų aikštelės, Musninkų kaimo bendruomenė, vadovaujama pirmininkės Jadvygos Kielienės, nesėdėjo rankų sudėjusi, o ėmėsi iniciatyvos dalyvauti projektinėje veikloje. Jau pavyko nudžiuginti Musninkų vaikus gražia žaidimų aikštele. Kaip viskas vyko, papasakoti sutiko bendruomenės pirmininkė Jadvyga Kielienė. Skaityti daugiau »

Savivaldybės naujienos

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar jums buvo įsisiurbusi erkė?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama
  
Statistika
Dabar svetainėje: 10 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.