+

Žiūrovų gausa hipodromo tribūnose – dėl „Patrulių“

Šeštadienį Širvintų hipodrome vyko nacionalinės ristūnų lenktynės – bandymai. Jau senokai matėme tribūnose taip gausiai susirinkusius žiūrovus. Daugelis šeimų su savo atžalomis nutarė šeštadienį praleisti gamtoje ir kartu pasižiūrėti į gražuolių žirgų lenktynes. Tiesa, kelios moteriškės prisipažino, kad į hipodromą atėjo pasiklausyti tik „Patrulių“ – Algirdo Radzevičiaus ir Milgedo Aleksandravičiaus koncerto. Šalia tribūnų galima buvo suvalgyti šašlyko porciją, išgerti bokalą alaus, nusipirkti įvairių suvenyrų. Pertraukų metu tarp važiavimų su žiūrovais bendravo ir jiems dainavo Musninkų kultūros namų direktorė Dalia Kiaulevičiūtė. Tikrieji žirgų mylėtojai, kuriems net smulkus lietutis nemaišė gėrėtis žirgais, išryškėjo lenktynių pabaigoje – jų buvo likę mažiau nei trečdalis… Po lenktynių keli pakalbinti širvintiškiai nusistebėjo: „Mes net nežinojome, kad žirgų lenktynės buvo…“ Ir iš tiesų apie žirgų lenktynes buvo paskelbta tik viename rajono laikraštyje, o skelbimukas apie jas, pavyzdžiui, Nepriklausomybės gatvėje esančiame stende, buvo nelabai pastebimas. 

Važiavimų nugalėtojai:

I važiavimas. Prizo vertė 1100 Lt (490-310-190-110). 1800 m distancija, 2006 m. gimusios kumelaitės. Pirma vieta – Edvardas Vinskus iš Ukmergės rajono su Gotika, antra – Algimantas Pamarnackas iš Panevėžio rajono su Amazone ir trečia – Juozas Kvakšys iš Širvintų su Vėtra.

II važiavimas. Prizo vertė 700 Lt (350-210-140). 1600 m distancija, 2005 m. gimę žirgai „B“ reitingas. Pirma vieta – Diana Kvakšytė iš Širvintų su Gajumi, antra – Algis Vilkinis iš Varėnos rajono su Senjorita ir trečia – Eimantas Klebauskas iš Varėnos rajono su Kosmosu.

III važiavimas. Prizo vertė 1000 Lt (500-300-200). 1600 m distancija, 2006 m. gimę eržiliukai. Pirma vieta – Pranas Navalinskas su Edelveisu, antra – Darius Tauginas iš Ukmergės rajono su Big Boy Augustinu ir trečia – Juozas Kvakšys su Chaosu.

IV važiavimas. Prizo vertė 1200 Lt (540-340-200-120). 1600 m distancija, 2005 m. gimę žirgai „A“ reitingas. Pirma vieta – Juozas Kvakšys su Granatu, antra – Alfredas Žarnauskas iš Ukmergės rajono su Ikaru ir trečia – Vygimantas Perednikas iš Ukmergės rajono su Larsen.

V važiavimas. Prizo vertė 1400 Lt (630-390-240-140). 2100 m. distancija, 2004 m. gimę žirgai. Pirma vieta – Stasys Kėrys iš Varėnos rajono su Sakalu, antra – Aurimas Sakalovas iš Ukmergės rajono su Rodney Augustinu ir trečia – Edvardas Vinskus iš Ukmergės rajono su Nut Augustinu.

VI važiavimas. Prizo vertė 800 Lt (360-220-140-80). 1600 m. distancija, suaugę žirgai „B“ reitingas. Pirma vieta Irena Girčytė iš Širvintų su Binny Saknussen, antra – Kęstutis Tušas iš Ukmergės rajono su Lopu ir trečia – Liūtauras Pamarnackas iš Panevėžio rajono su Chartija.

VII važiavimas. Prizo vertė 1500 Lt (670-420-260-150). 1600 m. distancija, suaugę žirgai. Pirma vieta Stasys Kėrys iš Varėnos rajono su Gigolo Hiorda, antra – Eimantas Klebauskas ir Varėnos rajono su Simfonija ir trečia – Pranas Navalinskas su Grūtu.

Remigijus Bonikatas

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!
Naujausi komentarai
  • xamas parašė:

    na viename laikrastyje rasoma kad nedaug susirinko… sitame raso kad jau pilna . Na kad informacijos mieste truksta tai cia faktas. Pakabinkit skelbimus kur nors prie MAXIMOS .. negi sunku.

Kiti straipsniai:

Pertrauka baigiasi – futbolininkai grįžta

Moterims – medaliai iš Slovėnijos, vyrams – įspūdžiai iš Gibraltaro

Širvintų maratonas – 1

Žmogus, aplenkęs jachtą: „Svarbu pasiimti iš bėgimo viską, ką jis gali duoti geriausio…“

„Noriu ne tik greitai bėgti, bet kartu ir ugdyti savo dvasią…“

„Bėgimas vienija sielos brolius…“

Valstybės dieną Širvintose – karališka futbolo šventė

Vilniuje – su Velsu ir Ukraina

Lentelės viduryje, bet ne vidutiniokė

„Kaip smagu judėti nerealiai smagių žmogeliukų apsuptyje…“

Nyderlandų ir Lietuvos žvaigždės lankėsi Širvintų stadione

„Prisikeli lyg Feniksas iš pelenų…“

Tarptautinėse varžybose – prizas

DĖMESIO! PERSKAITYKITE IR PASAKYKITE KITIEMS: PASIKEITĖ FUTBOLO ŽVAIGŽDŽIŲ ŠVENTĖS GRAFIKAS. RUNGTYNĖS BUS ŽAIDŽIAMOS ANKSČIAU!

Tenisas tiesiogiai

Širvintose – pasaulio stadionus iš vietų kėlusios futbolo legendos

SK „Baltic Champs-Ježvito“ riedulininkams įteikti „kovingi“ sidabro medaliai

„Kai su galva susitari, tai ir kūnas paklūsta…“

Smiginis – nuėmęs stresą, nuovargį, pakėlęs nuotaiką

Širvintų maratono dalyvis rengiasi tapti „trigubu“ Geležiniu žmogumi

Už žiūrovų rasistinius šūkavimus vienerioms rungtynėms diskvalifikuotas futbolo stadionas

Laimėjo aukso medalius

Kiekvienas bėgikas galės parsinešti Širvintų maratono atminimo medalį

Dešimtą kartą tapo Lietuvos veteranų čempionu…

Kovos dėl bronzos medalių

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos


+